[quote name='bonita']Dziewczyny:cool3:
przypominam że [SIZE=4][COLOR=red]fotki cytujemy TYLKO w linkach:mad::p[/COLOR][/SIZE][/quote]
Ale ja nie umiem :placz:
A co tu taka cisza zapadla,co??
No to ja tu z rana chcialam wesolo zaczc dzien,a tu takie wiesci.. :(
Boziu,daj tej kruszynce pocieszyc sie zyciem w nowym,kochanym domku,ona na to zasluguje!!
Balbinko,walcz malenka,walcz!!
No to super,ze malenka juz w domku (Aga,pozdrowka i podziekowania dla TZ-a,nie kazdy by sie zgodzil). Teraz tylko czekac na to co powie wet. Aaa,zreszta wiemy,ze wszystko bedzie dobrze!!
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!
[quote name='piaskol']Wet zalecił 2 razy dziennie po pół tableteczki antybiotyku-- jeżeli masz cos na mysli przeciwbólowego to napisz postaram sie kupić...[/quote]
Nie znam nazwy leku,ale jak moj Kamus po kastracji mial straszne problemy,to polski wet nic mu nie dal,a tutaj pierwsze co dostal to przeciwbolowe.Napewno cioteczki znaja polskie leki to by mogly cos podpowiedziec.
[quote name='ronja']no chyba dobrze, Grzyba obchodzi tylko żarcie na razie, leki bierze, pomalutku nabiera masy...[/quote]
Hehe no i dobrze,oby tak dalej,a czym on ma sie przejmowac? Toz to ciotki sa od zamartwiania!
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Elu na weekend będę w Poznaniu. Postaram się do CIEBIE zajrzeć.[/COLOR][/B][/quote]
Jesli uda Ci sie odwiedzic Ele,prosze (jesli moge,oczywiscie) o male swiatelko ode mnie.Dziekuje.
Naprawde piekne sa te metamorfozy! Pokazuje je komu tylko moge,tlumaczac,ze patrzec trzeba sercem.
A w czwartej czesci znalazl sie moj Kamel,dziekuje:)
[quote name='Tweety']ale przecież kot to tez pies tylko w takiej wyższej formie istnienia i poruszający się w trzech płaszczyznach:evil_lol:[/quote]
:roflt: :roflt: :roflt: