-
Posts
447 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aganiechaa
-
Porzucony na starość - NIE ŻYJE :((((((((
aganiechaa replied to dziuba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poproszę o tel do tego "technika" -
[FONT=Arial][SIZE=2]Super, że tyle piesków załapało się na spacer. Wstałam bardzo wcześnie jak na niedzielę (jestem śpiochem) i miałam najszczersze chęci przyjechać, niestety czekałą mnie nie miła niespodzianka. Lulek (rudzielec ze zdjęcia pod podpisem) przywitał mnie sraczką. Ponieważ jest to okaz wyjątkowo odporny na wszelkie badziewa ( pasta do butów, kulki na mole, farby, ślimaki bez muszli itp) musiało mu coś naprawdę zaszkodzić. Niedzielę spędziłam na permanentnym spacerku z Lulkiem. Jedyny plus to widzę, że w niedzielę znikneło kilka karteczek z plakatów z Żabcią więc mam nadzieję, że ktoś się skusi a za 2 tyg. obiecuję, że przyjadę i pomogę przy spacerkach.[/SIZE][/FONT]
-
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
aganiechaa replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Tymczas pilnie potrzebny -
Wielkouch z Gdańska ma nowy cudowny DOM!!!!
aganiechaa replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
Biedaczek, raz przybłąkał sie do mnie psiak jak byłam na spacerze z moją sunią. Udało mi się odnaleźć domek dość szybko bo na drugi dzień wróciłam z psiakiem w to miejsce gdzie się przyczepił i sam zaprowadził mnie do swojego domku. Na szczęście było to tylko kilka przecznic. Powodzenia -
Tobuś nasze ostródzkie Kochanie ma DOM :)za TM:(
aganiechaa replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam kciuki za domek -
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
aganiechaa replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Co z sonią czy jest nadal w schronisku? -
Szarotka jest wreszcie w nowym, swoim domku!
aganiechaa replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
Podnoszę małą -
Mamy jeden dzień aby uratować pieska!!!Warszawa-już w nowym domku
aganiechaa replied to Ilka21's topic in Już w nowym domu
to może ten drugi domek by się skusił na tego szczeniaczka? _ [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=54811[/url] -
Mamy jeden dzień aby uratować pieska!!!Warszawa-już w nowym domku
aganiechaa replied to Ilka21's topic in Już w nowym domu
Podnoszę bardzo pilne -
Szarotka jest wreszcie w nowym, swoim domku!
aganiechaa replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
Trzeba kobiecie wyjaśnić, że jak się sunie będzie wysterylizowana to będzie o niebo lepsza niż piesek (kompleny) więc proszę namawiajcie tą Panią. Jak sunieczke do niej trafi to za kilka dni nawet nie pomyśli o innym szczeniaku. Jeśli pieska weźmie to do steryli też się oczywiście dokładam -
Dziewczyny, proszę prześlijcie mi plakat na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] powieszę w pracy
-
Ares jest młodym, wykastrowanym i wspaniałm psem i ma super dom:)
aganiechaa replied to jogi's topic in Już w nowym domu
Jest cudowny w 100% mój typ;) trzymam kciuki -
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
aganiechaa replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Hm nie wiem czy to coś da ale siostra ma dwa psy, które nie lubią kotów. Sytuacja w domu jest troche inna bo to psy były u siebie a kot był obcy. Przez kilka pierwszych dni był zamykany w pokoju bez psów. Kilka razy w ciągu dnia kot był wynoszony na rękach i wtedy psy mogły go sobie pooglądać (niestety trzeba uważać bo kot jak się wystraszy potrafi nieźle podrapać). Same w domu zostawały tylko pozamykane w oddzielnych pomieszczeniach i niestety przyznam,że chyba bez krzyknięcia (można psiknąć wodą ze spryskiwacza-nie boli a psu sie nie podoba)się nie obejdzie. Sunia szybko się nauczy, że można kota gonić bo nie ma reakcji ze strony nowych właścicieli. Siostra nie ma już problemu pomimo tego, że psy już swoje lata mają. Najtrudniej było oswoić je z dorosłym już kocurem ( z młodymi szło łatwiej). A no i jedzenie kot musi dostawać tak, żeby psiak nie miała do niego dostępu a zwierzaki nie powinny zostawać same bez opieki. Trzymam kciuki, mam nadzieję że się uda ale wymaga to trochę czasu i szybkich reakcji na złe zachowanie suni. -
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
aganiechaa replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
aganiechaa replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciki za nowy domek:lol: -
Labek ma domek,Boksio wciąż szuka dobrych ludzi !!!
aganiechaa replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
szukaj domku piesku