Jump to content
Dogomania

aganiechaa

Members
  • Posts

    447
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aganiechaa

  1. Poproszę o tel do tego "technika"
  2. [FONT=Arial][SIZE=2]Super, że tyle piesków załapało się na spacer. Wstałam bardzo wcześnie jak na niedzielę (jestem śpiochem) i miałam najszczersze chęci przyjechać, niestety czekałą mnie nie miła niespodzianka. Lulek (rudzielec ze zdjęcia pod podpisem) przywitał mnie sraczką. Ponieważ jest to okaz wyjątkowo odporny na wszelkie badziewa ( pasta do butów, kulki na mole, farby, ślimaki bez muszli itp) musiało mu coś naprawdę zaszkodzić. Niedzielę spędziłam na permanentnym spacerku z Lulkiem. Jedyny plus to widzę, że w niedzielę znikneło kilka karteczek z plakatów z Żabcią więc mam nadzieję, że ktoś się skusi a za 2 tyg. obiecuję, że przyjadę i pomogę przy spacerkach.[/SIZE][/FONT]
  3. o matko czyli skoro świt, zaraz poszukam adresu schroniska postaram się być
  4. Biedaczek, raz przybłąkał sie do mnie psiak jak byłam na spacerze z moją sunią. Udało mi się odnaleźć domek dość szybko bo na drugi dzień wróciłam z psiakiem w to miejsce gdzie się przyczepił i sam zaprowadził mnie do swojego domku. Na szczęście było to tylko kilka przecznic. Powodzenia
  5. Co z sonią czy jest nadal w schronisku?
  6. to może ten drugi domek by się skusił na tego szczeniaczka? _ [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=54811[/url]
  7. Trzeba kobiecie wyjaśnić, że jak się sunie będzie wysterylizowana to będzie o niebo lepsza niż piesek (kompleny) więc proszę namawiajcie tą Panią. Jak sunieczke do niej trafi to za kilka dni nawet nie pomyśli o innym szczeniaku. Jeśli pieska weźmie to do steryli też się oczywiście dokładam
  8. Dziewczyny, proszę prześlijcie mi plakat na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] powieszę w pracy
  9. Hej dziewczyny też proszę o przsłanie plakaciku - powieszę w pracy może akurat
  10. Jest cudowny w 100% mój typ;) trzymam kciuki
  11. Jest przepiękna, czemu nikt jej nie chce:placz:
  12. Hm nie wiem czy to coś da ale siostra ma dwa psy, które nie lubią kotów. Sytuacja w domu jest troche inna bo to psy były u siebie a kot był obcy. Przez kilka pierwszych dni był zamykany w pokoju bez psów. Kilka razy w ciągu dnia kot był wynoszony na rękach i wtedy psy mogły go sobie pooglądać (niestety trzeba uważać bo kot jak się wystraszy potrafi nieźle podrapać). Same w domu zostawały tylko pozamykane w oddzielnych pomieszczeniach i niestety przyznam,że chyba bez krzyknięcia (można psiknąć wodą ze spryskiwacza-nie boli a psu sie nie podoba)się nie obejdzie. Sunia szybko się nauczy, że można kota gonić bo nie ma reakcji ze strony nowych właścicieli. Siostra nie ma już problemu pomimo tego, że psy już swoje lata mają. Najtrudniej było oswoić je z dorosłym już kocurem ( z młodymi szło łatwiej). A no i jedzenie kot musi dostawać tak, żeby psiak nie miała do niego dostępu a zwierzaki nie powinny zostawać same bez opieki. Trzymam kciuki, mam nadzieję że się uda ale wymaga to trochę czasu i szybkich reakcji na złe zachowanie suni.
  13. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  14. Trzymam kciki za nowy domek:lol:
×
×
  • Create New...