Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Fotki super!!! Zapraszam na bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7768871#post7768871[/URL] Moze grosik,ktory jest potrzebny wpadnie?
  2. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: O matko i curko co oni s ciebie srobili? Ty wes sie do nih nie odsywaj wcale!!! [URL]http://img263.imageshack.us/img263/1155/dsc03316wf3.jpg[/URL] A jeszcze muwiom,sze to s tej,no,milosci.
  3. Zdjecia do schronu wyslane :) A tu zobaczcie jakie Kamel ma fajne koty do gonienia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/175/edb8e7a0fb5aacba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/100/3f0795f3fa938606.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/100/13d056a798525c06.jpg[/IMG][/URL] Nie podobne do tego od Soni??
  4. I raniutko tez.
  5. A co tu tak cicho? Od wczoraj nikt nie odwiedzil slodkiej :(
  6. Moze ktos wlasnie tam Go zobaczy.....
  7. odwiedzaja,odwiedzaja! Hectorek to moj przystojniak i podgladam Go codziennie.
  8. Serce boli,nie mam jak im pomoc!!! Przestane wchodzic na dogo,bo z daleka,to dupa blada,tylko podnoszenia... Ehhh rozmawialam ze znajomymi w Polsce,i tez nic,dlaczego??????:(
  9. [quote name='Gosiapk']Cyganek prosi o dom: [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/3782/cygan1cy0.jpg[/IMG][/quote] O matko,az serce boli,tak pieknie prosi.Nie mam jak pomoc,cholera,no :(
  10. No niebardzo ma Go co grzac,to futerko to racze takie domowe jest :(
  11. Ludzie,ludzie!!! Slicznosc na Was czeka!!!
  12. Ale wtulone w siebie biedactwa.Wygladaja jak blizniaki syjamskie.Widac,ze bezbiecznie czuja sie tylko razem.Straszne!!!
  13. I na poranny spacerek idziemy na sama gore.
  14. O matko,jakie strasznie smutne jest to zdjecie [URL]http://images11.fotosik.pl/91/60b342b8d365f12e.jpg[/URL] Pewnie jak i zycie Amola. Niestety moge tylko podniesc i trzymac kciuki za lepszy los.
  15. Niech mysla,niech mysla,myslenie ma przyszlosc,hehe.
  16. [quote name='Madzik77']*zaba* Brys na 99% zanlazł jzu domek! :) A tym czasem ASTERKA podnosimy!![/quote] O kurde,przeoczylam ta wiadomosc!!!! Asterku,tobie tez sie uda,zobaczysz!!!!
  17. No nie mow,ze zla jestes na Hectorka... Przeciez na niego nie mozna sie gniewac!
  18. Ponad 2 lata w schronie? Przeciez sliczny jest,te uszka male,czarne. Domku,gdzie ty??
  19. Dobry wieczor. Hebanku,sladami Saruni,bardzoo prosze!!
  20. Mowilam,mowilam!!!! To najprzystojniejszy pies na dogo,mowilam to na poczatku watku.
  21. Ale Bandos juz owlosial!!!! Super! Podgladam Go z cichacza i tempo w ktorym sie zmienia jest szalone.Brawo dziewczyny!
  22. Buuu i do dzisiaj sie nie udalo z fotkami/?
×
×
  • Create New...