Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Asiaczek']Ostatnio powiedziałam Erce, że nie wypuszczę jej z kuchni, jak nie zje.... siedziała tak około pół godziny, modliła się, ale.... zjadła!:diabloti: Pzdr.[/quote] Biedna Ercia....Pańcia się znęca na sunią. A.
  2. [quote name='Asiaczek']Hohoho, to nie spodziewajcie się, że jutro Ania Was z ranka powita miłym słowem...:diabloti: Pzdr.[/quote] ....a to niby dlaczego, myślisz że aż tak źle będzie....:roll: A.
  3. [quote name='Asiaczek']Trochę za wczesnie na miłość... w wydaniu baskowym...:lol: Pzdr.[/quote] A Ty tak konkretnie od razu...platonicznie się zakochały :eviltong:, albo im jedzenie obrzydło :evil_lol: [quote name='Błyskotka']Moje jedzą teraz raz dziennie wieczorem. Był też taki okres czasu kiedy było gorąco a one i rano się domagały jedzenia. Nie dogodzi się :lol:.[/quote] Moje też raz dziennie wieczorem, niezależnie od pogody, ale czasami Maks życzy sobie śniadanko... A.
  4. [quote name='Błyskotka']Pochwal się jaką :cool3:.[/quote] ...Spotkanie "po latach" :p A.
  5. ładna jestem :p;) [URL]http://images6.fotosik.pl/506/c412e7ebfe7af134.jpg[/URL] A.
  6. [quote name='deer_1987']I co tam dzis u Was?[/quote] U nas ciepło, słońce, leniwie.... a wieczorem mam imprezę :cool3: A.
  7. [quote name='Asiaczek']Od ok. 2 tygodni Hipka i Erka jakos potraciły apetyt. Dosmaczam im dając a to puszeczkę, saszetkę, rybkę, kiełbaskę itp., a one i tak "modlą się" nad miskami. Erka to je co 3 posiłek, a Erka, też jakoś tak... Oh, niech te upały juz się skończa, bo nie mam pojęcia, co im będę dawać do jedzenia potem...:mad: Pzdr.[/quote] jakie upały....raptem drugi dzień jest cieplej, zakochały się dziewczyny :loveu: A.
  8. mulatka ;) [URL]http://images49.fotosik.pl/167/e09006261262cf1b.jpg[/URL] A.
  9. [quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :).[/quote] Hello :lol: A.
  10. M&S

    Akity Baby:)

    [quote name='Matagi']Przekazałam i pokazałam;).Podziękowały!:lol:[/quote] :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:;) A.
  11. M&S

    Akity Baby:)

    [quote name='Matagi']Heloooooooooooo:lol: Czwartek dobry dzień!;):lol: A poza tym to dziś jest 23 lipca;),co oznacza,że moje wszystkie szybalony mają dziś urodziny!!!:lol::loveu: Baba obchodzi dziś czwarte,a Hanka i Hoshi drugie!:multi::loveu::multi: Dałam dziś im po wędzonym uchu......:p,niestety musiałam zabrać,bo się wszyscy zaczęli bić-wiadomo,czyjeś żarcie lepsiejsze,a najlepiej jak wszystko ,co da się zeżreć będzie MOJE:cool1:.[/quote] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/642/642442s5am4b2ugx.gif[/img][/url] od wilczych A.
  12. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]dzień dobry :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dzień dobry :p A.
  13. ...hm, co by tu zmalować :cool3: http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_22/09-07-22-22.jpg cuuudna :loveu: A.
  14. M&S

    Wels 3 x CACIB

    [quote name='Asiaczek'] Czego nie macie...? pzdr.[/quote] konkurencji w klasie...
  15. M&S

    Hiro

    [quote name='Hiro']Witam!Witam! Głaski dla Maks i Spark![/quote] Dzięki :lol: A.
  16. M&S

    Wels 3 x CACIB

    [quote name='AiK']farciara;) ja mam w klasie 4 suki do zobaczenia na wystawie[/quote] a my nie mamy....;)
  17. [quote name='gosiaja']Miłego czwartku życzę :)[/quote] Dziękuję :lol: A.
  18. [quote name='bonsai_88']Jak możesz mi nie wierzyć :placz:...[/quote] No dobra wierze, ale nie becz.... czekam na fotki łabędzia ;) A.
  19. M&S

    ARAD / Rumunia

    Może być ciekawie, pomyślimy
  20. Hello Szybowce, co u Was ? fajnego dnia :p A.
  21. Cześć Tulaski :) A.
  22. Doberek, glaski dla białasków :lol: A.
  23. M&S

    Hiro

    Cześć, miłego dnia Głaski dla Hiro :lol: A.
  24. M&S

    Akity Baby:)

    Hello w czwartek :p A.
  25. Witamy się słonecznie, dobrego dnia :) A.
×
×
  • Create New...