Jump to content
Dogomania

Chefrenek

Moderators
  • Posts

    6215
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chefrenek

  1. Wydaje mi się, że każdy agresywny pies powinien nosić kaganiec (i być na smyczy). Przecież właściciel moze psa nie utrzymać i nieszczęscie gotowe. Najlepiej więc mysleć za siebie i za innych. Ja np. ze swoim psem podchodzę do tych psów które znam i które lubia mojego (i vice versa). Inne omijam szerokim łukiem nawet yorki. Co do gazu pieprzowego - chciałam taki sobie kupić ale nie wiem czy jakbym nie psiknęła na innego psa to i mój by nie oberwał :(
  2. [quote name='Akitka']Oj urosło się, urosło... I przytyło! :cool3: Dziękujemy! Zdrówka nigdy nie za wiele, więc Wam również go życzymy! ;)[/quote] Czytałam że będziesz robić Ambrze testy alergologiczne?
  3. Troszkę jej sie urosło przez ten czas :) Dużo zdrówka życzę Tobie i Ambrze :)
  4. [quote name='Grzesiu_6']Ta karma teoretycznie jest przystosowana do podawania szczeniętom pod względem składu.[/quote] Mi chodzi o Acanę junior. Czy masz na myśli to że Acana Adult jest dobra także dla szczeniąt????
  5. [quote name='bachar']Ja dawałam[/quote] [quote name='DiDDlina85']ja dawałam i nadal daję..bo jeszcze nie wyrosło z wieku szczenięcego:)[/quote] i co???? Jak wrażenia :razz:
  6. [quote name='Maupa4']Ale i tak duuuuużo mniejsza niż w Anna-Zoo :cool3: Tam najtańszy kosztował 700 zł :placz:[/quote] Anna Zoo jest w Galerii Mokotów??? Cena rzeczywiście nieciekawa. No ale wózki dziecięce też tanie nie są:cool3: :cool3: :cool3:
  7. Cena faktycznie asronomiczna ale czego się nie robi dla psa. Weszłam w inne aukcje tej osoby - super rzeczy mają. I nawet jest bulwa - model :):):) Kurcze i nawet mają takie szelkokamizelkę - aniołka. Szkoda, że takie małe :(
  8. A czy ktoś dawał szczniakom acanę??? Jak to jest z tą solą??? Jest sól w acanie czy nie?
  9. Czy 2 miesięcznego szczeniaka można zakroplić frontlinem (lub innym)???
  10. To właśnie ten wózek mieli ci właściciele mopsów. Ile to cudo kosztuje i gdzie można to kupić???
  11. Magda dzięki za spełnienie mojego życzenia. Ja ostatnio stwierdziłam, że beżaki najlepiej wyglądają w czerwonym:):):) Misiaczek - ja nie wiem jak to się stało z tym identyfikatorem??? Może ten plastik jest jakoś przyklejany czy co??? Najważniejsze, że się dogadałaś ze sprzedawcą. Jeszcze [U][url=http://www.reddingo.bazarek.pl/kat.php/kid,26245/ap,0/]Tutaj[/url][/U] mają Red Dingo.
  12. Wiecie co aż się serce raduje jak się czyta o takich ludziach jak Wy. Niestety społeczeństwo jest takie a nie inne. Ludzie nic nie robią a jeszcze niepotrzebnie komentują. Mam nadzieję, że "to co dajecie innym wróci do Was" i do Monara ponieważ zasługujecie na to jak nikt inny. Trzymam kciuki za Was i Wesołą Gromadkę :)
  13. Maupo na zlocie bf pojawiła się Pani która miała coś takiego. [img]http://img152.imageshack.us/img152/7329/dscn1920zd8zt6.jpg[/img]
  14. [quote name='Mada&Teodor']Głowę :grab:[/quote] O kurczę. Bez głowy to raczej się nie da żyć :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. A co tam jej Tedzik amputował???
  16. Myślałam że u nas takich rzeczy nie można kupić. A tu zaskoczenie :):):) Jestem ciekawa jak ludzie reagują na psa w wózku???
  17. [quote name='_beatka_']bajtek tarza sie na chodniku dokaldnie jak monka:evil_lol: wózek super, widać że wypasiona bryka:razz:pewnie inne psy mu zazdroszczą teraz;)[/quote] No to się Monar nieźle lansuje. Pewnie jakieś laski chce wyrwać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. Szkoda biednego Monara. Mam nadzieję, że jeszcze wrócą mu siły :):):). A ten wózelek to chyba nie w Polsce kupiłyście???
  19. [quote name='Greven']To ja bym chciała ten amulet, może działa, kto wie :hmmmm:[/quote] Niestety nie wiem gdzie można taki nabyć. Jedyne co wiem to to, że ma kształt półksiężyca.:cool3:
  20. To już było pisane ze 100 razy. Frontline nie odstrasza kleszczy tylko zabija.
  21. Ale śliczne. Pieski i zdjęcia. Sunia ma chyba nietypowe umaszczenie jak na grzywkę???
  22. Chyba kopała w doniczce?
  23. Ja też będę trzymać kciuki (a Chefren łapki) mocno zaciśnięte. A ja nie palę więc podczas operacji Chefrena obgryzałam paznokcie.
×
×
  • Create New...