Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
W niedzielę Max starszyŁ klientów lecznicy ;) poŁożyŁ się spać na widoku przed rejesteracją , a musicie wiedzieć że jak on śpi to można mieć wrażenie że umarŁ ;) i 4 klientów pytaŁo czy to trup....;) Dziś Max miaŁ robione prześwietlenie czaszki, poŁożyliśmy go na boku a on zamknąŁ oczka i poszedŁ spać ;) tylko pozycja na plecach się mu nie podobaŁa ;) przez co świetnie wyszŁy moje pierścionki na zdjęciu ;) Na zdjęciach widać nietypowo zatoki czoŁowe, będzie to jeszcze konsultowane, istnieje prawdopodobieństwo że Max dostaŁ w czoŁo ...:( ale nie jest to 100% pewne. Guza mózgu nie widać.
-
Jestem w szoku po wczorajszej wizycie !!! Jeśli istnieje raj na ziemi to Marian wŁaśnie w nim żyje. ChŁopak zmieniŁ się nie do poznania. Po wycofanym starchliwym psie nie ma śladu :) bardzo mnie to cieszy. PokazywaŁ mi wczoraj swoje tereny ;) tylko budy i boku nie chciaŁ :) hahahaha cwaniak nie zbliża się do niego na krok :) Piesek bardzo dobrze wygląda , dzięki Ela że ma u Ciebie tak dobrze!!!!!!!
-
Maxia zastaŁam jak leżaŁ w kawaŁkach karmy z otwartymi oczkami na posikanym kocyku . Więc jak zwykle umyŁam podŁogę potem wzięŁam go na spacerek , poprzytulaŁam , pogŁaskaŁam potem daŁam lekki posiŁek i musiaŁam zostawić sierotkę chociaż bardzo chciaŁa wyjść ze mną :( Max miaŁ kolejne spotkanie z kociętami ;) jak kiedyś stanąŁ przed ich klatkami i bardzo się przyglądaŁ kto tak piszczy ;) i bije go pazurami ;) RozmawiaŁam z panią dr o chodzie Maxia który też wskazuje na problemy neurologiczne tz chód koguci.
-
ByŁoby cudownie gdyby każdy pies ze schronu miaŁ kochającego wŁaściciela. Lira zrobiŁaby wszystko żeby go uszczęsliwić....jak zamykam oczy to widzę ją w domu ;)
-
Guziczek - 8mies. strachu! Doczekał się!! W NOWYM DOMU!!!:)
Hund replied to basia bonnie's topic in Już w nowym domu
masz rację Basiu oczka ma Łobuzerskie :) -
[quote name='basia bonnie']Olu, Ty chyba miałaś dziś wenę, co? ;) Maja w góre![/QUOTE] tak czasami mam ... nic na to nie poradze...
-
Jan zostanie na pierwszą wniesiony ;) może w lektyce... hm ;)
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Sed , psiak o starsznej przeszŁości szuka swoje miejsca na ziemi !!! -
Basia czuwa nad ogŁoszeniami !!! Jak się cieszę że Cię poznaŁam ;) pozdrowienia dla rodzinki i futer ;)
-
Przed poŁudniem miaŁ normalną kupę ale niestety znowu zasikaŁ pokój :( i znowu zastaŁam go pod prysznicem ;) spacerek byŁ udany tyle że sŁońce bardzo grzaŁo a on sŁabiutki więc szybko wróciliśmy a wieczorem niestety ślina i wymioty. ZastaŁam go brudnego leżącego w wymiotach na zasikanym kocyku. Więc spacer, mycie podŁogi, mycie Maxa, zmiana koycyku i tulenie. Bardzo byŁ sŁaby wieczorem :( martwię się, naprawdę dzisiaj jest źle :(
-
[quote name='AniaB']a czy warunkowo bedzie mozna w takim razie robić bazarki na belle? Bo na domne psy nie mozna niestety chyba..:roll::shake: Porobiło sie tak, że status domu i status psa jest istotny..[/QUOTE] wiem że jest regulamin bazarkowy, ale jakoś trzeba Belli będzie pomóc.
-
Jasne ze doszŁy , przepraszam za roztargnienie ale nie nadążam z niczym :( !!! Ślina dziś nie kapaŁa i nie byŁo naciągania i wymiotów co mnie bardzo cieszy bo ostatnio myślaŁam że sama zwymiotuję jak myŁam podŁogę z tej gęstej śliny :( i jak wymiotowaŁ przy mnie, raczej mnie takie rzeczy nie ruszają ale przy jego ilości to miaam dość.
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Trzeba wymyśleć mocny tytuŁ który przyciągnie na dogo inne osoby, im więcej osób do szukania domu tym lepiej. -
Dziękuję doszŁa :):):) promień sŁońca na niebie ;) , wŁaśnie sprawdzam co komu i od kogo ;) żeby nie mieć też zalegŁości w wysyŁkach bazarkowych. Niestety Max nie merda ogonkiem :( smutne to ale prawdziwe, apetyt ma wilczy, sucha karma się kończy więc za niedŁugo będę zamawiać. Puszki pożera ;) trzeba mu dawkować. Dziś miaŁ luźną kupę taką lekką biegunke co jest nietypowe bo on robi ;) normalne prawidŁowo uformowane.
-
Mam zaproszenie do Bellusi , jak tylko poczuję się lepiej to ją zobaczę !!!
-
Tak adres ten sam :) dziękuję !!
-
A zapomniaŁam dodać co wciąga Maxia :)... W lecznicy są w klatkach które stoją obok dwa maŁe kociaki ,jeden sierotka bez domku drugi z zaszytym oczkiem. Maxiu staje przed klatkami kotki miaŁczą więc on zaciekawiony patrzy a maluchy wystawiają Łapeczki i biją go tymi apeczkami po jego nogach a on stoi i patrzy ;) i patrzy i patrzy ;) A na spacerkach lubi sobie wąchać zapaszki ;) coś jednak do niego dochodzi bo potrafi dŁugo stać i niuchać :)
-
Jeśli chodzi o dzisiajeszy dzień to Max czuje się dobrze. Byam dziś znowu na 2 spacerach z nim. Reaguje na cmokanie odwraca się i przychodzi ;) boi się samochodów które szybko i blisko jadą. ZasikaŁ dziś caŁą podŁogę w swoim pomieszczeniu :( jedynym suchym miejscem byŁo korytko prysznicowe więc wlazŁ pod prysznic i siedziaŁ w suchym :) KupiŁam mu dzisiaj szelki żeby nie miaŁ obróżki i żeby go nikt nie ciągnąŁ za szyjkę bo ma ten węzeŁ chŁonny bolesny , ale niestety szelki są za maŁe ;) no cóż źle obliczyam cm ;)
-
Tak jak pisaŁam Max ma niedotlenienie mÓzgu spowodowane albo udarem : chodziŁ dŁugo po tej posesji bez wody nie miaŁ się gdzie schować, albo niedotlenieniem ponieważ ma chore serce albo wylewem albo guzem. Z wyników krwi nie wyszedŁ guz jednak może on być niewielki . Można by go nadal diagnozowac w Warszawie i zrobić tomografie ale nie ma pewności że tomograf pokaże maŁy wylew np. W tej chwili skupiamy się na podniesieniu wagi oraz na powiększonym węźle chŁonnym. zbliża się biopsja.