Ja mam obok skundlonego po matce spanielce,to ma temperament za 30 psów.Padam na ryj,jak go wezme na pare godzin....kradnie,wynosi,roznosi,lize do upadłego,wyrywa wszystko co niose w ręce,ma w nosie to ,ze moje próbują go ustawic....wcielony diabełek,podrostek.