Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/2872/2872702nnceszh4i5.gif[/img][/url]
  2. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1762/1762177l7n23cdjug.gif[/img][/url]
  3. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1762/1762177l7n23cdjug.gif[/img][/url]
  4. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/2578/2578791txh09pnacw.gif[/img][/url]
  5. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/709/709638l34rcvnx1o.gif[/img][/url]
  6. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/1787/1787572f98cvolbmm.gif[/img][/url]
  7. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1765/1765611lxpejlg12q.gif[/img][/url]
  8. Ale tu straszne rozmowy.......:roll: Kociaste:loveu: Czyścioszka:):) [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC00252_zps1ad50ba1.jpg[/url]
  9. [quote name='dOgLoV']ale jej jak widac nawet nie przyszedł pomysł do głowy żeby tu wrócić :-([/QUOTE] Wróci......
  10. Widzę, że poznanie przebiegło spokojnie.... śliczny:):) [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC00271_zps2638621c.jpg[/url]
  11. Hej, hej Oli:) Mi też nic się nie chce.....i na dodatek źle się czuję.
  12. M&S

    Akity Baby:)

    [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1730/1730030lxqwcu36ck.gif[/img][/url]
  13. M&S

    Sfora Hektora

    Cześć Sforo wieczorową porą:):) [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/731/731195o2abvq92vy.gif[/img][/url]
  14. Witamy wieczorkiem:)
  15. M&S

    Moje Chow Chowy

    Od nas [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/696/696963n5795cuig1.gif[/img][/url]
  16. Fajne baski:):)
  17. Bardzo lubię śnieżne psy:):)
  18. [quote name='phase']Żeby już nigdy nie przyszedł jej do głowy pomysł, by tu nie zachodzić.[/QUOTE] Ooooo tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/nCTGKh_.jpg[/IMG]
  20. Dzięki:):)
  21. [quote name='Kaaasia']Piękna pogoda jest teraz i oby jak najdlużej taka została :smile:[/QUOTE] Fakt, ładnie jest jak wyglądam przez okno.... [quote name='Buszki']To ja nie zabłysnę moją pogodą.Tylko -6,mgła i zero śniegu.Kiepski mam ten pierwszy dzień zimy :roll:.[/QUOTE] To smutny widok. [quote name='Błyskotka']Dobry Wieczór :)[/QUOTE] Dobry wieczór:) [quote name='Tekla64']no jakis minus est bo breja scalila sie ale najgorsze ze wiatr jest malo ciekawy[/QUOTE] Wiatr przy mrozie, niezbyt miło. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/photofacefun_com_4otn7G_1324937776.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/N8lb6_.jpg[/IMG]
  22. [quote name='dOgLoV']dzień doberek ;) u nas -8 brrrr[/QUOTE] Doberek:) To macie ciepło...;)
  23. [quote name='Izabela124.']Wiam U nas duży mróz, słońce i pięknie jest :)[/QUOTE] Tak jak i u nas.
  24. [quote name='tulasy']U nas też piękne słońce i 6 stopni, ale śniegu ani widu Basia[/QUOTE] U nas 11 mrozów, słońce i śnieg jest.
  25. Dzień dobry w pierwszy dzień kalendarzowej zimy [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/744/744404gpvfr8w59f.gif[/img][/url]
×
×
  • Create New...