-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
To niedobrze....a wiadomo coś bliżej? Co powiedział wet? Masz szaloną psicę;)
-
[quote name='Izabela124.']Obecność Kissa bardzo go odmłodziła :) Nikt nie daje mun 11 lat, nawet wetka oglądając zęby się dziwiła[/QUOTE] I bardzo dobrze:)
-
Ładny jest, ale może jeszcze tak być, że zmienisz i rase i kolor ;)
-
[quote name='magdabroy']Czekoladowy jest booooooooooooooski :loveu:[/QUOTE] [quote name='Ptysiak']Racja :loveu:[/QUOTE] :):):) Błękitnych od metra (nie mam nic przeciwko), ale czekolady są...mniam. Lila też są ładne. Widziałam również złotego;)
-
[quote name='Ptysiak']M&S chciałabym sprawić ale na razie nie mam warunków na dwa psiaki :shake: W przyszłości jak najbardziej :)[/QUOTE] Rozumiem, ale polecam;) [quote name='dOgLoV'] Ja nie mam w ogóle pamieci , jedyne co pamietam to pin do karty bankomatowej :evil_lol:[/QUOTE] Dobrze, że chociaż to pamiętasz:evil_lol:
-
Bobik nie wygląda na swoje lata. A obecność malucha odmłodzi go:) Wiem to z doświadczenia...;)
-
[quote name='Izabela124.']Kiedyś na pewno :)[/QUOTE] To będzie super!!!
-
[quote name='Izabela124.']Nie znam się zupełnie na kotach ha ha[/QUOTE] Nic nie szkodzi;) Może kiedyś sprawisz sobie jakiego kociastego....
-
A może czekoladowy brytek.....są także seal pointy:)
-
Bardzo fajna fotorelacja, ale Bobik wyglada najlepiej:):) Dobrze, że chłopak zdrowy jest!!!
-
Wieczorowe dzień dobry:)
-
Gratulacje dla Babci:)
-
[quote name='Izabela124.']Ale to nie jest M&S tylko przypadkowy wilczak, którego widziałam :)[/QUOTE] Dokładnie Tak.
-
[quote name='bety']zdjęcie z klimatem - podoba mi się bardzo [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02069.jpg[/URL] Pzdr[/QUOTE] Dziękuję, bardzo lubię nasz las. O każdej porze dnia wygląda inaczej. Najbardziej lubię z samego rana, gdy mgły się snują...jest wtedy tak, że aż dech zapiera........... [quote name='Wanilka']Anka ...A Tygrys to w ciąży z Borysem jest? :evil_lol: Taki okraglutki się zrobił :lol:....ale to napewno nie od jedzenia. Ja się na tym znam ,bo tez w ogóle od jedzenia nie tyję:diabloti: Młody bardzo poważnie już wyglada. Pies cała paszczą. Ile mu jeszcze brakuje czasu do pokazania się w młodzieży? Przyjdziesz kibicować mojemu kurduplu w Warszawie?:mad::)[/QUOTE] Nie jest, nie może być, bo to chłopy bez jajowe są:evil_lol: To są fałdy skórne:eviltong: On rośnie. Młody jest wielki:roll: Jeszcze mu brakuje.... A pewnie, że przyjdę:multi: kocham Twojego kurdupla:loveu: :loveu::loveu: [quote name='Izabela124.'][URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01945.jpg[/URL] rodzinna fotka :) Kotki to chyba nieco przygrube :cool3: [/QUOTE] Rodzinne niekompletne;) KOTY nie są grube:mad: Syberyjczyk może ważyć nawet 8-9 kg. Borys jest niedorobiony i waży za mało, a Tygrys cały czas rośnie, nie ma jeszcze roku i waży mysle, że z 6 kg. To są fałdy skórne. jego dziadek jest dwa razy wiekszy od niego... Dzięki za fotktę, szkoda że to kees.....:diabloti: [quote name='Ptysiak']Miłego popołudnia :)[/QUOTE] Ooo, Ptysiak:multi: dobry wieczór:):) [quote name='Tekla64']no zdjecia lesne jak to zdjecia lesne zawsze ciagna nas piknie w tym Bialymstoku stawaliscie u nas zas po zimnym ranku zrobil sie upal a nawet skwar a teraz pokropilo i jest duszno[/QUOTE] To nie my!!!!!, my są wolfy, to jest Kees!!!!!!! dzień był ładny, słoneczny:) Ciągnie człowieka do lasu;)
-
Ładna fotorelacja:):) Widzę, że P. Ela też była kolorystycznie zgrana z Lansem i Piotrem;)
-
No fajnie, fajnie:) Ale foty jakieś z Białego były by mile widziane...
-
[quote name='Izabela124.']M&S fajna fotorelacje Sajduni i Pańci :)[/QUOTE] Miłom mi:)
-
[quote name='Kaaasia']Super, że już od rana foteczki :multi:[/QUOTE] Też się cieszę:)
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
M&S replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
Cześć Wam:) U nas świeci słońce.