Jump to content
Dogomania

aganiechaa

Members
  • Posts

    447
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aganiechaa

  1. A tak 20 to juz zupełnie inna sprawa, szkoda, że jestem chwilowo niezmotoryzowana bo bym Was odwiedziła. W takim razie udanego spacerku:lol:
  2. Jak mogę cos dodać to odradzam spacerki w tym upale zwłaszcza jeśli piesek ma problemy z serduchem. Niestety takie upały moga byc zabójcze a takie małe ciałko szybko się przegrzewa
  3. Co za sk.......... Co z sunią?
  4. Dorothy: Wątek kolegi śrutki - kajtusia http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75297
  5. Melduję, że spacerek Kajtusia był. Śrutka była pierwsza i większość czasu leżała sobie w cieniu i poddawała się zabiegowi głaskania. Kajtuś jak wychodziłam jeszcze spał a jak wróciłyśmy był już rozbudzony i konusmował resztki karmy. Na spacerku było sikanie i kupka - miękka ale pewnie taka łatwiej się przeciska przez te guzy. Ponieważ upał ogromny a na łączce zero cienia spacerowaliśmy chodniczkiem w cieniu drzew. Był bardzo grzeczny dreptał powolutku i obwąchiwał co ciekawsze krzaczki. Po powrocie niestety nie chciał nic pić, dawałam mu wodę na palcach do pyszczka ale niestety nie był zainteresowany na całe szczęście karma bardzo mu smakowała. Puszki z karmą dowiezione a na dobry początek pieniążki w lecznicy tez zostawiłam.
  6. Niestety domek nie wypalił, może nie wyszedł bo za bardzo go boli. Prosze o odpłatny domek tymczasowy:-(
  7. Pilnie poszukujemy domku nawet za dodatkową odpłatnością!!!
  8. Cała trójka cudna. Super, że Wam się udało jesteście WIELKIE!!!
  9. To super, proszę tylko o link do plakacików. Po równo czy jakiegoś więcej?
  10. w sobotę mogę zalatwić jakieś kolorowe plakaty ale pewnie nie więcej niż 20szt. Nie wiem czy to Was coś poratuje.
  11. Podnoszę cudnego pieseczka
  12. Co za historia. Baba głupia skoro takiego cymbała wybrała na męża :angryy:
  13. Super Pepsi jest kochana miałam ją okazję poznac jak schronisko jeszcze było koło BB. Na pewno się w sunieczce zakocha:lol:
  14. Ja się wybrałam:oops: . Mam pecha a ponieważ z braku czasu chyba zamieszkam w pracy;) nie wpadłam na genialny pomysł zadzwonić i upewnić się czy będziecie.
  15. Misiu grzecznie jeździ autkiem więc jak będzie taka potrzeba to transport tez się znajdzie. Misio wygląda pięknie:lol:
  16. Śliczna sunia w górę
  17. Podnosimy Misia - psiego aniołka
×
×
  • Create New...