-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Asiunia02']Nikt się nie chwali sukcesami, więc ja zacznę :) nasza sunia DONA (akita) - CAC, Narodovy vitez -> Zw. Czech 2009 i tym samym Ukończyła Championat Czech :) :)[/quote] GRATULACJE :lol::lol::lol:
-
[quote name='Asiaczek']O, a kiedy wstawisz? I gdzie? Pzdr.[/quote] Jest u nas, chyba widziałaś... A.
-
[quote name='Asiaczek']O, już na nogach?:crazyeye: Ja stawiałam, że gdzieś około południa zjawisz się na DGM... Jak Wasze okolice po burzach? Pzdr.[/quote] U nas nie jest źle :p A.
-
[quote name='bety']Eeeeeeeee nie ma czego, to tylko na pokaz. :cool3::evil_lol: Pzdr[/quote] Uff, kamień z serca....:lol:;) A.
-
[quote name='bety']Hello, eeeeeeeee coś słąba ta imprezka była jak Ty z rana na nogach. :diabloti::evil_lol: Taaaaaaa "piękna" burza :mad: Dobre pytanie. :cool3: Pzdr[/quote] Mam takiego kolesia, który spać nie daje, wyjść chce i koniec spania...:diabloti: [quote name='Asiaczek']A "doktora Katza" masz? Pzdr.[/quote] Nie mam, nie przyszedł...:evil_lol: A.
-
[quote name='bety']Nareszcie piątek :cool3:. Jak żyjecie po wczorajszych burzach? :shake: Właśnie tata poszedł sprawdzić szkody na działce, aż się boję co tam zastanie. U mnie na osiedlu dwa olbrzymie drzewa powaliło. :shake: Oby dziś było spokojniej. Pzdr[/quote] Burza była suuuper, szkoda tylko, że takie szkody poczyniła.... U mnie nic nie uszkodziła, na szczęście Już chyba sobie poszła....na wschód :cool3: A.
-
Pięęęęękne :lol::lol::lol: A.
-
ło matko :crazyeye:, ale mina... [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_9989a.jpg[/URL] Doberek :) ta wasza Straż to chyba sie nudzi.... A.
-
[quote name='R.J.Osanna']Pongo mieszka na Litwie, jego właściciel skończył z nim kilka szkół, uprawiaja wspólnie sporty i naprawdę widać, że im ze sobą dobrze:lol:. Nie ma większej radości dla hodowcy niż świadomość, że szczeniaczki są szczęśliwe w nowych domach:lol::lol::lol:[/quote] O, to fajnie. Widać że ma fajny domek. W zeszłym roku w Wilnie na wystawie była sunia w młodzieży, która ma przodków z "Osany" przemiła panienka...dawałam gdzieś jej fotki [quote name='R.J.Osanna']Witaj po burzowej nocy:lol: U nas wszystko dobrze, a u Ciebie? To na dzień dobry:lol: [/quote] Hej, hej :lol: Pięęękna była burza, u mnie wszystko ok. piękne dzień dobry :loveu: [URL]http://images50.fotosik.pl/168/953e92ad1bb3df4f.jpg[/URL] ..a jak się czuje maluszek, ten z inkubatorka, mam nadzieję że jest dobrze... A. ps. a może wpadniesz do nas? zapraszam :p [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f696/maks-spark-czyli-galeria-szpicow-wilczych-d-127077/[/URL]
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Cześć :) A. -
[quote name='Hiro']To okropnie! Kiedys , 5 lat temu stala na granicy ponad 5 godzin! i to juz bylo przerarzajaco! A 16 godzin - nawet strasznie pomyslic. i to jeszcze po wystawie...Zobacze ile to dzis zajmie:placz: Jezeli w srodku tygodnia,to w ktory z dni bylo by wygodnej dal was?[/quote] ..A może my się dołączymy, co Wy na to ? A.
-
O kurka, ale groźnie tu, strach się bać... :evil_lol: Miłego :p A.
-
[quote name='jamnicze'] (za to [B]gosiaja [/B]skakała przez płot ;))[/quote] :crazyeye: musiał być ciekawie ;) Doberek :p A.
-
[quote name='Asiaczek']Ja patrzę na to rzeczowo. Juz tyle FB/Galerii widziałam, które były zamykane przez właścicieli z dnia na dzień lub powoli Galerie zamierały... Po tylu nawoływaniach, naszych prósb, gróźb i innych postów - czy coś się zmieniło? Nic. No to zamknąć oficjalnie FB i już (przez Moda). Pzdr.[/quote] [quote name='Iza.']Moze i masz racje. My tu nie mamy wplywu na to czy ktos bedzie na dogo zagladal czy nie. Takze chyba nie warto sie wysilac. ;)[/quote] Pwenie coś w tym jest.....szkoda A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Fajne zdjęcia :lol: Dobrego dnia :p A. -
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Doberek ;) Ale UPAŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ:angryy::angryy::angryy: idziemy popływać w morzu :lol:, może miski dla ochłody też popływają :roll::roll::roll:.Miłego dnia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: PS. Sukces Pana kafelkarza - ściny zrobione :multi::multi::multi:. Jeszcze tylko podłoga :diabloti:[/quote] Cuuudna pogoda :loveu: Gratulacje dla pona glazurnika :evil_lol:;) [quote name='Błyskotka']Zazdroszczę tego morza w taki upał :placz:.[/quote] nasze zbyt zimne jak dla mnie....:cool3: [quote name='Mania&Dolly&MuSan']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a ja czekam na okna:razz::razz::razz:. Jak tylko będę je miała zaraz pstryknę foteczki :lol:[/quote] Jak to, jeszcze nie ma okien :-o Dobrego piątku :lol: A.
-
Heelo, milego dnia :) A.
-
[quote name='Ilka21']Iza. moje szczeny już mają 5mc w Białymstoku będa debiutowali chłopaki a co do imionek to u mnie oprócz Złośnicy, której włścicielka twierdzi ze imie zgodne w 100% z jej charakterkiem to jeszcze były: AMBITNY KOLEŚ ATRAKCYJNY UWODZICIEL AUTENTYCZNA DIABLICA ABSOLUTNA SPRYCIARA ARTYSTKA Z NATURY[/quote] Ale imionka....:evil_lol:;) A.
-
[quote name='Błyskotka']Miałam zgłoszonego Sułtana i Fjonę na krajską w Ostravie ale ich wycofałam. Teraz to dopiero Mlada Boleslav.[/quote] To tak ja my...dopiero Mlada ;) jakieś ciekawe Węgry są w październiku 3x CACIB.... A. ps. masz juz paszport?
-
[quote name='Asiaczek']Mówiłam, że Ania nie będzie nas dzisiaj witała?:lol: Pewnie odsypia, bidulka, nocne ekscesy...:evil_lol: Pzdr.[/quote] ....No i co ??????:eviltong::p Dzień dobry :lol: jestem, wstałam, kaffę piję. Jest dobrze :) Pięęękna burza była i lało równie fantastycznie. A.
-
[quote name='Asiaczek']Wiesz, tańce, hulanki, swawole i inne wyrazy... no, sama wiesz...:diabloti: Pzdr.[/quote] .....nooo wiem :cool3: [quote name='bety']Raczej z rana to nie, pewnie po południu albo wieczorem - przecież będzie musiała "odpocząć" ;):diabloti: Pzdr[/quote] ...ta jasne, są jednostki, które spać nie dają....:diabloti:;) [quote name='Asiaczek']O tototo miałam na mysli...:lol: Pzdr.[/quote] dobra, dobra :cool3: [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Doberek, Miej imprezy i lekkiego poranka:razz::razz::razz:;)[/quote] Dziękuję :) [quote name='deer_1987']No to milej imprezy!!![/quote] .....była miła :p [quote name='Matagi']Dzień dobry wieczorową porą:lol: Mam nadzieję,że spotkanie po latach będzie miłe:lol: i ...bezbolesne następnego dnia;) I mam też nadzieję,że w końcu się spotkamy "oko w oko" w Białymstoku;):lol:.[/quote] Hello, jest dobrze :lol:, ale w Białymstoku nas nie będzie..... [quote name='jamnicze']Nie ma jak szaleństwa do białego rana, a później spacer o wschodzie słońca, no i dopiero później można iść spać ;)[/quote] .....:p:p:p:p
-
Dzień dobry w piąteczek :p ładne [url=http://img50.imageshack.us/i/resizeofimg2434.jpg/]Imageshack - resizeofimg2434[/url] ....ja też mam BOSEDE :eviltong: A.
-
[quote name='Asiaczek']łatwo na pasztet jej nie przerobię...:diabloti: Pzdr.[/quote] uff, co za ulga....:evil_lol: A.
-
Aniu, a jedziecie gdzieś na wystawę przed Mladą? A.