[quote name='Asiaczek']Od ok. 2 tygodni Hipka i Erka jakos potraciły apetyt. Dosmaczam im dając a to puszeczkę, saszetkę, rybkę, kiełbaskę itp., a one i tak "modlą się" nad miskami. Erka to je co 3 posiłek, a Erka, też jakoś tak... Oh, niech te upały juz się skończa, bo nie mam pojęcia, co im będę dawać do jedzenia potem...:mad:
Pzdr.[/quote]
jakie upały....raptem drugi dzień jest cieplej, zakochały się dziewczyny :loveu:
A.