Jump to content
Dogomania

aganiechaa

Members
  • Posts

    447
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aganiechaa

  1. K......... co za drań z włąściciela, dobrze,że go znalazłaś
  2. Moja wcześniejsza sunia miała problemy ze stawami ale dostawała rimadyl i znacznie ułatwiło jej to poruszanie - jest to lek przeciwzapalny i przeciwbólowy, niesterydowy. Brała go przez całe lata a teraz mój wredny staruszek też dostał od innego weta te same leki i jest zdecydowanie lepsza ruchomość w stawach. Jeszcze onka od nas z pracy z poczoątkowym stadium dysplazji dostała (od innego weta) lekarstwo w płynie właśnie na stawy (nie pamiętam nazwy ale mogę sprawdzić) i też jej pomaga. Nie bardzo znam się na lekach:oops: ale może Rudka mogłaby dostawać coś jeszcze? Rimadyl wiem, z autopsji, że jest bardzo skteczny, stawy nie bolą a nie rozwija się stan zapalny. Może warto spytać jej weta czy może brać jeszcze coś co ułatwi jej poruszanie.
  3. Na paliwko chętnie troszkę dorzucę (jutro najpóźniej)
  4. na paliwko chetnie trozke dorzucę, (najpóźniej jutro)
  5. Trzymam kciuki za nowy domek:multi:
  6. I zdjecia bydlaka z adresem na pierwszą!!!
  7. Straszne bidulki, moge tylko podnieść
  8. a ja troche z innej beczki, spytam o jamniczkę czy coś o niej wiadomo? Szukam dla znajomej jamnika i w bielskim były trzy sunie ale ta ze zdjęcia tez fajna dziwczynka.
  9. Śliczna sunia, nie rozumiem czemu nikt jej jeszcze nie zabrał???
  10. MAm nadzieję, że ktoś odda właścicieli do domu starców!!!
  11. podnoszę sunieczkę
  12. Biedactwo. Czy będzie dostawać leki przeciwbólowe, które pozwolą jej w miare normalnie funkcjonować czy jest skazana na cierpienie przez te kilka miesięcy życia?
  13. Jak często sunia będzie musiała mieć robione punkcje? Pomęczę Staszka bo i tak zakładałam, że weźmiemy dużego starego psa a nie szczeniaka tak by za kilka lat zrobił miejsce następnemu staruszkowi, problem w tym, że do domu z ogrodem(jeszcze nie ogrodzonym)przeprowadzimy się chyba dopiero w październiku a sunia nie ma czasu czekać. Jak się znajdzie domek to cudownie ale jeśli nie to męża odpowiednio;) nastawię.
  14. Do, której pracujesz? Może bym do Ciebie podrzuciła po pracy (dziś wyjątkowo chyba wyjdę o 17) a
  15. Znajoma chciała młoda sunię owczarka dla zanjomych spytam czy to jeszcze aktualne.
  16. Z opóźnieniem:oops: ale plakaciki wydrukowane
  17. Cudnie, że się udało. Czy ten mały guz, który został boli go czy nie i czy wiadomo coś o przerzutach? Może teraz wróci mu chęć do życia.
×
×
  • Create New...