[quote name='ronja']wpłaty będę sprawdzać ja - poproś, by Ci ,którzy wpłacają dopisali koniecznie bazarek żaby - ja bedę na bieżąco informować Cię tu na watku lub na pw czy wpłaty wpłynęły. jak z odbiorem kosztów wysyłki?[/quote]
Wysylac bedzie modliszka84,bo ona ma te rzeczy u siebie w Pabianicach,wiec kupujacy musi sie z nia jakos umowic.Ja niestety mieszkam w Danii,wiec nie wysylam-przesylka bylaby za droga.:oops: