Jump to content
Dogomania

hanka456

Members
  • Posts

    5564
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hanka456

  1. Biedna Boksia, Kurcze oby sie to wszystko dla niej dobrze skonczylo.
  2. Nie czekajcie ludzie za dlugo, bo ona moze nie wytrzymac. Bierzcze Kopciuszka.
  3. Bratus biegnij na pierwsza strone. Maly, skromny, cichy Bratek szuka domu i kacika dla siebie.
  4. Dzieki za Czarusia, to juz tak blisko. Maly psiak w wielkiej budzie bedzie mial swoj domek, to wielka sprawa. Moj dzielny rycerzyk, bedzie sie mogl przytulac ile dusza zapragnie do nowej Panci i Pancia.
  5. Pomocna dlon potrzebna dla Barego, ten pies tak cierpi w schronisku, ze nikt kto go choc raz nie widzial na zywo nie jest sobie tego w zaden sposob wyobrazic. Dzwieki jakie wydaje gdy ktos do niego podchodzi, kto jest mu zyczliwy i mowa ciala jest taka, ze zaden czlowiek, ani nawet aktor wielkiej rangi nie potrafilby cierpienia pokazac bardziej przejmujaco. Widzialam jak Barry byl zabierany ze schroniska na ta nieszczesna adopcje po ktorej wrocil, doprawdy nie moge zrozumiec ludzi ich zatwardzialych serc. Oddali go bez slowa. Daleczego bo byl za duzy, bo cieszyl sie za bardzo. Tak widzialam jak sie cieszyl, a pozniej widzialam jego oczy gdy siedzial w klatce. W klatce, bo to sa klatki.
  6. Trzymam kciuki za Melanza. Melanz wytrzymaj jeszcze troszeczke.
  7. Hopaj DERBY na pierwsza strone!!!!!!
  8. Saruniu, ciekawa jestem jak teraz wygladasz?
  9. Czy ktos sie interesowal Ronja? To nie jest mozliwe aby nie znlazla domu.
  10. Nelusiu, o domek dla Ciebie prosi tele cioc, ze musi juz tam gdzies blisko byc.
  11. OSKAR< OSKAR, OSKAR o domek dla ciebie prosimy.
  12. Co Rali przezyla nikt nawet sobie nie moze wyobrazic. To ze ma tak posiwiala mordke swiadczy chyba o tym najbardziej. Rali juz nie ma czasu czekac. Trzymam kciuki za ciebie.
  13. Momus szykuj sie po domek. Sa rowniez kolezanki, ktore bywaja w schronisku bardzo czesto i przez Niewiaste moznaby nawiazac z nimi kontakt napewno beda pomocne.
  14. A moze by tak pooglaszac Oskara w innych miastach? Moze poprosic pania z naszej Wyborczej aby podala kontakt do kolegow z innych miast i tam tez dac ogloszenia?
  15. A moze imie Marcel byloby lepsze? Wazne jest aby kontakt byl podany do wolontariuszy albo do Fundacji, bo inczej domek moze przejsc kolo nosa. A moze Migdal, a moze Rocky.
  16. Nie wiem czy zwatpienie to najlepsze uczucie ale czasem mnie ogarnia. Przyznaje, ze jestem tez troche zla.
  17. Kopciuszek czeka na swojego Ksiecia, tylko Wrozka potrzebna. Wrozko poczaruj troszke.
  18. O Boze zeby ten anonimowy obserwator sie zdecydowal. Prosze.
  19. Czasami gdyby wirtualna opiekunka mogla wyjsc na spacerek to byloby cudnie. Czy ma cieplo w budzie? Sara jest wazna dla tylu ludzi. Domek dla Sary napewno juz gdzies sie ksztaltuje.
  20. DERBIS Czeka na dom. gdzie jestes domku?
  21. Skontaktuj sie z Moriaaa, bo ja niestety jestem dosc dlaeko, a ona i niewiasta 21 sa na bierzaco. A jak tam sunka? Co slychac w schronisku jak sie czuje?
×
×
  • Create New...