[quote name='Aten@']hmm, dziwne, czyżbyś dostała 18kg w jednym worku? :-o ja kupuję 15+3 i są to dwa worki - jeden normalny 15kg i drugi 3kg - żadnych dziwactw w tym nie ma :roll:[/quote]
Wydaje mi się, że chodziło o to, że karma była gorszej jakości stąd ten gratis.