Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. śliczna dziewczynka :loveu: [URL]http://img216.imageshack.us/img216/7663/carna41.jpg[/URL] GRATULACJE "BABCIU" :lol: piękne wnuki takie kolorowe.....;) [URL]http://img98.imageshack.us/img98/5892/miote1d005.jpg[/URL] A.
  2. [quote name='Mokka']Z centralnego na Gwardię może być ok. 30zł. za taksówkę, ale jeśli będziesz z psem, to może być problem... [/quote] niektórzy życzą sobie dopłaty za przewóz psa....:diabloti:
  3. [quote name='Vectra']nie dość że szarlotka , słodka , to jeszcze na ciepło :loveu: :loveu:[/quote] i z lodami....:loveu: A.
  4. [quote name='Lived']Powiedzcie mi, jakie są szanse, że wpuszczą mnie na teren wystawy z 8 tyg., niezgłoszonym szczylkiem? Słyszałam różne opinie na ten temat, i nie wiem w końcu czy jest sens zabierania małej ze sobą...? :roll:[/quote] o ile pamietam, to znajomi ze szcylkami wchodzili i nie było problemu....a jak jest mała to może w transporterku ?
  5. M&S

    Akity Baby:)

    [quote name='Sandra&ABC']Uszko już staje , na razie jedno :) poczekamy ,staną dwa ;)[/quote] na pewno oba będą stały :p A.
  6. [quote name='panienkabubu'][URL="http://wyszukiwarka.ztm.waw.pl/rozklad.ztm?p=700209&l"]Serwis ZTM Warszawa[/URL]= 10&w=B[/quote] ...to jest linia zastępcza....
  7. [B]rozkład jazdy tramwaju nr 10[/B] od Centralnego do szpitala MSWiA Ulica lub --Miejscowość-- Przystanek Nr Czasy Min Max [URL="http://www.ztm.waw.pl/baza/20090704/10/700209.HTM"]DW.CENTRALNY 09[/URL] |30|35| CHAŁUBIŃSKIEGO [URL="http://www.ztm.waw.pl/baza/20090704/10/708903.HTM"]KOSZYKOWA 03[/URL] |31|36| AL.NIEPODLEGŁOŚCI [URL="http://www.ztm.waw.pl/baza/20090704/10/709003.HTM"]NOWOWIEJSKA 03[/URL] |32|37| [URL="http://www.ztm.waw.pl/baza/20090704/10/709303.HTM"]GUS 03[/URL] |34|39| [URL="http://www.ztm.waw.pl/baza/20090704/10/709403.HTM"]BIBLIOTEKA NARODOWA 03[/URL] |35|40| [URL="http://www.ztm.waw.pl/baza/20090704/10/322803.HTM"]METRO POLE MOKOTOWSKIE 03[/URL] |37|42| RAKOWIECKA [URL="http://www.ztm.waw.pl/baza/20090704/10/311801.HTM"]KIELECKA 01[/URL] |38|44| ŚW.ANDRZEJA BOBOLI [URL="http://www.ztm.waw.pl/baza/20090704/10/328603.HTM"]RAKOWIECKA-KOŚCIÓŁ 03[/URL] |40|46| [URL="http://www.ztm.waw.pl/baza/20090704/10/323703.HTM"]PASZKOWSKIEGO 03[/URL] |41|47| WOŁOSKA [URL="http://www.ztm.waw.pl/baza/20090704/10/323803.HTM"]SZPITAL MSWiA 03[/URL] |42|48|
  8. [quote name='panienkabubu']A autobus nr 10 jest bezpośredni na krzyzówkę Wołoska x Racławicka. Może ten jest najlepszy :cool3:[/quote] ..nie ma autobusu nr 10, może masz na mysli tramwaj.... tu jest link do transportu miejskiego... [URL]http://www.ztm.waw.pl/[/URL]
  9. [quote name='Asiaczek']No to jutro spotkamy się przy chartach. Ja będę przy ringu whippetów i polonusów. Znajdziemy się.:lol: pzdr.[/quote] Jasne :lol: A.
  10. [quote name='gosiaja']kurde to ja sobie nie zdawałam sprawy że oni taka bliska rodzina[/quote] zgodnie z zasadą, że zainteresowani dowiadują się na końcu ;) [quote name='gosiaja']staram się jak tylko zauważę to sprowadzam go na ziemię[/quote] i bardzo dobrze....musisz te słodkie malce krótko trzymać :p A.
  11. [quote name='gosiaja'] normalnie jedzą każdy ze swojej miski i póki co jest spokój oczywiście pilnuje ich podczas jedzenia żeby nic nie było ale Morek jest taki spokojny że się ni rzuca jak Aziz przychodzi z resztą Aziz też jest podczas jedzenia spokojny i daje Morkowi pojeść [B]problem jest tylko przy takich przysmakach wtedy Aziz warczy [/B] dziękuję[/quote] ....to nie pozwalaj mu na to A.
  12. [quote name='bety']Hm, hm, hm ale fajnych fotków :lol::lol::lol: A co to? :roll: [URL]http://img89.imageshack.us/img89/9624/img2613g.jpg[/URL] Fiu, fiu jakie plany. :cool3: Pzdr[/quote] to noc na morzu, a w oddali światło innego żagielka ;) plany całkiem mi się podobają :p A.
  13. [quote name='Asiaczek']Aniu, ale ja bym chciała taki namiocik z VITONAMIOTY.... No, chyba że mnie przekonasz. Pogadamy na wystawie, OK? Pzdr.[/quote] nie mam pojęcia jak taki namiot wygląda...:oops: A.
  14. [quote name='Asiaczek']Morek jest po Abotere's ADUNBI, a Aziz jest po Abotere's WAHZIRI. A to bracia. Czyli Morek i Aziz to bratankowie...? pzdr.[/quote] No tak dwa "bratanki" :evil_lol: A. ps. trzeba gosiaję na wystawianie namawiać....
  15. [quote name='Asiaczek']Będę jeszcze w piątek (czyli jutro), bo musze zanieśc koleżance transporterek dla BOSEDE i kocyk dla Iwy-R. Oraz po to, aby porobić fotki chartom polskim + whippetom (nie wszystkim)... Oraz jeszcze po to, aby odebrac Maśkę, która jedzie ze mną na Węgry... Aj, baaardzo pracowity będzie dla Asiaczków ten weekend... Pzdr.[/quote] Ja też sie jutro wybieram, bo bedą moje ukochane azawakhi :loveu:, a w sobotę majoreczka :loveu: i oczywiście niedziela :multi:, odbiję sobie za te miesiące....:evil_lol: A.
  16. [quote name='Asiaczek']Ja planuję kupić namiocik, to wtedy parasol niepotrzebny... Ale ciągle coś stoi na przeszkodzie... A to moja operacja, a to brak czasu, a to zapominam...:oops: Pzdr.[/quote] To trzeba do Decatlonu pojechać....daj znać, to podjedziemy i może ja też kupię (bo myślę o tym od zeszłego roku) A.
  17. Asiu, a Ty na Gwardii będziesz tylko w niedzielę? A.
  18. jaki odlot ;) [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_9538a.jpg[/URL] [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_9519a.jpg[/URL] z jednej michy :p [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_9511a.jpg[/URL] ciekawa jestem, który jest bardziej dominujący... ale moim zdaniem powinny dostawać jeść w oddzielnych miskach, bo mogą sie złapać, jak nie teraz to za czas jakiś...samce masz i musisz dmuchać na zimne i jeszcze jedno, Morasty i Aziz mają wspólne korzenie...? A.
  19. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Asiaczek']E, chyba w 2003 lub 2004 sędziowała... Pamiętam, bo Farik dostał wtedy swojego pierwszego Zwyc. Klubu... Pzdr.[/quote] Może sędziowała, ale nie wilcze :shake: A.
  20. [quote name='Asiaczek']... żebym ja takowy jeszcze posiadała... Pzdr.[/quote] Ty wystawiacz i nie masz :crazyeye:, to chyba muszę poszukać swojego...;) A.
  21. [quote name='Asiaczek']Ha! No to Aniu któregoś lata zostawimy Manię na gospodarstwie i popłyniemy rejsem [I]all inclusive[/I]....w nieznane.... gdzie palmy.... zimne napoje....słoneczko i cień....bez zobowiązań... itp.......:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pzdr.[/quote] Jestem zaaaa :lol::lol::lol: A.
  22. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Asiaczek']Czy dobrze pamiętam, że M.Maruskova sędziowała kiedys na łódzkiej Klubówce...? Pzdr.[/quote] Taaak, w Łodzi 12 lat temu...Maksa, a potem w Łodzi (3 lata temu) była na ringu obok :cool1: Mogliby ją zaprosić....jest szefową Klubu szpica w Czechach A.
  23. [quote name='Asiaczek']Jak chłopaki? Co tym razem zjadł Azziz? Może pól blachy serniczka?:evil_lol: Pzdr.[/quote] Oj nieładnie tak sie z baska nabijać...;) chłopak wie, co dobre :cool3: A.
  24. [quote name='Asiaczek'] Byłam, widziałam. Co prawda dopiero dzisiaj, ale zadanie odrobione!:lol: Pzdr.[/quote] ....To dobrze, zaliczam....;) A.
  25. [quote name='Asiaczek']... ale nie przesadzajcie z tym słońcem, dobra?:lol::cool3: pzdr.[/quote] Parasol słoneczny trzeba zabrać, na wszelki wypadek :p A.
×
×
  • Create New...