Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='mestudio']No dobra, ale czy mogłyby łaskawie ogarnąć temat w ogrodzie, a nie żreć po kryjomu gdzieś w kącie, a potem takie cuda, że ja nie wiem jak mam to oporządzić. Zresztą to wina TZ-a to po jego spacerach przed wyjazdem do pracy.[/QUOTE] Sadzę, że wątpię;) Moje też tak robią i koty też, fuj...
  2. [quote name='mestudio']No tylko malujcie bez uwag o zwracaniu po nażarciu się trawy.[/QUOTE] Po konsumpcji trawy wszystkie robią to samo;)
  3. Wszystkie dane są, teraz tylko wypracowanie trzeba wymalować;)
  4. [quote name='Kaaasia']Wtedy to już na nerwy nie będzie czasu ;)[/QUOTE] I o to chodzi:razz:
  5. :loveu::loveu::loveu::loveu: Takie zdjęcia mnie rozkładają.
  6. [quote name='kasiadasia'][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]No to tak. Snooki była bardzo grzeczna przespała całą noc obudziła nową rodzinę o 7 bo chciała wyjść na dwór!!! Na razie nie chce jeść ale to normalne, nowe miejsce nowi ludzie Mam nadzieję że dostane jakieś zdjęcia to od razu się z wami podzielę [/FONT][/COLOR][/QUOTE] Będzie dobrze. Dziewczyna musi dojść do siebie:)
  7. [quote name='Karilka'] Shila by miała niezłą radoche:multi:[/QUOTE] Oj miałaby, miała;)
  8. [quote name='eliza_sk']Foczka-Oczka jak o niej mówiono, ulubienica wszystkich ![/QUOTE] Jak miło mówiono:)
  9. [quote name='Eden']Tak to "Oczko" w całej okazałości :loveu:[/QUOTE] Głaski przesyłamy:):)
  10. Ale dziewczyna będzie miała smaków:)
  11. [quote name='Eden']Alez Dosia wypiekniala :-)Powodzenia w nowym domu. A to mój nowy tymczas :-) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/832/dscf32121.jpg/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9923/dscf32121.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Czy to "OczkO"? Wygląda zniewalająco:)
  12. M&S

    Sfora Hektora

    Kurczak rewelacja:multi:
  13. Jaka piękna:loveu: Powodzenia na nowej drodze życia :)
  14. [quote name='Izabela124.']Ha ha a pomyśleć, że chcę trzeciego psa ha ha[/QUOTE] To wtedy bedziesz miała rozrywkowo;)
  15. [quote name='ktiger']Tych wyskoków to się chyba od kotów nauczyła...[/QUOTE] Może myśli, że jest kotem:evil_lol:
  16. [quote name='Ladymonia0610']Nawet nie wiecie jak jest mi szkoda tych psiaków. Szczeniaki są takie śliczne ale okropnie zarobaczywione. ;( Pomożecie mi z ogłoszeniami i szukaniem dt dla suk dorosłych?Aha przepraszam zapomniałam dopisać ,że widziałam jeszcze kota..gdzies mi latał pod nogami ;( Boże;([/QUOTE] Jestem sobie w stanie wyobrazić, bo człowiek chciałby każdemu pomóc, ale....
  17. [quote name='ktiger']Chwilowo cisza u panienki ;)[/QUOTE] Ale nie wróży niczego złego?
  18. Faktycznie tytuł sie zmienił, fajny:)
  19. [quote name='mestudio']Ja dzwoniłem do domku. Na razie jest dzikawa (ciekawe dlaczego?) i bardzo płochliwa. Reaguje ucieczką na wszelkie gwałtowniejsze ruchy. Nie chcą ją oddać. I z ciekawszych wieści - uwielbia się wywalać na kanapie, łącznie z do góry nogami z pępkiem na świat. Mamy dostać zdjęcia z nowego domu za jakiś czas.... TZmestudio[/QUOTE] Myśle, że to stres. Samotna Owca bez stada... Ale pozycje z kołami do góry, to już coś. Szkoda, że ludzie nie chcą brać pakiecików;) Fajnie, że obiecali fotki.
  20. [quote name='Kaaasia']Dwa psy to dwa razy więcej miłości i cztery razy więcej pracy :evil_lol:[/QUOTE] Aż tak źle nie jest, z tą pracą;)
  21. Ciekawe co u Owcy, domek się odzywał?
  22. [quote name='shanti']Przeniesiona do budynku. Kochana bidulka, lgnie do człowieka i szuka wsparcia.[/QUOTE] Dobrze, że nie marznie.
×
×
  • Create New...