Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyszłam obejrzeć KANARA.... i co.... mam nadrabiac od początku?? żeby zajarzyć o co kaman??? :oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='madzia i medor'] KCK:loveu: Już mi lepiej ... Miejska Bibloteka Publiczna:evil_lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no co Ty :crazyeye::crazyeye::crazyeye: pracujesz w miejscu PUBLICZNYM na "B" ?? :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='Werka'][COLOR=deepskyblue]dobrzie, dobrzie ;)[/COLOR] [COLOR=deepskyblue]a Vector zaś kopie doły w ogródku... :no-no-no:[/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a kto pod kim dołki kopie...... :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kiłi']Ja ci zaraz dam po łbie za to!:mad: :diabloti: :evil_lol: Uważaj:eviltong: :diabloti: To Dogo Canario:evil_lol: Do Majorki to on nawet niepodobny:lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :shake::shake:jesooooo kiłi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek2: Ty masz kanaryjczyka a ja u Ciebie nie byłam NIGDY :mdleje: :scared: [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Werka'] [COLOR=#00bfff]przylezem wieczorem i wstawie kilka [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]DUŻYCH [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] fot;)[/COLOR][/quote] :cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I] :multi:no jusz....jusz:loveu: [/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)poczekam na Ciebie i pozwolę Ci otworzyć:p[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bede 17:15 ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='basia2202']ano nie ma sprawy :evil_lol: muszę tylko się dogadać z Zuzkową, ile bierze za godzinę :diabloti: :evil_lol: ale myślę, że jak żarło dostanie i będzie się mogła walnąć w kimino na czymś miękkim, to styknie :p a co tam macie do roboty? :cool3: Zuzka hydrauliki jeszcze robić nie potrafi :eviltong: ale zrywa już stare podłogi i ściany pod malowanie przygotowuje hehe :evil_lol: yyy... jakbyś chciała nowy dywan, to może CI również pomóc pozbyć się starego :evil_lol: jeśli masz coś w drewnie, a chciałabyś zmienić, też nie ma sprawy :cool3: pod warunkiem, że drewno dobre gatunkowo - Zuzka innego nie jada :roflt: no i jeszcze kable może Ci pomóc wymienić :cool3: jak nie jesteś pewna, jak u Ciebie w domu idą kable, to Zuzka je odnajdzie :evil_lol: :roflt:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja chyba zrezygnuje jednak... muszę tylko wytapetować i pomalować 1 pokój ... nie przewiduje większych remontów i nowego wyposażenia w tej dziesięciolatce :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]trzymam kciukasy :kciuki: za domek.... będę widywać GAME bo to w sąsiedztwie :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [URL]http://pyo.3d.pl/zuza/zuza_361.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a chmurka niczym góry zaśnieżone... zaglądam więc się melduję..... gruszeczke :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5082/manieksz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1526/pict0039mb8.jpg[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]TAKIE ROZMIARY fotek poprosze!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad::mad::mad::mad: zrozum starą ślepą babe... dziękuję za wyrozumiałość :evil_lol::evil_lol: buziole dla WAS :loveu: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [quote name='PaulinaG']Wybaczamy mu grzeszki, wybaczamy. Bo jak coś przeskrobię i wie, że zrobił źle tak siada, spuszcza głowę i uszy i te jego oczy... Nie można się na niego długo gniewać. Owszem, mówimy mu że źle zrobił i takie tam i on o tym doskonale wie. [U][SIZE=4]Po kim on taki mądry jest?[/SIZE][/U] Skubaniec naprawdę jest kochaniutki... :loveu: A jak się podoba pływjący Czester? Nurkowiec z niego niesamowity. :lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] PO ciotce CLOCKWORK :grins::grins: Czesterek jest przezabawny i przekochany wszędzie.. na lądzie, w wodzie, w powietrzu :loveu::loveu::loveu: o.... jaka jestem dyplomatka ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobry Aguś.... gdzie ja byłam jak mnie tu nie było :hmmmm: daj mi kopa w doope- bo musze Ci szkryfnąć (po Waszemu NAPISAĆ :evil_lol: ) priwa a jakoś nie umię się zabrać[/B][/COLOR][/FONT] :oops:
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]łał... Lucha.... ty też chodzisz na służbe do mojej mamy?? bo też ci coś brzuszka przybyło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: hihi ale że jak... ruski rodowód... rozwiń temata :diabloti::diabloti: pozdróweczka ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BRY bry.... panno ze scyzorykiem w szufladzie-na szczęście :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi: Aguś:loveu::loveu::loveu: ....właśnie wyciagnęłam przesyłeczkę ze skrzynki:multi: za chwilkę rozpakuję;) [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jusz????? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']jush?? tak szybko?? otwieraj otwieraj:multi: i pochwal sie co dostalas:diabloti: :loveu: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no własnie ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dzieńdoberek didżejowa :multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo... ja tu bywam... maleństwo moje...:loveu::loveu: Czestereczek-miniaaaatureczka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: cóż tam straty przy tej miłości jaką Wam daje :loveu::loveu::loveu: Paulinko... miłości nie przelicza się na finanse... maluszkowi :roll: niebawem minie okres zjadania wszyskiego a kochać Was będzie do końca swego szczęśliwego życia :cool3: pozdróweczka od ciotki ze ślunska- i miziu miziu dla Czesterka, buzior w nochala :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='dbsst']aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa szukam platynowych zwykłych obrączek i niegdzi enie mogę znaleźć takich co by mi sie podobały czy może ktoś polecić jakiegos jubilera :placz:[/quote] [quote name='dbsst']witaj Kasiu dziękuje Ci bardzo ale właśnie mam "doła" ślubnego. Szukam miejsca na ślub i nie wiem gdzie to ma być :placz: nie moge zdecydować sie na obrączki :placz: nie wspomne juz o sukni i tym wszystkim, nie wiem jaką :placz: nic nie wiem :placz: proszę doświadczone koleżanki o pomoc :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jakoż iż ja doświadczona... mogę ci zaoferować obrączki ze stali chirurgicznej (u mnie) lub sygnety z czachami- też u mnie :diabloti: buuuhahahhaha.... Domi.... nie chajtaj sie z tym facetem..:shake::shake: zobacz jaki on przystojny, umięśniony, dobry, pomocny, cierpliwy, kochany ... czy o TAKIM mężu marzyłaś??? :diabloti: a pozatym chciałam Ci rzec że ja też Cie kochom ... wyjdziesz za mnie :cool3::cool3: [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='paula_z'] KCM :loveu: To my Wam dziękujemy :loveu: Było super :multi: tylko szkoda, ze tak krótko i szybko minęło :-( Witaj Madzia :multi: Ciebie też KM :loveu: Wracajta do nas :lol: Maksiu tęskni, chciał za Wami do pociągu wsiadać :cool3: :evil_lol:[/quote] [quote name='dreamer'][COLOR=indigo][B]Dzięki[/B] za mile spędzony czas, [B]Alu[/B] i [B]Magdo[/B]! :multi: Było super Was poznać! Szkoda, że tak krótko.[/COLOR] [COLOR=#4b0082]Dzień dobry![/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sistersy... ten wyjazd będę pamiętać i kodować jako jeden z lepszych bo: Denisek znalazł wspaniały dom i..... poznałam na nim ludzi zajebiście wartościowych... i niech mówią co chcą... nie dajcie sie wkręcić w gierki typu "COŚ NIE TAK" bo obie jesteście wspaniałymi dziewczynami które zasługują na przyjaźń i szacunek... mało dziś takich ludzisków .... w czasach pogoni za kasą i deptania ludzi "po trupach do celu"... pozostańcie takimi jakie jesteście!!!! i mam nadzieję że to nie było nasze ostatnie spotkanko [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER] [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/miscellaneous/9.gif[/IMG] [/CENTER]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witaj Madziulku której źle.... no stress... KCM :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='paula_z']Witaj Alu :multi: Dzięki za cudowny weekend :loveu: Wraaaacaaajcie :scream_3: :placz: :grin: Biedny mały łon :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mały piegowaty ŁON :evil_lol: za dalego Paula ta stolyca ... łoj za daleko.... :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202']hehe... mogę Zuzkę wypożyczyć:cool3: ona liże ściany... zrywa pcv... będziemy ją na remonty wynajmować :evil_lol: może monitor też by potrafiła wyczyścić;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ja poprosze bo remont chaupy nas czeka... a jakoś nie umiemy sie zabrać... jakby Zuzka rozpoczęła.... zmobilizowała by nas ;) doberek BIEDNA Alu :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]wpadłam.do Cię [U][URL]http://images28.fotosik.pl/50/b8564b7d2465f888.jpg[/URL][/U] super masz tam tego łonego jednego...................:p że też się Cię nie bał:shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no ja ni mam takowego ani takowej.... :placz::placz: chociażbym chciała :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B];)to nie łon jeno łona:p... Witaj z raneczka Moja 1/3:loveu:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko MŁA przyjaciólko podróży... dzieląca łóżko z mła....:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Gonitwa']Heloł heloł! [B]Clockwork[/B] Fajna fryzurka- też taką chciałam ale cuś nie wyszło...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]polecam moją fryzjerke.... przetestowałam dziesiątki fachowców a tylko ona zajarzyła o co sie mie rozchodzi ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']tu bylam.......[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy.... żalisz sie :cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:a ja się cieszę że znam Was :loveu:i że mam obok siebie Moją 1/3...a druga 1/3 jest choć zbyt daleko ale jest... ...bo można mieć wszystko za kase:cool3:...ale jest coś :loveu:czego za kasę się nie dostanie :shake:... a ja to MAM:multi:...;) [SIZE=5]KWM:loveu::loveu:[/SIZE] [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj taaaa.... coraz częściej zdaję sobie sprawę z tego że jednak jestem szczęśliwcem ... Kasa rzecz potrzebna, ale w ludziach którzy jej nie mają zachowały się jeszcze NORMALNE ludzkie odruchy typu [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bezinteresowna[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] pomoc, przyjaźń i rozmowy o pierdołach a nie o nowinkach rynku, satysfakcja z zakupu dupsika za grosze... nawet używanego ;) ludziskom opływającym w kase nie zazdroszcze, ja im współczuje... bo cóż nasze problemy co jutro na obiad przy ich... "chcę dom w górach", auto rocznik 2007, jacht.... to są problemy ..... ehhhhhh... biedne ludziska :shake: a ja sie ciesze że mam wynajęty dach nad głową, psa który nie ma rodowodu,ale jest najwierniejszym przyjacielem, pełnoletnią furę, sypiące sie meble, no i oczywiście Pawcia, rodzinę i bliskich mi ludzi, żyjących skromnie ale jakże wartościowych (o kim mowa?? wiadomo :cool3: KWM :loveu:) na których mogę liczyć bez płacenia im haraczu :razz: alem sie otwarła :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Alu :loveu: Wpadłam se jeszcze raz powspominać :grins: [URL]http://images26.fotosik.pl/49/d5a89ef984650292.jpg[/URL] Maksiu, Maksiu, czemu masz takie wielkie źrenice :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no właśnie... dlaczego MAXIU ma takie wielkie łocy.... :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202']heeloooooł Klockowi:) się witamy i znikamy :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]heloł Zuzolki[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Werka'][COLOR=deepskyblue]Hejo Klocusie! :hand:[/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Heja Vektorki [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']halooooo..nie spac....wyklety powstan ludu zieeemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powstałam niczym fenix ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]:loveu: byłam[/B][/quote] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]jestem:diabloti:[/B][/quote] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]i bede:cool1:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i bądź :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Ja tam twierdze że my wszystkie som miłe i Kiep ten kto twierdzi inaczej:2gunfire: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jakżeby inaczej :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: my wszystkie miłe delikatne ... zero agresji ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][COLOR=darkorchid]:2gunfire: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  23. [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Jelołłł Miła Dominiko[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Witam Cia serdecznie u Madzialeny:diabloti: :diabloti: :diabloti: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]To Ty budujesz TysBeny to ja tesz kce jednego :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='dbsst']Aloha Miła Anno odwituje Cię serdecznie u Magduleczki :diabloti: :diabloti: :diabloti: ano buduje TysBeny jako drugi fach czyli pręże buły wale muły :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: więc nie ma sprawy ale musisz go wypiś na raz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kochana ta Dominisia... taka życzliwa :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:razz:chyba chcę nad morze pojechać;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]myślisz że Twój Cezary też znajdzie w piachu pierścień :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='malawaszka']jestem:cool3: ledwo żyje - massssaaaakraaaaaa - nie lubie i nie polubie latania :shake: ze sto razyżegnalam sie z zyciem :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hihi.. weszko... bądź duża...:diabloti: a wracasz autobusem rozumiem :cool3::cool3::cool3: no cóż... bogatemu nie zabronisz [/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...