Jump to content
Dogomania

Chefrenek

Moderators
  • Posts

    6215
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chefrenek

  1. Ciekawe czy rodzice byli przedstawicielami rasy? Widziałaś ich chociaż?
  2. [quote name='Ania-tygrysiczka']To parwo może być:-([/quote] Też o tym pomyślałam:shake:
  3. [quote name='Rybka_39']Z mieszanca tez nigdy niewiadomo co wyrosnie..czasami moga miec niezrownowazona psychike..potem takie psy trzeba uśpic:-([/quote] Mam nadzieję że sunia nie jest takim okazem i wyrośnie z tej tchórzliwości :roll:
  4. [quote name='smallpati']a to nie zrozumialam :D a kobita wiedziala ze psy to mieszance a jednak je sprzedala (bylo ich 4 i wszytskie poszly)[/quote] To jakaś oszustka:angryy:
  5. [quote name='smallpati']Wiem ze i kundel i mieszaniec zalicza sie do jednej grupy NIE RASOWYCH psow, ale jednak nie lubie jak sie te 2 grupy miesza, bo z kundla nigdy nie wiadomo co wyrosnie i z jakim charakterem, a po mieszacach jednak mozna sie czegos jednak spodziewac :D i jakby nie patrzac na rodowod to sa rozne rasy psow np. yorki, dobermany, cocery, kundle i mieszance :D[/quote] Sorry o czym ty w ogóle mówisz ;) To jakiś stek bzdur.
  6. Szczeniaczki nie ssą matki a co za tym idzie nie pobierają ciał odpornościowych, mogły coś złapać. Lepiej nie zwlekać i iść do weta.
  7. [quote name='Paulinaaa']Smallpati, bardzo inteligentne. Moze go dzgnela w jakis czuły punkt?[/quote] Ja myślę, że on po prostu rozczula się nad sobą. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  8. [quote name='smallpati']nie ale obrzydzeniem rowniez nie, pies poprostu nie ktorych zapachow nie lubi i go one raza, podobnie jak ludzie, czy czujesz jakis zapach ktorgo nie lubisz to odrazu czujesz obrzydzenie np,jak wachasz jakies jedzenie ktorego zapachu nie lubisz?[/quote] No ja nie wiem gałązka np. zapachu nie wydziela a mój pies o mało co nie żygnął jak go w nos dźgnęła.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. Trzeba uświadomić sąsiadów że taka druga Moli się nigdy nie trafi ponieważ to mieszaniec i trudno przewidzieć jakie będą dzieci.
  10. [quote name='smallpati']pewnie dopuscilabym ja z yorkiem, a szczeniaki nie musz wyjsc takie jak ona, ci ludzie co chca jej szczeniaki dobrze wiedza ze to mieszanka, mieli juz psy (kundelki) wczesniej i nie wydaje mi sie zeby im to przeszkadzalo jak szczeniak bylby wiekszy od Moli!![/quote] No tak bo jak pokryjesz yorkiem to się wszystko wykasuje i wyjdzie shih tzu :shock: :shock: :shock: ps. ile ty masz lat?
  11. Ja też trzymam kciuki.
  12. Magda bulwy tak czasem mają że im pryszcz wyskoczy na pysiu.
  13. Maupo4 bardzo dobrze że piszesz o wadach jakie trapią nasze pociechy. gdyby wszyscy tak robili to nie byłoby tylu nieszczęść. Ja też sobie wymyśliłam wymyślonego psa :):):)
  14. Czy przycisk "raportuj post" ma się stać moim przyjacielem?
  15. [quote name='smallpati']raczej nie , ale zamierzam jej skobinowac kolezanke, choc przypuszczam ze jakby szczeniaki miala to by odrazu poszly (bo znajomoi mimo ze jej nie rozmnazam pozamawiali na wszeli wypadek szczenniaki :P poszlyby i to w dobre rece wiem bo tych sasiadow znam od 15 lat!i wiem zeby ich do schroniska nie oddali) ale rozmnazac jej nie bede :P a szkoda bo by miala urocze dzieci hehe[/quote] O kurde :-o
  16. [quote name='Paulinaaa']Oj Chefrenek, ale Ci za OFFtopowali wątek :roll: [COLOR=paleturquoise](:P)[/COLOR][/quote] A bo to te co na rogza zbierają:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ps. proszę o powrót do tematu.
  17. [quote name='a_ga.isk']Zapalenie opon mózgowych.... Wet powiedział że częste u berneńczyków ale też że nie trudne w leczeniu. Narazie dostała tabletki i nie ma źle[/quote] Matko:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: A czy to może być odkleszczowe?
  18. Smallpati ja tam widzę westa.
  19. Aniu na to ulewanie zuzi to dobry jest metoclopramid (na receptę).
  20. [quote name='Goldek']Chodzi o to, że mało kto odbiera telefony w środku nocy... No ale myślę że się uda. :)[/quote] Nie każda suka rodzi w nocy;)
  21. No i musisz mieć pod ręką numer telefonu do zaufanego weta z którym będziesz mogła się skontaktować w razie komplikacji. Wydaje mi się że przy pierwszym porodzie powinien być wet, zwłaszcza że jesteś młodą osobą i możesz sobie sama nie poradzić.
  22. Jeśli mowa o pirodogu to też słyszałam że nieskuteczna.
  23. [quote name='Maupa4']Chefrenek - to my tak nie mieliśmy, nie mamy i żebyśmy tylko nie mieli ... my mamy takie "zwykłe" mało kłopotliwe przypadłości ... :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:[/quote] Nikomu tego nie życzę. Ani psu ani właścicielowi. Na szczęście mamy to za sobą. ps. podniebienie jeszcze mnie popamiętasz buhahaha :chainsaw: :angryy: :angryy: :angryy:
  24. Obrzęk się robi z kilku powodów: 1) genetyka 2) przerost podniebienia 3) wycięte migdałki a co za tym idzie słabsza odporność, zmiana temp. i gotowe Ja na operację czekałam 2 lata i powiem ci że to było najlepsze co mogłam zrobić dla niego. Przestało mu się ulewać (kilkanaście razy dziennie) i dusić. Przed operacją było już tak ciężko że jak się zapowietrzał to na nogach się słaniał. No i nie boję się że jak mu wejdzie obrzęk to się udusi albo dostanie zapaści tchawiczej tudzież serduszko nie wytrzyma. Powiem ci jeszcze że przez to podniebienie (za długie aż 10cm) to bulwa jakaś taka niedotleniona była. Teraz odżył mimo tego że czasami dostanie takiego lekkiego obrzęku. ps. wreszcie się chłopak może bawić zabawkami i z psami trochę poszaleć co wcześniej było niemożliwe.
×
×
  • Create New...