Donvitow,dzielny z Ciebie facet,tylko uwaga na papugi (hehe).
Nikt z moich znajomych nie chce Hectorka :( Co za ludzie!! Chyba musze pomyslec nad zmiana towarzystwa.
[quote name='Od-Nowa']awaria monitora. nic nie widać nic nie słychać. nie ma nas!![/quote]
Tia,i pewnie to tez wina tych biednych,zaglodzonych zwierzat?? :evil_lol:
[quote name='gwen'](przepraszam za offa ale co o tym sądzicie? [URL]http://www.allegro.pl/item226313200_bruno_szuka_pomocy_szuka_szczescia_ma_byc_uspiony.html[/URL] bo mi to troszkę dziwnie wygląda...)[/quote]
Nie wierze w to,i te dziwne bledy...
Milordziku, trzymam kciuki za domek.
[quote name='Niki-lidka']e tam komorka....po co jej komorka:eviltong: wazne ze ma internet i na dogo moze z nami siedziec:multi:[/quote]
Hehe!!:evil_lol:
[quote name='evanescence']Z tym czy pojedziemy w liczbie mnogiej to nie wiem ale Dominika w liczbie poj. może pojedzie w co wątpie[/quote]
Nie rozumiem...
[quote name='evanescence']wet [B]chyba [/B]go oglądał i narazie zadnych leków ani nic nie bierze wiec chyba to oczko nie jest juz do uratowania[/quote]
Chyba go ogladal...
Przegladalam sobie ten watek i wpadla mi w oko taka zmiana
[IMG]http://img74.exs.cx/img74/5426/justa66mp.jpg[/IMG]
[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2346/dsc0226izq8.jpg[/IMG]
Dla mnie super!!