Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Moj kruszynek kochany!! Donvitow,cioteczki,bazarek robic?? Jesli bylyby wplaty to na jakie konto?
  2. Dopiero wrocilam do domu,co powiedzial wet???
  3. HUUURAAA!!!!!!!! Staruszku,wszystkiego najlepszego na nowe drodze zycia!!!! No i oczywiscie czekamy na wiadomosci.
  4. O matko!! Straszne,tych palantow tam pozamykac i niech dogorywaja!!! A co u naszego Milorda??
  5. [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/9396/712happypi2.gif[/IMG] Coz to za piekny tytul z rana?? [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/9396/712happypi2.gif[/IMG] Kajeczko,szczescia w nowym domku i badz grzeczna dziewczynka.
  6. To moze bazarek laczony na psiuta i na wyzywienie Donvitowa??:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Jutro bede cos szukac.
  7. [quote name='GoniaP']Dr. Juszczak ma specjalizację w okulistyce, a nauki brał u najlepszych okulistycznych speców. Jakiś czas temu skutecznie pomógł nam przy Sarze, Once z koszmarną chorobą oczu. Zresztą do dziś nowi właściciele jeżdżą do Niego na comiesięczne, profilaktyczne wizyty. Ja w Niego wierzę. Nie słyszałam o lepszym w Poznaniu.[/quote] No to super,ze do takiego specjalisty moj ulubieniec pojedzie.A jak z finansami?? Moze jakis bazarek zrobic?? Dobrej nocki moj slicznotku,jutro wielki dzien,bede trzymac kciuki!!
  8. O ktorej jedzie? A,kciuki bede i tak trzymac caly dzien.
  9. No co tu taka cisza????? Slicznotek na pierwsza,szybciutko!!
  10. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77055&page=6&highlight=groszek[/URL] post 53 ??
  11. Slyszalam i tu przeczytalam tez, o podniesionych ogonach.Moj pies ma zawsze ogon na plecach,jak wiec zauwazyc ze owy ogon cos pokazuje?
  12. [quote name='Od-Nowa']dziewczynki ładnie znają ortografie :evil_lol: [/quote] Ok,jajek nie mam,ale to nie s mojej winy,luszko mam czerfone,to tesz nie moja wina,ale szeby mnie mylic s dziefczynom?? Oj Nowa,grabisz sobie....
  13. Wielkie dzieki,moze akurat stary domek ja znajdzie?
  14. Kajeczko,hopaj na gore po domek!!
  15. :roflt: :roflt: :roflt: Oj, fajnie tak dzien zaczac ze smiechem!!
  16. Bardzo jestem ciekawa co powie okulista.Boje sie jednak,ze z tym oczkiem niewiele da sie zrobic. Slicznotku,na poranny spacerek *zaba* zaprasza.
  17. Oj fajnie by bylo jakby juz byl w domku.Czekamy z niecierpliwoscia na wiesci.
  18. Grzybku,zeby tych nocy w schronie bylo jak najmniej.
  19. [quote name='Helga_psiaki']ślicznotek zaby w górę :)[/quote] Mojemu slicznemu slicznotkowi dobrej nocki zycze i zagladajacym tutaj tez :loveu: .
  20. Wystawilam!! Kupila przeciez!!!!! Teraz wystawilam nastepne :) Trzymam kciuki za "mojego" slicznotka.
  21. Moj sliczny do okulisty pojedzie?? Jeden z piekniejszych psow na dogo w/g mnie,ale ja mam chyba spaczony gust...
  22. No to trzymamy kciuki za prace i czekamy na "wzdecia".
  23. Nowy tydzien,nowy dzien i nowa szansa,wiec Kajuniu na gore!!
  24. To i tak cud,ze moj TZ zgodzil sie na jednego psa :( Adoptowalismy go z pabianickiego schroniska. No i niestety na wiecej psow nie mam co liczyc.A poza tym moj kundel nie lubi innych psow :( No i mamy schody w domu. Ale pytam kogo tylko moge o domek. Oj siedzi mi w serduchu slicznotek.
  25. Przepraszam,ale co to ma byc-ta szansa? To domek czy tymczas,czy hotel?
×
×
  • Create New...