Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Cześć:) A co się maluch będzie śpieszył...;)
  2. Ładne zdjęcia:):)
  3. No właśnie cicho tu.....
  4. M&S

    Sfora Hektora

    Cześć wieczorkiem:) Fajne zdjęcia i maleństwo nakolankowe...;)
  5. Cześć Sajuchy:):)
  6. Witanko wiczorowe:)
  7. [quote name='Aleksandra95']i my się przywitamy.:)[/QUOTE] [quote name='stokrotka.af']doberek słodziaki :)[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']dzień dobry ;)[/QUOTE] Witamy się pięknie:lol: [quote name='Tekla64']no to kolejny tydzien za nami i kolejny przed milego niedzielnego wieczora[/QUOTE] Tak, kolejny za nami.... [quote name='Chiquita&DeeDee']I wrzesień nastał... oby był tak piękny jak w zeszłym roku:)[/QUOTE] I co zrobić, lato się kończy....szkoda. [quote name='Kaaasia']Doberek poniedziałkowy :smile:[/QUOTE] [quote name='stokrotka.af']doberek wilcze ;)[/QUOTE] Dobry poniedziałkowy wieczór:) [quote name='tulasy']Ale naoglądałam się zdjęć.!!!! Mój kochany Tygrysek świetnie wygląda - wspaniałe z niego kocisko. Jak tam Zuzia ?? Wiesz Aniu dokładnie oglądałam zdjęcia Aiko i Slasha i powiem Ci szczerze że Slash będzie ładniejszy od Aiko. Slash ma piękną głowę i bardzo ładnie osadzone uszy. Jest ciemny i duży , jak już dostanie dorosłą szatę to będzie piękny i chyba większy niż Aiko, . Naprawdę bardzo mi się podoba. Mam nadzieje,że w przyszłym roku zobaczymy go na ringach. Dla Aika gratulacje za championat Głaskanko dla wszystkich Basia[/QUOTE] Witaj Basiu:) Tak, Tygrys wygląda całkiem dobrze:evil_lol: a Zuzuia też ma się dobrze. Slash jest ładniejszy i większy od Aika...mam nadzieję, że nie przerośnie;) Aiko teraz zbrzydł, cały czas się zmienia, zobaczymy jaki będzie jak wreszcie dorośnie... [quote name='unikatowydiament']witamy się:)[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']hejka ;-)[/QUOTE] [quote name='Aleksandra95']pozdrawiamy.::):)[/QUOTE] Hej, hej:multi:
  8. Cześć niedzielnie:)
  9. Cześć Dziewczyny:)
  10. Dzień dobry Rufi:)
  11. Ładne foty, choć trochę zimno się zrobiło...;) Miłej niedzieli:)
  12. Fajne fotki:) Głaski dla kurdpelków i milego dnia!!!
  13. Cześć Bobiku:) Dobrej niedzieli.
  14. Doberek:) Śliczne szczylki!!!
  15. Miłej niedzieli:)
  16. Niedzielne dzień dobry:):)
  17. M&S

    Moje Chow Chowy

    Niedzielne dzień dobry:)
  18. [quote name='Tekla64']po deszczu mokro i przyjemnie bo na to mokre swieci slonce milego weekendu[/QUOTE] U nas nie padało, ale słońca specjalnie też nie było. [quote name='dOgLoV']Dzień dobry ;)[/QUOTE] [quote name='Buszki']I my się witamy już bez deszczu :multi:.[/QUOTE] Doberek:):) [quote name='stokrotka.af']leje, slońca nie ma buuuuuuuuuuuuuuuu idę się wtulić w Aiko i Slasha a co :)[/QUOTE] A wtuaj się na zdrowie...;) [quote name='Ptysiak']Dzień dobry :)[/QUOTE] [quote name='unikatowydiament']witanko w sobotę:)[/QUOTE] Doberek w niedzielę:lol::lol:
  19. M&S

    Sfora Hektora

    Doberek:) Rower z psem, to bardzo, bardzo przyjemne. Miłej niedzieli.
  20. Cześć Kurdupelki:) fajnego dnia.
  21. [quote name='M&S']Dobry wieczór:)[/QUOTE] I dzień dobry;)
  22. Cześć Onku:) Miłej soboty.
  23. Ja też życzę dobrego wypoczynku:):)
  24. Brawo Sajducha, GRatulacje:multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...