[quote name='Aleksandra95']i my się przywitamy.:)[/QUOTE]
[quote name='stokrotka.af']doberek słodziaki :)[/QUOTE]
[quote name='dOgLoV']dzień dobry ;)[/QUOTE]
Witamy się pięknie:lol:
[quote name='Tekla64']no to kolejny tydzien za nami i kolejny przed
milego niedzielnego wieczora[/QUOTE]
Tak, kolejny za nami....
[quote name='Chiquita&DeeDee']I wrzesień nastał... oby był tak piękny jak w zeszłym roku:)[/QUOTE]
I co zrobić, lato się kończy....szkoda.
[quote name='Kaaasia']Doberek poniedziałkowy :smile:[/QUOTE]
[quote name='stokrotka.af']doberek wilcze ;)[/QUOTE]
Dobry poniedziałkowy wieczór:)
[quote name='tulasy']Ale naoglądałam się zdjęć.!!!! Mój kochany Tygrysek świetnie wygląda - wspaniałe z niego kocisko. Jak tam Zuzia ??
Wiesz Aniu dokładnie oglądałam zdjęcia Aiko i Slasha i powiem Ci szczerze że Slash będzie ładniejszy od Aiko. Slash ma piękną głowę i bardzo ładnie osadzone uszy. Jest ciemny i duży , jak już dostanie dorosłą szatę to będzie piękny i chyba większy niż Aiko,
. Naprawdę bardzo mi się podoba. Mam nadzieje,że w przyszłym roku zobaczymy go na ringach.
Dla Aika gratulacje za championat
Głaskanko dla wszystkich
Basia[/QUOTE]
Witaj Basiu:)
Tak, Tygrys wygląda całkiem dobrze:evil_lol: a Zuzuia też ma się dobrze.
Slash jest ładniejszy i większy od Aika...mam nadzieję, że nie przerośnie;)
Aiko teraz zbrzydł, cały czas się zmienia, zobaczymy jaki będzie jak wreszcie dorośnie...
[quote name='unikatowydiament']witamy się:)[/QUOTE]
[quote name='dOgLoV']hejka ;-)[/QUOTE]
[quote name='Aleksandra95']pozdrawiamy.::):)[/QUOTE]
Hej, hej:multi: