Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/90/90717wy14bqy36r.gif[/img][/url] miłego dnia A.
  2. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/783/783262ceqf707kbv.gif[/img][/url] dzień dobry A.
  3. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/125/125419oj4wb3q90x.gif[/img][/url] miłego poniedziałku A.
  4. [quote name='szybowiec'][font=comic sans ms][size=3] a teraz wyniki:[/size][/font] [font=comic sans ms][size=3]ring 5 s.małgorzata lorenc:[/size][/font] [font=comic sans ms][size=3]671 quest roal [color=red]wo best puppy :razz:[/color][/size][/font] [font=comic sans ms][size=3][color=black]672 akido furia [color=red]ndpwr,cwc,[i]bob :eviltong: [color=blue]ukończony champ.polski[/color][/i][/color][/color][/size][/font] [font=comic sans ms][size=3]673 astra kai ulubieńcy kasi [color=red]zw.mł,naj.junior :eviltong:[/color][/size][/font] [font=comic sans ms][size=3][color=black]674 yuzuki gamron [color=red]ndswr,cwc :loveu:[/color][/color][/size][/font] [font=comic sans ms][size=3][color=#ff0000]gratulujemy wszystkim shibowcom i ich właścicielom!!!!!!!!![/color][/size][/font][/quote] [b][size=3][color=blue]gratulacje !!!!!!!!!!!!!![/color][/size][/b]
  5. przyniosłam coś jeszcze:p [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/13-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/11-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/12-1.jpg[/IMG] A.
  6. [quote name='gosiaja']miłej nocki życzę[/quote] Miłych snów:p [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/487/487921e98i0cer9f.gif[/img][/url] A.
  7. M&S

    Eśkowa galeria :)

    piękny tubylec;) [url=http://img132.imageshack.us/my.php?image=dsc00760l.jpg]ImageShack - Image Hosting :: dsc00760l.jpg[/url] jak miło:p [url=http://img41.imageshack.us/my.php?image=dsc00772m.jpg]ImageShack - Image Hosting :: dsc00772m.jpg[/url] super zdjęcia, od razu cieplej i milej, wszystkie mi się podobają:lol: A.
  8. [quote name='graphi']Ależ oczywiście, że zapraszamy wszystkich chętnych, stęsknionych i zaciekawionych. :) Wstępny termin: next week. W tak zwanym międzyczasie pewnie się więcej wyklaruje. :) PS. Lapatop jest nielotem. :lol:[/quote] ...no dobrze, niech będzie przyszły tydzień:cool3: A.
  9. jaka piękna:lol: [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_7894a.jpg[/URL] i chmurka [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_7889.jpg[/URL] A.
  10. [quote name='togaa']Szpice nie sa wybredne w jedzeniu! Moje są na Acanie... Wagą to mnie Samek zaskoczył.... Mało trochę.... Moja odchudzona mocno Toga z żebrami na wierzchu waży 22 kg, a w porywach ważyła 29 kg.. Ale nasze krajowe szpice są bardzo zróznicowane co do wielkości i budowy.. ... [/quote] Spark waży 19,50 kg, przy wzroście 53-54 cm, Maks w tej chwili waży 18 kg, a mierzy 56 cm (ale w jego wieku to waga spada) A.
  11. M&S

    Galeria eMosława!

    Hej, hej jakie piękne zdjęcia, kwiatki, krajobraz, a Marlej w różowym...rewelacja;) A.
  12. [quote name='deer_1987']Tylko ze jeden z nich to 360l/h a drugi 400 l/h - o ile w tym drugim akwa mozna wymieniac co 1,5 tygodnia to w tym pierwszym trzeba mniej wiecej o co tydzien. teraz akurat pasowala mi wymiana zeby dodac nawozu (zelazo) i przygotowac sie na dostawe ryb i roslin.[/quote] ....a nie wystarczy wyczyścić same filtry? w naszych akwariach (100 i 200 l) woda wymieniana była dużo rzadziej A.
  13. uśmiech szpica:loveu: [URL]http://guli.it.pl/~ihabe/Cichy_Kat/Samson-090524/IMG_7269.jpg[/URL] jakie piękne gniazdo....:p [URL]http://guli.it.pl/~ihabe/Cichy_Kat/Samson-090524/IMG_7273.jpg[/URL] ale widać po nim zmęczenie psychiczne i fizyczne też, biedak kondycję stracił przez ostatnie miesiące, ale jego widok rozczula mnie..... A.
  14. [quote name='deer_1987']tylko 60 kazde :( jutro dojda mi nowe rybki bo sprzedalam dzis gupiki :D wiec jutro u nas znow przedstawie zmiany ;)[/quote] ale przy dobrych filtrach nie ma potrzeby częstej wymiany wody... A.
  15. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Iwa-R']Tunezja :roll: Pozdrawiam Iwa[/quote] Dawaj Iwa Foty, ciepła i słońca potrzebuję!!!!!! A.
  16. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']Aluś to mądry chłopak :lol:. Wacha co tam jest dobrego :oops::lol:.[/quote] ..no tak masz rację:evil_lol: A.
  17. śliczne kluseczki baseczki:loveu::loveu::loveu: a foty z Leszna przednie:lol: A.
  18. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']A ja usłyszałam jak mi się wprowadził do domu. Zwyczajnie ludzka ciekwość zaprowadziła mnie na stronę [URL="http://www.pawelgebski.pl/pl/galeria/2-ptaki/9-wroblowate.html"]Wróblowate | Paweł Gębski - Galeria zdjęć[/URL] Musiałam poznać lokatora :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ....no jasne, trzeba wiedzieć z kim się mieszka;) A.
  19. [quote name='lolka75']czesc w niedzielke:p:loveu: u nas upal:shake[URL="http://img198.imageshack.us/my.php?image=hotlil.gif"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/3319/hotlil.gif[/IMG][/URL] ja chce deszczu:placz:[/quote] Cześć Koffana:multi: tak mi przykro, że nie masz deszczu....ja mam go trochę dość:cool1: A.
  20. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Cieplej, cieplej, cieplej. Jutro będzie ze 20 stopni w Warszawie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Tia, chyba się nie spocę:cool3: A.
  21. [quote name='ihabe']Zdjęcia będą za jakieś pół godzinki. Na spacerze ogon był pieknie podniesiony do góry:loveu::loveu::loveu::loveu: Ale wiecie co? Ja nie powinnam się brać za takie rzeczy:-( Odkąd wróciłam dziś już o niczym innym nie myślę jak tylko kiedy znów bedę u niego jutro:loveu: Co do szukania tatuażu pod pschą to jeszcze chwilkę zaczekam:cool3: nie wiem jak by zaewagował na to gdybym go nagle przewróciła na plecy i ....:evil_lol: Boje się tylko czy aby z powodu działania tabletek On był dzisiaj taki miły dla mnie? Nie , nie , tak nie może być gdyż agresywnego psa wyczuwa się z daleka, prawda? Pieniążki mamy. Monia dała mi 130 zł + 40 zł od Togi. Finansami to się nie martwy, gdyz wszystko jest ok. Jaką karmę polecacie dla naszego pupila? jak mogę go rozpieścić do bólu:evil_lol: Nawet nie wiecie jak wspaniale jest być w jego towarzystwie, Samson jest kochany. SAMSON!!!!!!![/quote] Ogon w górze:multi:cudnie, wcale Ci się nie dziwię i powiem, że zazdroszczę Tobie kontaktu z nim, ale tak pozytywnie:p. Gybym mogła tam pojechać.... Z tatuażem w pachwinie, nie mozna się spieszyć, może na łące sam się położy i pokaże brzuszek, ale to samiec i jeszcze nie obłaskawiony całkowicie.... Nie zan się na tabletkach, ale nie mogą działać ottumaniająco tak długo, myślę, że tabletki już przestały działać... Samson, o kurka, fajnie, że zgodziłaś się na to imię dla niego:lol:, jest mądry i wie, że wyszedł z wiezienia i wie, że dobry człowiek = ciepły dotyk ręki, dobre słowo, spokój i bezpieczeństwo. Karma, myślę, że nie ma potrzeby podawani jakiejś nadzwyczajnej... może być nutra nugets dla średnich psów, może zechce jeść warzywa, moje jedzą ogórki, pomidory, paprykę... Jeżeli w DT jest na. gotowane jedzenie, to mozna pomieszać suche z mokrym, ja daję czasem gotowane sedruszka kurze, kupuję też mrozonki warzywne i gotuję i mieszam. Moje zasadniczo jedzą wszystko. Jak będziesz u weta to niech obmaca mu stawy, może trzeba będzie podać coś na ich wzmocnienie.... Pamiętaj, że [B]jak będą potrzebne jakieś lekarstwa, to ze szpicowego bedą bezpłatnie,[/B] pisałam o tym parę stron wyżej. Szpice są wspaniałe:loveu::loveu::loveu: a zaprzyjaźnić się ze szpicem to wielka rzecz i nie każdemu to wychodzi....:lol::p A.
  22. [quote name='ihabe']Psiaki są boskieeeeeee:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Pozazdrościć takich chłopaków:evil_lol:[/quote] ....Ja się cieszę, że przyszłaś:multi::multi::multi: Dziękuję za dobre słowo:p, uwielbiam moje futra:loveu::loveu::loveu: A.
  23. [quote name='deer_1987']Co sobote/niedziele wymieniam :D[/quote] ...czemu tak często, ile litrów mają Twoje akwaria..? A.
  24. info ze szpicowego:p [B]monika i ordo[/B] zadeklarowała wpłatę:lol::lol::lol: A.
  25. [quote name='togaa']Trzy razy czytałam Twój post.... beczec mi sie chce ze szczęścia !!!![/quote] .....Ty też......to jesteśmy już dwie. A.
×
×
  • Create New...