-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
M&S replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Cuuudna wiadomość [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/436/436227peh2tec0ns.gif[/img][/url] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/436/436227peh2tec0ns.gif[/img][/url] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/436/436227peh2tec0ns.gif[/img][/url] Oby takich osób było jak najwięcej. -
Jak miło ogląda się takie zdjęcia. jeszcze kilka dni temu Miłka była gdzieś w polu, a teraz prawdziwa dama:) Ta fota:loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Dr6B9eemW4E/UOyFmatsnPI/AAAAAAAAJjk/hLzsGGmYp6U/s640/e10%2520074.jpg[/url]
-
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
M&S replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem co powiedzieć.....:shake: -
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Ale za to wybrałaś piękne włochacze, miałyśmy kiedyś szpicowatą sunieczkę: [URL]http://obrona-zwierzat.pl/images/stories/juz_w_nowym_domu/2011/shila.jpg[/URL][/QUOTE] Dziękuję, szpice mam od prawie 20 lat...chart miał być jako trzeci pies. Śliczna dziewczynka:) -
Sońka - berneńska sunia, która pragnie miłości i ciepła - ma już domek
M&S replied to AgaGP's topic in Już w nowym domu
Słodka jest:):) -
[quote name='ktiger']nie, nie wróży :) Jak tylko pojawią się wieści o panience to je przekażę :)[/QUOTE] To dobrze:)
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']To tak jak z trzyłapkami, zwierzęta nie traktują tego w naszych kategoriach, jako ułomność.[/QUOTE] Tak wiem o tym, to my patrzymy przez nasz ludzki pryzmat. -
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Hahaha, wiesz czasami to one nawet śmieszne są jak słyszysz, że [I]"jo chce tego pręgatego charta ... jak ma na imię ? oj no nie wim, na internecie widziołem, no pręgaty jest przecie"[/I] ... I dziś dzwoniła też pani od Morelki (a jak się okazuje również Tuli - z jednego domu panny były jak looknelam w dokumenty), że[I] "dwóch wypasionych psów żeśmy jej zabrali, a dziś jej się zabidzony chart przybłąkoł"[/I].[/QUOTE] W zasadzie masz rację, że w pewnym momencie, to już tylko śmiech może ogarnąć człowieka. Moją niespełnioną charcią miłoscią jest Azawakh. Miałam nawet upatrzonego szczeniaka, ale zrozumiałam, że nie będę mu w stanie zapewnic takiej opieki, jakiej ten pies potrzebuje i niestety z bólem serca zrezygnowałam. Ale jak tylko mam okazje, to podziwiam je na wystawach:) -
Boisz się, że zje kolędnika;)
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='Eden']Biedne....nie, Kofi sobie doskonale radzi. Moj wet powiedział, że to nam przeszkadza nie jej.[/QUOTE] To dobrze, na pewno przyzwyczaiła się do ograniczonego widzenia. Głaski dla Kofi:):) -
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='Eden']Ja Cię podziwiam, za odbieranie tych telefonów powinnaś dostać Pokojowa Nagrode Nobla :-)[/QUOTE] Trzeba mieć nieprzebrane pokłady cierpliwości i dobrego wychowania. -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Oj, biedne oczko... -
[quote name='dOgLoV']wiem :-( cały czas mi tłumaczy że nie mamy miejsca na kolejnego kota bo Neron sie do nas wprowadził na stałe ....[/QUOTE] Jakoś nie widzę związku... Ja mam 2 psy i 3 koty i pewnie bedzie czwarty, kiedyś;) Dobrze, że Neron jest z Wami, nie bedzie tęsknił za Tobą.
-
[quote name='wellington']Szelki tylko na polu, i tylko na pierwszy okres, kilka miesiecy, oczywicie. Co by sie mialo wydluzyc, nie rozumiem ?[/QUOTE] Sylwetka się wydłuży. Pies inaczej porusza się w szelkach, a inaczej gdy chodzi w obrozy na smyczy. Inaczej trzyma głowę, inne mięśnie pracują, ładniej chodzi.:)
-
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk'] Niestety dziś tylko telefony od kretynów :([/QUOTE] Kretynom mówimy stanowcze NIEEEEEEEEEE:mad: Trzeba być dobrej mysli, znajdzie się Ten Dom:) -
[quote name='dOgLoV']dobry wieczór ;) szkoda ze Sebastian sie nie chce zgodzić na kolejną kotkę :placz:[/QUOTE] Cześć Onku:) ja też żałuję, bo kota cudna i miałaby u Was jak w raju. Ale Twój Książę Małżonek jest ciut niekonsekwentny;) patrz miaukunka...
-
[quote name='simbik']Kruszynki po 8-9 kg :eviltong:[/QUOTE] Faktycznie Kruszynki, chyba Kruszyny:evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.']Zazwyczaj fundacje nie puszczają psów niekastrowanych, więc wątpię by zrobili wyjątek. Poza tym ta suka ma 5 lat i jeśli nie miała szczeniaków to na pierwszy miot myślę, że już za późno :)[/QUOTE] Tak, wiem o tym. Tak tylko pomyślałam.
-
Snooki już w domu :) Szukamy ds dla Scoobiego słodkiego szczeniaka !!!
M&S replied to kasiadasia's topic in Już w nowym domu
Taki trochę borderek;) -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
M&S replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Tak super:) Sąsiadka-przyjaciółka:)[/QUOTE] To bardzo dobrze jak ma się takich przyjaciół:) -
Własnie, to robię-odpoczywam;)
-
[quote name='Izabela124.']Tego to nie wiem...[/QUOTE] Bo może szkoda jej ciachać, gdyby do jakiej porządnej hodowli ją zaadoptowali....chyba, ze coś źle mówię.