-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Maniek!!!! pobudka piękności Ty moje :loveu::loveu: Clockwork przebija Ci piątala ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Dobereczek :multi::multi::multi: opiekowałam się Naszym blogaskiem:loveu::loveu::loveu: i gośćmi .....miła jestem prawda :grins: Kotecek jest bardzo podobny do kotecka rezydenta z mojego trawniczka :razz: A co do kotków ...komu kotecka komu ....jest kilka do wzięcia w tm 2 zajebiscie rude:loveu: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] o rudych mówiłam wczoraj zielonej.... pyta czy kotki czy kocury ... w jakim wieku :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Rybka_39']Pęikny "zły: psiak:loveu::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]po pani :cool1:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Debe... Pawcio poogladał TWE fotecki nadmorskie i kazał napisać... uwaga cytuje-jak w oryginale [/B][COLOR=MediumTurquoise]ZAJEBISTE- normalnie zrobie jej loda :diabloti:[/COLOR][B] musze tu natrzaskać ze 30 postów do 13tej... i bedzie 1000 stronka.... ktoś chętny??? :knajpa: napiłabym sie dziś u Dominiki :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[CENTER][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_24.gif[/IMG][FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=Blue][B] OZZY APORT!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [IMG]http://images24.fotosik.pl/53/09309711b595a9dd.jpg[/IMG] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/2/img/021.gif[/IMG][SIZE=4]buuuhahhahaha.... czy ja wyglądam na frajera???:diabloti:.... sama se leć [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][SIZE=4] [/SIZE][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/2/img/021.gif[/IMG][/CENTER]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B] a jednak śpiewa :grins: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries6/090829.jpg[/URL] [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]joł joł :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='AśkaK']HAHAHAHAAAA!!!:megagrin: :D :D :D :lol!: Klockowa masz talenta !!!:evil_lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiadomo :p sie rapuje.... joł :cool1: madafaka [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='bonita']Ale ćlicznie się całujecie :loveu: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries6/090832.jpg[/URL] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]MAX rozmiękcza ofiare :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/angry/2/img/005.gif[/IMG][/CENTER]
-
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
clockwork replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wilejkaros']A ja się dzisiaj z Martą Deniskową kontaktowałam. Pies ideał, nie gryzie nic, nie qpka, nie siusia w domku, grzeczny na spacerkach, bawi się ze wszystkimi, a jak już nie ma chętnych, to sam. Takie to szczęście Im daliśmy![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :multi: :multi: :multi: mówiłam że Denisek vel Dyzio :razz: jest przeuroczym piesem :loveu::loveu::cool1:[/B] mi skradł serducho w ciągu 6,5 godz... i reszcie przedziału też [/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']Czuwam, czuwam, choć harcerzem nie byłam. Hehehehehe Mój TZ wspomniał cos o legwanie, więc Go naprowadziłam na bloga Klockowej, ale wymiekliśmy przy 103 stronie... ;) Czytamy dalej![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dasz rade :cool3::cool3: legwanik dobra rzecz... ale trzeba mieć mnóstwo wolnego czasu- wtedy da sie go oswoić jak psa... ja niestety mam ZA MAŁO czasu :shake::shake: ale dzikiem jeszcze nie jest ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]CZTERYSETNA STRONICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :knajpa::knajpa::beerchug::popcorn::drink1: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeeeeeeee.... dziołchy....... od jakiegoś czasu koło naszego lokalu wyleguje sie taki oto ON/A [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/54/d923e256913d4faa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/54/3fefbe4d2013768e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/54/d6cf3d2a3065e53a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/54/000848c9dc3cdf07.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/54/96f1e55879f82d82.jpg[/IMG][/URL] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i co???? co ja mam z nim zrobić... jest młodziutki, NIE dziki.. próbuje do niego podchodzić- ucieka, ale nie boi sie panicznie, bardziej sie droczy ze mną :mad:... miliony :roll: ludzi przechodzi obok niego a on sobie leży... nie reaguje... myślę że był domowym kociakiem .... przeca nie moge patrzeć jak on tu leży.... nie moge go wziąć na chate bo mój pies morderca :diabloti: ... kłaczek mógłby mu stanąć w gardle.... :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi']Buziolki dla fąfelka:loveu: :loveu: Śpi jak Maniek:lol:[/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]no przeca pisałam u Ciebie że śpi jak twoja kanalia ;)[/FONT][/B][/COLOR] [quote name='paula_z'][URL]http://images28.fotosik.pl/53/9a96b79cbd207fdb.jpg[/URL] :calus: HELLo Magda :multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:errrr: HELL..................o ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ice_t']hej 4 dni czytania od poczatku i nareszcie dotarłam do końca. Psinek świetny, taki do całownia miziania i psitulania :loveu: :loveu: zajrzę tu jeszcze czasem ;) ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masakra... nie gadaj że dałaś rade wsjo poczytac :crazyeye::crazyeye: SZACUN!!!!! zapraszamy znowu :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi::multi:[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]ja Cię powitam :grins:w NASZYM blogasku HELLoł PAULA:loveu: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięki za opieke nad NASZYMI gośćmi!! :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Dziń Dybry :grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bry dzień ;) WITANKO!!!! wszystkim!!!!!! :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ukradłabym Ci ... te nózki... :evil_lol: ale nie bede taka.... u mnie masz prezencika- śpiący Klocuszek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ciągle wszędzie zaglądam.. ale sie nie wpisuje... chyba mam leniucha :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi']Dmuchana?:diabloti: [URL]http://images28.fotosik.pl/53/9a96b79cbd207fdb.jpg[/URL] Aż się chce wycmokać i wytargać pycholka:loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prosze... śpioszek for you ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/53/e8a12ba58558c046.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/53/12a14c8256c155f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/53/13302b0be00e5275.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/53/9227c6cb69d196ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/53/e165dd32cbe0739a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]a co to za czarna jaszureczka na jednym ze zdjec powyzej?? na dnie terearium????[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa... to ... dmuchana:roll: zabaweczka dla legwancia :grins::grins::grins: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/53/43be03cc9cf705a9.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']jako ze fotek mojego psa nie mam to se pozyczylam inne..zgadnijcie kto to?:diabloti: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: jakie czorne... tfu tfu.. poprawiam sie - białe inaczej PODNIEBIENIE!!!!! czyjkolwiek jest ten pies ... powinno sie go ........ :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]iiiii.... zielony!!! tadam!!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/53/4a45dae1d991e9ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/53/288d8fca4cc76e8b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/53/30bcbd93dfa13c24.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/53/ebd45840b1562f79.jpg[/IMG][/URL] I POOOOO ZIEELLLOONNYYMM :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/53/5af55badcd50fc0f.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']sie wtrace:) [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa... miło miło sie wtrąciłas :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dbsst'][URL]http://images29.fotosik.pl/53/fae05a8d7f52251b.jpg[/URL] aaaaaa i ten niedomkniety dziub :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: szkoda w sumie, że go wybieliłaś wciepałam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wciepałam [/B][/COLOR][/FONT]:eviltong::eviltong: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]trójkącik mój... i te ząbki na wierzchu.... :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/53/a5ff5c7114146a8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/53/9a96b79cbd207fdb.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/53/a51001f73ae99eee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/53/396c8bb38667a6bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/53/9c75174e2c980112.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/53/c530b23877fa758e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:i zaś ślimtane;) [URL]http://images25.fotosik.pl/53/cdb6fc8704d32b5d.jpg[/URL] [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no.. zaś :oops::oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='PIKA']A już myślałam,ze jaka sensacja i afera będzie :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]haha... rządna sensacji PIKO.:multi::multi:... wsjo co było gadane napisałam :cool3: znaczy gadane było więcej.. ale jak o mnie to to zlewam... niech gadaja jak mają nudne własne życie ... ale jak sie ktoś czepia psiura którego wiozłam do NOWEGO domciu[/B][/COLOR][/FONT] :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: [quote name='dbsst']hmmm ale się Twój pies morderca zmienił i wyjaśniał jakoś :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wciepałam go do chloru :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Werka'] [COLOR=royalblue]jaki powalający uśmiech :D[/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziękuje :loveu: ha... udało mi sie... rzadko sie tak miło i sympatycznie uśmiecham :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]a oto i Clockwork przed wybielaniem :loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/53/63d99e672a915e1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/53/fae05a8d7f52251b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/53/27d4c182153cf35f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/53/288ce3a1cdb443be.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B] taka ŁONA mnie dzisio nawiedzila :loveu: to znaczy ... jej pan był u mnie na zakupkach a ja jak ja ... wyleciałam sie focic z psiną :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/53/cdb6fc8704d32b5d.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/53/0e2dcee85b89e66d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='chalimala']brydzieńdo :) tak wpadłam sie przywitać bo się w pracy trochę nudzę... lenia złapałam :D chętnie się go pozbedę :D komu?" komu? bo o 15:30 idę do domuuu :D[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak moż na nudzić sie w pracy?? :crazyeye::crazyeye: matko... chalimala... zmień robote...[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol: [quote name='PIKA'] daj linak to se wieczorową porą poczytam bajki :cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ni ma linka.... :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:shake:....ale nie napisze JAK mamy polerować :oops:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]...a co się będziesz męczyć .....JA pozwalam Ci iść już teraz;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wypolerujemy rządową, wypolerujemy.... ale dilerowa przyśle film instuktażowy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]to ja tez poprosze[/B]:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ni ma... doniesiono mi naustnie :cool3:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='dealer']Chlorkowa tys wielka jest...... i korektorka moja osobista i saper, miner i diabel wie co jeszcze:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dilerówna... ino sam diobeł wie co ze mnie za pieronica :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]ino się okablować muszę ;)[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy rozumiem że bedziecie milczec :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='dealer']jak bedzie odminowane daj znaka sygnala:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]odminowane :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies