Jump to content
Dogomania

hanka456

Members
  • Posts

    5564
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hanka456

  1. Tak, dzieki zaprzyjaźnionej koleżance.
  2. BIlbo objawił się domek tymczasowy. Jednak to tylko domek tymczasowy. Bilbo czeka na domek stały.
  3. Dam ogłoszenie do prasy o przewrotnej treści. Zobaczymy ilu fajnych się odezwie.
  4. Też tak uważam, że Ice nie ma ukrytych wad. Prawda jest taka jak w życiu jedni mają szczęście, a inni pecha i tak jest z Icem. On czeka .
  5. Może w innych miastach gdyby się pojawiły ogłoszenia coś by to dało? Może w innym mieście Barry znalazłby dom? We Wrocławiu są fajni ludzie, w Krakowie....
  6. Rozwieszaj, rozwieszaj proszę może Kraków odpowie na nasze prośby , bo w .Łodzi zaklęta rzeczywistość jakaś czy co?
  7. Bilbo czeka na domek, Bilbo ma czas tylko do piatku!!!!!
  8. Mogę i pociągiem do Krakowa , to zaden problem.
  9. Ostatnio Pani ze Złotnik mi powiedziała, że Oskar z Maćkiem razem chodzą na lumpy.
  10. Czy Bilbo ma szanse? Prosimy o dom dla Bilbo.
  11. Jesli ktoś ma jakiś pomysł, bardzo proszę o realizację. DERBY nie może zostać w schronie. Oczywiscie, ze będę u niego.
  12. Dostojna i piękna Sara szuka domu. Sara wierzy i ufa, że domek na nia czeka. Domku dla Sary gdzie jesteś?
  13. U Bilba dzisiaj byłam i rozmawiałam p. BERNARDEM. Powiedział, że wszystko dobrze, że to cudny psiak, bardzo łagodny spragniony domu, pełen miłości, sprytny i ufny. Jest mi przykro, że jego nikt nie chce, bo to kundelek. takie samo ma serce jak sznaucereczka i tak samo kocha albo więcej. P. "BERNARD"prosił żeby uczynic wszystko dla dobra tego psiaka.
  14. Dla psychiki Oskara nie najlepiej się dzieje. Zbyt duzo zmian i za mało stabilizacji. Pokochaj Oskara prosze.
×
×
  • Create New...