[quote name='Honey']O, to ja tez bede trzymac kciuki ! :lol:
I za wystawe i za porod :multi:[/quote]
[B]Honey[/B] A, Ciebie nie będzie w Warszawie....?
A.
[quote name='agnethka']eee..no jeśli się dzień wcześniej urodzą to będę niańczyć :lol:
ale termin mamy na weekend akurat w dwudniową warszawską krajówkę :lol:
(gdzie wstępnie miałam być)[/quote]
Będa małe faajnie :multi:, tylko trochę daleko :cool1:
A.
[quote name='Asiaczek']To, szczerze mówiąc, nie wiem, czy się cieszyć, że nie ma dr Katza, czy martwić, że wczorajsza zabawa była taka słaba...:cool3:
pzdr.[/quote]
Mówiłam, że nie miewam, a imprezka dobra była :lol:
A.
[quote name='Asiaczek']Ah, to teraz pora na wizytę Mamusi...
Siostra juz była, to teraz Mamcia. Pozdrówka dla Rodzicielki!:lol:
Pzdr.[/quote]
Siostra jest w Polsce z drobną przerwą do końca sierpnia prawie, a mamusia wraca dziś do domu z wyjazdu :cool3:
A.
[quote name='Asiaczek']A mnie się wydaje, że dzisiaj jest sobota. Ciekawe, dlaczego?!?!?!:crazyeye:
Pzdr.[/quote]
...a nie balowalaś wczoraj przypadkiem :evil_lol:;)
A.
[quote name='bonsai_88']Wiecie, ja normalnie to 2 razy do roku chodzę do fryzjera, ale teraz potrzeba mi duuuużo poprawy humoru - w końcu rozstaję się z Kamilem :roll:[/quote]
nie wiem co powiedzieć....
A.
[quote name='Asiaczek']No to co to za imprezka "po latach" była, jak dr Katz nie przyszedł...?!?!?!:crazyeye:
LIPA!!!
Pzdr.[/quote]
Kaca nie miewam, taka jestem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A imprezka faajna była, podróż sentymentalna, teraz powrót do rzeczywistości....na dworzec po mamusię ;)
A.
[quote name='Asiaczek']
Mówisz o swoim samopoczuciu czy o sytuacji na ulicy...?:evil_lol:
A, myślałam, że o jakichs innych piszesz...
Pzdr.[/quote]
O jednym i drugim :eviltong::p
nieeee
A.
[quote name='pati1033']bo ja po prostu malutka taka jestem :eviltong: i dzieki tej niewidzialnosci udalo mi sie przejsc z Tamisia przy ochronie i nas nie zauwazyli :evil_lol:
Maks i Spark- no szkoda, ze nie udalo nam sie poznac :([/quote]
....może na Warszawskiej wrześniowej :p
A.
[quote name='DorkaWD']Trzy raz w miesiącu do fryzjera? :crazyeye:
[B]Bonsai... co zrobiłaś z Birmą? [/B]Gdzie ona? Dawaj fotki, bo inaczej odwiedzę Cię i fryzjer nie będzie Ci już potrzebny :eviltong:[/quote]
3 razy w miesiącu to rozpusta...:-o:-o:-o:evil_lol:
Ja chodzę co 2 - 3 mce...
Ale groźnie się zrobiło...:cool3:
Cześć w piąteczek :)
A.
[quote name='agnethka']bo pati się skutecznie chowa na wystawach :lol: nawet jak jest na ringu, a ktoś siedzi przy ringu to jej nie widać :lol:[/quote]
Aha, to Ona tak "in coguto"...;)
A.
[quote name='pati1033']a nie :evil_lol: - ona normalnie na swoich 4 lapkach, z Bimem u boku, wlazla brama glowna :evil_lol:[/quote]
To miała dobre wejście :p;), szkoda że was nie spotkałam, urocza dziewczynka :lol:
A.
[quote name='Błyskotka']Węgry są 2 x CACIB. Owszem ciekawe :cool3:.
Chodzi ci o mój paszport ?
Jak będę wyrabiać to na przyszły rok. W tym nie jest mi potrzebny.[/quote]
...ops, coś mi się chyba pozajączkowało
Aaa, rozumiem :)
A.