Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Bolesne są takie urazy i goją się długo, niestety
  2. Będzie lizała, na bank. Najlepiej byłoby posmarować, obwiązać i w but wsadzić. I pilnować oczywiście...
  3. Pewnie chodzi o wykaz wpłat na koncie.
  4. A, to znam ten wątek, czasami czytam.....
  5. No nie ładnie Oskar!!! może kij był za krótki....?
  6. Pytam poważnie. Mam jakiś koce, kołdry, może do kojca się przydadzą?
  7. [quote name='Aleksandra95']Ja ich nie mam, ale Fundacja Znajdki potrzebuje pomocy dla nich . Znalezione w opuszczonym domku w Radzyminie (3 km ode mnie) Było 8 szczeniaków, są teraz już tylko 2 suczki widoczne na zdjęciu. Nie wiem co z matką, czy już złapana, czy jeszcze błąka się tam samopas :([/QUOTE] Tyle jest tych małych nieszczęść....ręce opadają. Ja na DT się nie nadaję, niestety. A jak można pomóc fundacji?
  8. Co mogę dać?
  9. Jessss, a skąd ty masz te malce?!
  10. [quote name='mestudio']M&S - to jutro przywieziemy, jesteśmy umówieni... TZmestudio[/QUOTE] Gdybym tylko mogła, to nie byłoby sprawy......
  11. [quote name='Izabela124.']Już jest drugi dzień nowego roku, więc czekam na fotki :lol:[/QUOTE] Myślisz, że wstawi....?
  12. Dzięki za wiadomość:) Trzymamy za ds dla mamuśki i domku dla glutków!!!
  13. Szczyl jest bosssski:loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-sL8Nvr6v_vw/UOMc0Kr_s3I/AAAAAAAAJB8/0RF5bNM6RqU/s640/e6%2520048.jpg[/url]
  14. [U][B]Ponawiam prośbę!!!!!!! zajrzyjcie!!!!! [/B][/U] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237921-Wo%C5%82anie-o-pomoc-dla-Daszki-%21-Do-15-01-2013-godz-20-00[/url]
  15. [quote name='mestudio']Czyli mamy już imię - Łatka:-).[/QUOTE] Tak mi jakoś samo wyszło;) tu wygląda jak osiołek;) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-ovlzrOFFgtk/UORJBww52tI/AAAAAAAAJLA/3Q3Y8Z-zpTc/s640/e7%20017.jpg[/url]
  16. Chip, to chwila, moment. Tylko do bazy ją wpisz.
  17. Ona jest trochę w typie Teriera Tybetańskiego raczej, a nie szpunka.....na moje oko;)
  18. To ja się melduję. Łatka jest śliczną, tylko jeszcze tego nie widać:) Biedne zwierzątko...widać, że mocno zestresowana.
  19. [quote name='blaira']Poszło PW :)[/QUOTE] Wiem, odpisałam:)
  20. Cześć Dziewczyny:):)
  21. Urocze stworzenie:)
  22. M&S

    Sfora Hektora

    Ładnie skacze, tylko niezbyt ostra fota;) [url]http://images10.fotosik.pl/3121/64858a81a59ee44c.jpg[/url]
  23. [quote name='Cienka']Gdyby doba była dłuższa to chętnie :) Ale to nie "Klan" gdzie studia licencjackie robi się 7 lat :P[/QUOTE] Doba ma tyle samo dla każdego, a co w "Klanie' się dzieje, nie wiem, nie ciekawsze rzeczy do rooty.....
  24. Piękna jest, jak one wszystkie.....
×
×
  • Create New...