Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. To niedobrze....a wiadomo coś bliżej? Co powiedział wet? Masz szaloną psicę;)
  2. [quote name='Ptysiak']Ja mam nadzieję, że tak już za rok dwa :) No właśnie?[/QUOTE] To dobry pomysł, bo Ptyś bedzie jeszcze młodym psiakiem i bedziesz miała rozrywkę;):)
  3. [quote name='Izabela124.']Obecność Kissa bardzo go odmłodziła :) Nikt nie daje mun 11 lat, nawet wetka oglądając zęby się dziwiła[/QUOTE] I bardzo dobrze:)
  4. [quote name='magdabroy']Czemu tak piszesz??[/QUOTE] No własnie...?!
  5. Ładny jest, ale może jeszcze tak być, że zmienisz i rase i kolor ;)
  6. [quote name='Ptysiak']Jeśli zależałoby to tylko ode mnie to już bym miała dwa psiaki :) Ale mamy remont, a to trochę wydatków... No a pies musi jeść, czasami wet itd... więc muszę rozsądnie :)[/QUOTE] Wiem jak to jest....kiedyś się uda:)
  7. [quote name='magdabroy']Czekoladowy jest booooooooooooooski :loveu:[/QUOTE] [quote name='Ptysiak']Racja :loveu:[/QUOTE] :):):) Błękitnych od metra (nie mam nic przeciwko), ale czekolady są...mniam. Lila też są ładne. Widziałam również złotego;)
  8. [quote name='Ptysiak']M&S chciałabym sprawić ale na razie nie mam warunków na dwa psiaki :shake: W przyszłości jak najbardziej :)[/QUOTE] Rozumiem, ale polecam;) [quote name='dOgLoV'] Ja nie mam w ogóle pamieci , jedyne co pamietam to pin do karty bankomatowej :evil_lol:[/QUOTE] Dobrze, że chociaż to pamiętasz:evil_lol:
  9. Bobik nie wygląda na swoje lata. A obecność malucha odmłodzi go:) Wiem to z doświadczenia...;)
  10. [quote name='Izabela124.']Kiedyś na pewno :)[/QUOTE] To będzie super!!!
  11. [quote name='Ptysiak']Zabalowaliśmy wczoraj do późna a dziś neta w pracy nam wcięło i nie miałam jak się odezwać :([/QUOTE] Jak balowałaś, to jesteś usprawiedliwiona:) Fajne spotkanie. A może Ptyśkowi kolegę, albo koleżankę sprawicie?
  12. [quote name='Izabela124.']Nie znam się zupełnie na kotach ha ha[/QUOTE] Nic nie szkodzi;) Może kiedyś sprawisz sobie jakiego kociastego....
  13. A może czekoladowy brytek.....są także seal pointy:)
  14. Bardzo fajna fotorelacja, ale Bobik wyglada najlepiej:):) Dobrze, że chłopak zdrowy jest!!!
  15. Wieczorowe dzień dobry:)
  16. Gratulacje dla Babci:)
  17. [quote name='Izabela124.']Ale to nie jest M&S tylko przypadkowy wilczak, którego widziałam :)[/QUOTE] Dokładnie Tak.
  18. [quote name='bety']zdjęcie z klimatem - podoba mi się bardzo [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02069.jpg[/URL] Pzdr[/QUOTE] Dziękuję, bardzo lubię nasz las. O każdej porze dnia wygląda inaczej. Najbardziej lubię z samego rana, gdy mgły się snują...jest wtedy tak, że aż dech zapiera........... [quote name='Wanilka']Anka ...A Tygrys to w ciąży z Borysem jest? :evil_lol: Taki okraglutki się zrobił :lol:....ale to napewno nie od jedzenia. Ja się na tym znam ,bo tez w ogóle od jedzenia nie tyję:diabloti: Młody bardzo poważnie już wyglada. Pies cała paszczą. Ile mu jeszcze brakuje czasu do pokazania się w młodzieży? Przyjdziesz kibicować mojemu kurduplu w Warszawie?:mad::)[/QUOTE] Nie jest, nie może być, bo to chłopy bez jajowe są:evil_lol: To są fałdy skórne:eviltong: On rośnie. Młody jest wielki:roll: Jeszcze mu brakuje.... A pewnie, że przyjdę:multi: kocham Twojego kurdupla:loveu: :loveu::loveu: [quote name='Izabela124.'][URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01945.jpg[/URL] rodzinna fotka :) Kotki to chyba nieco przygrube :cool3: [/QUOTE] Rodzinne niekompletne;) KOTY nie są grube:mad: Syberyjczyk może ważyć nawet 8-9 kg. Borys jest niedorobiony i waży za mało, a Tygrys cały czas rośnie, nie ma jeszcze roku i waży mysle, że z 6 kg. To są fałdy skórne. jego dziadek jest dwa razy wiekszy od niego... Dzięki za fotktę, szkoda że to kees.....:diabloti: [quote name='Ptysiak']Miłego popołudnia :)[/QUOTE] Ooo, Ptysiak:multi: dobry wieczór:):) [quote name='Tekla64']no zdjecia lesne jak to zdjecia lesne zawsze ciagna nas piknie w tym Bialymstoku stawaliscie u nas zas po zimnym ranku zrobil sie upal a nawet skwar a teraz pokropilo i jest duszno[/QUOTE] To nie my!!!!!, my są wolfy, to jest Kees!!!!!!! dzień był ładny, słoneczny:) Ciągnie człowieka do lasu;)
  19. Ładna fotorelacja:):) Widzę, że P. Ela też była kolorystycznie zgrana z Lansem i Piotrem;)
  20. M&S

    Akity Baby:)

    No fajnie, fajnie:) Ale foty jakieś z Białego były by mile widziane...
  21. Super:):) Buziaki dla pięknej i może jakieś foteczki.....
  22. [quote name='Izabela124.']M&S fajna fotorelacje Sajduni i Pańci :)[/QUOTE] Miłom mi:)
  23. [quote name='Kaaasia']Super, że już od rana foteczki :multi:[/QUOTE] Też się cieszę:)
  24. Cześć Wam:) U nas świeci słońce.
×
×
  • Create New...