Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Ja juz na bazarku sprzedalam wieszaczki za 30 zl,to co z ta wplata?Moze niech idzie,najwyzej przeniesiecie na innego psiaka.Chociaz trzymam kciuki,zeby Grzybkowi sie udalo.
  2. A moze ci ludzie co mysleli o Groszku wzieliby malenka?
  3. Hmmm....??!! A moze mozna juz ten straszny tytul zmienic?
  4. zaznaczasz lewym na niebiesko banerek,klikasz kopiuj,w panelu uzytkownika wchodzisz w edytuj podpis i wklejasz :)
  5. Bazarek na smutaska,do ktorego napewno usmiechnie sie szczescie (dogo juz nie takie rzeczy widzialo!) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77187[/URL] Zapraszam,tylko tyle moge zrobic.
  6. Biedna Lirunia!! Z glodu to i kable zjada!! Co za domek niedobry trafil sie tym panienkom.
  7. [quote name='Od-Nowa']no i jak i jak?? tak bez komentarza??:evil_lol:[/quote] Hehe Kamciowi szczena opadla i zamilkl w tym temacie. No tak,na upartego to by tam sie pomiescily te futrzaki,tylko jest maly problem-moj maz :( Juz samo to,ze mamy Kamcia graniczy z cudem.O nastepnych moge sobie tylko pomarzyc,niestety. [quote name='modliszka84'][I]Kamciu fajne masz to łuszko :razz: ja tesz mam czerfone :cool3:[/I] [I]Sonia.[/I] [/quote] No muwilem,sze dziefczynski kolor! Gupia duza,sie nie zna.Ja to morze jajek i nie mam,ale dziefczyny to ona ze mnie nie srobi,o nie!
  8. mrowa,Ty to chyba jakies przekrety robisz i dlatego taka tu cisza,co?
  9. A czy ktos ma jakies wiadomosci,co z tymi hmm... "ludzmi"?
  10. Kto zrobi banerek Grzybkowi??Zawszte to wieksza szansa,ze go ktos zauwazy.
  11. Wygryzly Ineczke z lozka!!!
  12. No to kamien z serca,a i Ty odpoczniesz troszke.Mizianko dla siersciuchow.
  13. *zaba*

    Metamorfozy

    Od tego watku nalezy zaczynac dzien !!
  14. Sonka ty siem tak nie dafaj moczyc! To morzna jakiegos potpalenia,czy zapalenia (no nie wiem dokladnie ale cos s ogniem to bylo) plucuw dostac. Ale jak s ogniem, jak to moczenie wodom jest?? No sam jusz nie wiem,ale siem nie dafaj i jusz.
  15. Maly bialy pies lala lalalala....szuka domu.
  16. Czy bedziemy wiedzieli czy i jakie konsekwencje beda wyciagniete?
  17. I co? Nikt tu nie zajzal?? Eee,nieladnie.
  18. Szkoda,ze nie bedziemy znac losow Kazi,jakos zapadla mi ta morda w serducho.Grunt,ze ma swoj (oby dobry) domek.
  19. :mad: :mad: :mad: :mad: No zeby tak calkiem nikt do pieknej malej nie zajzal????:-( :-( :-(
  20. Moge tylko podniesc smutnego,chorego koteczka.
×
×
  • Create New...