[quote name='Kaaasia']Piękna pogoda jest teraz i oby jak najdlużej taka została :smile:[/QUOTE]
Fakt, ładnie jest jak wyglądam przez okno....
[quote name='Buszki']To ja nie zabłysnę moją pogodą.Tylko -6,mgła i zero śniegu.Kiepski mam ten pierwszy dzień zimy :roll:.[/QUOTE]
To smutny widok.
[quote name='Błyskotka']Dobry Wieczór :)[/QUOTE]
Dobry wieczór:)
[quote name='Tekla64']no jakis minus est bo breja scalila sie ale najgorsze ze wiatr jest malo ciekawy[/QUOTE]
Wiatr przy mrozie, niezbyt miło.
[IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/photofacefun_com_4otn7G_1324937776.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/N8lb6_.jpg[/IMG]