-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Witanko poniedziałkowe:)
-
Oooo, czekolada:) Dobrego dnia.
-
A co to za wilcy w tym lesie...;) [url]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/14713_4036830443021_1272495739_n.jpg[/url] ładne psiuchy:)
-
Cześć Onku:) U nas szaro, buro.....paskudnie.
-
[quote name='Aleksandra95']cześć wam :)[/QUOTE] Cześć:) [quote name='Buszki']Śliczna :loveu: [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03497.jpg[/URL][/QUOTE] Tak, jest piękna:lol: [quote name='Tekla64']witamy sie w poniedzialkowy ponury ranek to na ktorym oko twe zawislo tak bardzo bo ja bym miala okropny dylemat wszytskie sa cudne[/QUOTE] Hello, u nas też paskudnie..... Wszystkie są piękne, ale jest jeden naj, naj;) ten klasyk [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03529.jpg[/IMG]
-
Śliczna jest:):)
-
[quote name='dOgLoV']jakie słodziaki :loveu: ostatnio mam słabość do szylkretów właśnie :loveu:[/QUOTE] Są naprawdę urocze:):) Szylkretki są piękne.
-
............................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03531.jpg[/IMG] Olushka [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03532.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03533.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03534.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03535.jpg[/IMG]
-
........................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03526.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03527.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03528.jpg[/IMG] Chłopak klasyk:):) i rudzielec [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03529.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03530.jpg[/IMG]
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03521.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03522.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03523.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03524.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03525.jpg[/IMG]
-
................ [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03516.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03517.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03518.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03519.jpg[/IMG] A tu Krówka i Klasyk chłopak:loveu: [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03520.jpg[/IMG]
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03509.jpg[/IMG] Krówka i Rudy klasyk [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03511.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03512.jpg[/IMG] Szylkrecia [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03514.jpg[/IMG] Rudzielec [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03515.jpg[/IMG]
-
Drugi Rudy chłopak-klasyk [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03502.jpg[/IMG] Kamczathka [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03503.jpg[/IMG] Szylkrecia [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03504.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03506.jpg[/IMG] A to miotowa siostra Tygrysa-Olushka-mama kociaków [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03507.jpg[/IMG]
-
Maluch cd. Rudzielec w cętki:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03496.jpg[/IMG] Szylkrecia [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03497.jpg[/IMG] Dziewczynka Trikolorka-Krówka;) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03498.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03499.jpg[/IMG] A to przyrodnia siostra Tygrysa- szylkrecia Kamtchatka [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03500.jpg[/IMG]
-
[quote name='magdabroy']Mój inteligentny mąż stwierdził, że jak w PL znajdzie jakiś fajny laptop to [B]sobie [/B]kupi, a mi odda swojego acer'a :mad:[/QUOTE] Mężowie zazwyczaj są inteligentni.....
-
Fajne serdelki:):)
-
[quote name='unikatowydiament']ale małe cuda:loveu:[/QUOTE] Fajne są:)
-
[quote name='dOgLoV']nasze tylko wystawią łepki za drzwi i jak poczuja chłodek to uciekaja aż sie kurzy piecuchy jedne :lol:[/QUOTE] Widać rozpieszczone kobitki;)
-
[quote name='dOgLoV']To przygarnij go sobie :loveu: zdjęć futer nigdy za wiele ;) od nich odpoczywać nie trzeba ;) a dawno nie było kocich zdjęć ;)[/QUOTE] Pożyjemy zobaczymy.....
-
Nie jest za zimno:eviltong:, moje chodzą po ogródku.
-
[quote name='Tekla64']wpadl woko az tak ze bedzie natsepny ta raza rudy?[/QUOTE] To nie rudy, jego fotek jeszcze nie wstawiłam. Nie wiem, czy będzie. Zobaczymy;)
-
Gimnastyka, super:) Dobrej niedzieli. U nas ponuro, mokro, ślisko.....
-
Dzień dobry Oli:)