-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
M&S replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']No dobra, ale czy mogłyby łaskawie ogarnąć temat w ogrodzie, a nie żreć po kryjomu gdzieś w kącie, a potem takie cuda, że ja nie wiem jak mam to oporządzić. Zresztą to wina TZ-a to po jego spacerach przed wyjazdem do pracy.[/QUOTE] Sadzę, że wątpię;) Moje też tak robią i koty też, fuj... -
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
M&S replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']No tylko malujcie bez uwag o zwracaniu po nażarciu się trawy.[/QUOTE] Po konsumpcji trawy wszystkie robią to samo;) -
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
M&S replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Wszystkie dane są, teraz tylko wypracowanie trzeba wymalować;) -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
A Penny to jest azawakh? -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Faktycznie, sarenka:):) -
[quote name='Kaaasia']Wtedy to już na nerwy nie będzie czasu ;)[/QUOTE] I o to chodzi:razz:
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu::loveu: Takie zdjęcia mnie rozkładają. -
Snooki już w domu :) Szukamy ds dla Scoobiego słodkiego szczeniaka !!!
M&S replied to kasiadasia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiadasia'][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]No to tak. Snooki była bardzo grzeczna przespała całą noc obudziła nową rodzinę o 7 bo chciała wyjść na dwór!!! Na razie nie chce jeść ale to normalne, nowe miejsce nowi ludzie Mam nadzieję że dostane jakieś zdjęcia to od razu się z wami podzielę [/FONT][/COLOR][/QUOTE] Będzie dobrze. Dziewczyna musi dojść do siebie:) -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Foczka-Oczka jak o niej mówiono, ulubienica wszystkich ![/QUOTE] Jak miło mówiono:) -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='Eden']Tak to "Oczko" w całej okazałości :loveu:[/QUOTE] Głaski przesyłamy:):) -
Ale dziewczyna będzie miała smaków:)
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='Eden']Alez Dosia wypiekniala :-)Powodzenia w nowym domu. A to mój nowy tymczas :-) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/832/dscf32121.jpg/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9923/dscf32121.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Czy to "OczkO"? Wygląda zniewalająco:) -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Jaka piękna:loveu: Powodzenia na nowej drodze życia :) -
[quote name='Izabela124.']Ha ha a pomyśleć, że chcę trzeciego psa ha ha[/QUOTE] To wtedy bedziesz miała rozrywkowo;)
-
Sońka - berneńska sunia, która pragnie miłości i ciepła - ma już domek
M&S replied to AgaGP's topic in Już w nowym domu
[quote name='ktiger']Tych wyskoków to się chyba od kotów nauczyła...[/QUOTE] Może myśli, że jest kotem:evil_lol: -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
M&S replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Nawet nie wiecie jak jest mi szkoda tych psiaków. Szczeniaki są takie śliczne ale okropnie zarobaczywione. ;( Pomożecie mi z ogłoszeniami i szukaniem dt dla suk dorosłych?Aha przepraszam zapomniałam dopisać ,że widziałam jeszcze kota..gdzies mi latał pod nogami ;( Boże;([/QUOTE] Jestem sobie w stanie wyobrazić, bo człowiek chciałby każdemu pomóc, ale.... -
[quote name='ktiger']Chwilowo cisza u panienki ;)[/QUOTE] Ale nie wróży niczego złego?
-
Faktycznie tytuł sie zmienił, fajny:)
-
[quote name='mestudio']Ja dzwoniłem do domku. Na razie jest dzikawa (ciekawe dlaczego?) i bardzo płochliwa. Reaguje ucieczką na wszelkie gwałtowniejsze ruchy. Nie chcą ją oddać. I z ciekawszych wieści - uwielbia się wywalać na kanapie, łącznie z do góry nogami z pępkiem na świat. Mamy dostać zdjęcia z nowego domu za jakiś czas.... TZmestudio[/QUOTE] Myśle, że to stres. Samotna Owca bez stada... Ale pozycje z kołami do góry, to już coś. Szkoda, że ludzie nie chcą brać pakiecików;) Fajnie, że obiecali fotki.
-
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
M&S replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Co za masakra. -
[quote name='Kaaasia']Dwa psy to dwa razy więcej miłości i cztery razy więcej pracy :evil_lol:[/QUOTE] Aż tak źle nie jest, z tą pracą;)
-
Ciekawe co u Owcy, domek się odzywał?
-
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='shanti']Przeniesiona do budynku. Kochana bidulka, lgnie do człowieka i szuka wsparcia.[/QUOTE] Dobrze, że nie marznie.