Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Biedaczku o pieknych,smutnych oczkach na gore i niech Cie dobry domek wypatrzy!!
  2. Tylko serce mnie boli,ze nie moge mu pomoc!!!!
  3. Czekamy i mamy nadzieje,ze beda pozytywne.
  4. No chyba sie zakochalam :(
  5. O matko,jakie piekne krzywe lapeczki!! [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/0c7236f057.jpg[/IMG] Jaka szkoda,ze nie moge wziac go do siebie!!
  6. To raczej domek nie ma szczescia,bo nie potrafi znalezc Bryska.
  7. To ja na dziendobry takie hmmm inne troszke :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/61/9ebede9efae44d8b.jpg[/IMG][/URL]
  8. Halo,halo!! Sa jakies wiesci,no bo o fotki to az boje sie spytac.
  9. No to juz jest jutro,domku,przybywaj!!!!
  10. Donvitow,dzielny z Ciebie facet,tylko uwaga na papugi (hehe). Nikt z moich znajomych nie chce Hectorka :( Co za ludzie!! Chyba musze pomyslec nad zmiana towarzystwa.
  11. [quote name='Od-Nowa']awaria monitora. nic nie widać nic nie słychać. nie ma nas!![/quote] Tia,i pewnie to tez wina tych biednych,zaglodzonych zwierzat?? :evil_lol:
  12. Grzybeczku pieseczku,wskakuj na pierwsza z rana !
  13. Na gore szybciutko z rana,kochana :)
  14. Tu jak nie widac tych krotkich nozek,to mozna pomyslec,ze wielki psiur!! [IMG]http://upload.miau.pl/3/25979.gif[/IMG]
  15. [quote name='gwen'](przepraszam za offa ale co o tym sądzicie? [URL]http://www.allegro.pl/item226313200_bruno_szuka_pomocy_szuka_szczescia_ma_byc_uspiony.html[/URL] bo mi to troszkę dziwnie wygląda...)[/quote] Nie wierze w to,i te dziwne bledy... Milordziku, trzymam kciuki za domek.
  16. [quote name='Niki-lidka']e tam komorka....po co jej komorka:eviltong: wazne ze ma internet i na dogo moze z nami siedziec:multi:[/quote] Hehe!!:evil_lol:
  17. [quote name='evanescence']Z tym czy pojedziemy w liczbie mnogiej to nie wiem ale Dominika w liczbie poj. może pojedzie w co wątpie[/quote] Nie rozumiem...
  18. No to jajka ciach i do domku :D
  19. Nie ma jak w domku i z dogo pod reka :D Czekamy na zdjatka.
  20. [B]ronja [/B]to moze niech magdarynka przeleje te 30 zl z bazarku? Bedzie choc troche na biezace potrzeby,co?
  21. [quote name='evanescence']wet [B]chyba [/B]go oglądał i narazie zadnych leków ani nic nie bierze wiec chyba to oczko nie jest juz do uratowania[/quote] Chyba go ogladal...
  22. Przegladalam sobie ten watek i wpadla mi w oko taka zmiana [IMG]http://img74.exs.cx/img74/5426/justa66mp.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2346/dsc0226izq8.jpg[/IMG] Dla mnie super!!
  23. No to udanego wypoczynku. Nie martw sie o psiaki. I juz czekamy na fotowy zalew.
  24. mrowa,oj grabisz sobie!!
  25. Wiem,ze jest ich cala masa,ale Grzybek jakos zapadl mi w serce.Wiem,ze nic na sile,ale...
×
×
  • Create New...