-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02605.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02606.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02607.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02608.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02609.jpg[/IMG]
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02598.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02600.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02601.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02602.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02603.jpg[/IMG]
-
..................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02593.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02594.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02595.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02596.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02597.jpg[/IMG]
-
[quote name='Ptysiak']Dzień doberek :) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02585.jpg[/URL] cudne zdjęcia :)[/QUOTE] Hejka:) Dzięki. [quote name='Kaaasia']Cześć wilki z lasu :smile:[/QUOTE] Cześć Oli:) [quote name='tulasy']Piękna jesień i dwa szczęsliwe wilczki. Czy te obfite portki to Aiko czy Slash, bo od tyłu nie odróżniam chłopakó Jak zdrówko Aniu? Basia[/QUOTE] Taj jesień piekna. Obfite nieuczesane portki to Slash. Aiko odrasta, ale powoli, ciągle jest trymowany:diabloti: [quote name='Asiaczek']Jesienne klimaty z futrzastymi:) Jak zdrowie? Ku pokrzepieniu moge powiedziec, ze do najbliższego wtorku ma byc piękna, słoneczna pogoda:) pzdr.[/QUOTE] Cieszę się z ładnej pogody. A zdrówko, wiesz.... [quote name='unikatowydiament']dzień dobry:)[/QUOTE] Dobry wieczór:) [quote name='Buszki']O,grzybek :). [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02579.jpg[/URL] Ja dzisiaj całe wiadereczko kani nazbierałam,a mamusia usmażyła ;).[/QUOTE] Ano grzybek;) Fajnie... [quote name='jamnicze']Nie denerwuj ludzi ...[/QUOTE] Dokładnie. [quote name='Ptysiak']Żyjecie?? :roll:[/QUOTE] Żyjemy. Miało nas nie być, ale obiektywne przyczyny sprawiły, że jesteśmy... To ponudzę Was jesienią w lesie i innymi okolicznościami przyrody;) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02588-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02589.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02590.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02591.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02592.jpg[/IMG]
-
........................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02584.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02585.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02586.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02587.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02588.jpg[/IMG]
-
Jesienne klimaty:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02579.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02580.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02581.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02582.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02583.jpg[/IMG]
-
[quote name='Asiaczek']Oj, z tymi weekendami.... Który to juz raz się umawiamy na "po weekendzie"?:) Miłego! Pzdr.[/QUOTE] Nie wiem, co się dzieje....na nic nie mam czasu. Rano do pracy, wracam dłużej do domu, bo budowy dróg obok nas i korki jak diabli. Czuję się zmęczona i zniechęcona...
-
[quote name='Kaaasia']miłego weekendu :smile:[/QUOTE] [quote name='unikatowydiament']dzień dobry:)[/QUOTE] Witam wieczorkiem:) [quote name='Angi']witamy się w miarę ładną pogodę ;)[/QUOTE] [quote name='Błyskotka']Miłego wieczoru :)[/QUOTE] Ładna pogodę przesiedziałam w pracy.....Dzięki. [quote name='Tekla64']pol niedzieli juz precz a tu zadnych wiesci ni zdjec?!!![/QUOTE] Nie mam kiedy robić. [quote name='dianusia921']Hej :) Witamy się cieplutko ! :) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02542.jpg[/URL] o jakie kochane futra !! :loveu::loveu::loveu::loveu: [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02500.jpg[/URL] Ale miny mają ! Super wyglądają tutaj :):) Pozdrawiamy serdecznie ![/QUOTE] Hello:):) Oj, kochane:mad:;) [quote name='Ptysiak']Dobry wieczór :) Jak weekend minął ??[/QUOTE] Zasmarkany i zakasłany:shake: [quote name='tulasy']Aniu obejrzałam wszystkie zdjęcia , jacy oni obaj sa podobni do siebie!!!. Slash jest już tego samego wzrostu do Aiko. Po głowach mogę ich rozróżnić, ale po potrkach to juz za chiny. Aniu czy Ty ich rozróżniasz jak biegną przed Tobą i widzisz tylko tyły ??? Świetnie razem rozrabiają i przynajmniej im się nie nudzi.Świetny z nich duecik. Wygłaskaj ich Basia[/QUOTE] Basiu, nie są podobni. Slash jest wiekszy od Aika i ma więcej futra....Aiko powoli odrasta. Im się nie nudzi, ale ja mam ochotę im łby ukręcić czasami:diabloti: [quote name='Błyskotka']Doberek :)[/QUOTE] Witanko:) [quote name='Asiaczek']M&S - prosimy o info:) A ja przywatnie sie spytam: kiedy do mnie wpadniecie? pzdr.[/QUOTE] Asiu, walczę z wirusem.....etap powoli schodzący na gardło:diabloti: Fotek, jak pisałam nie ma. Nie wiem kiedy. Marysia na wykopkach w, a i tak całymi dniami jej nie ma....uczy się namiętnie. Może po weekendzie coś pomyślimy. [quote name='Aleksandra95']Hej hej :-) pozdrawiamy :-)[/QUOTE] Hej, hej:)
-
Słomka - prawie metr psiej miłości i łagodności - w DS z marzeń!
M&S replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Witamy się:) Pięknego kumpla ma Słomka!!! Jaka malizna do Was przyszła....biedactwo. -
Odkurzamy troszkę...;)
-
Urocze bulwki:)
-
Pozdrawiamy i zdrówka życzymy:)
-
Witanko wieczorowe:) Zdjęcia widziałam.
-
Widzę, że imprezka się udała:)
-
Cześć Sforo. pozdrawiamy wieczorkiem:)
-
Widzę, że dzielnie trenujecie:) Pozdrawiamy.
-
Witamy się wieczorową porą. Głaski dla psiuchów:)
-
[quote name='leónowa']Toż to przecież kupa mięśni co ty mu jeszcze będziesz wyrabiać? :lol:[/QUOTE] Większą kupę mięśni;) Hello Oli:)
-
Ładnie ćwiczą:) Pozdrawiamy.
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
M&S replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
Witamy się i pozdrawiamy:) Zdrówka!!! -
Ładne zdjęcia:) Głaski dla Sajdi.
-
Hello, witamy się wieczorkiem:)
-
Witamy się cieplutko:)
-
[quote name='Buszki']Doberek w tą zimną środę :)[/QUOTE] U nas też zimno.... Głaski dla psic:)