Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a mi serducho pękło w naszym schronie ... popatrzcie na miśka... :placz::placz: i co ja mam zrobić!!!! schron nie dopuszcza opcji współpracy :angryy::angryy: więcej w blogu mojego czarnucha :oops: od str. 633 przy ustawieniu opcji: po 10 postów na strone ;) [/B][/COLOR][/FONT][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36702&page=633[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/39/dd3c6c40c70f7684.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/39/3bb062bf5f19bc21.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='elainfo']ajajajaj.. mam nadzieje ,ze Karin nie bedzie miała mi za złe że wrzuciłam jej fotki na forum.. no ale q koncu bardzo ładnie powychodziła na zdjęciach.. wiec nie powinna miec żalu;-)):loveu: ...no moze nie jest aż tak fotogeniczna jak Oskar..;-)) ale ładnie ładnie .. allloooo CIOTKI???? gdzie jestescie??? chyba nie na urlopach!!!!?????[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ja, to ja!!! :multi::multi: to ja wrzuciłam!!!!!!:eviltong: niech wszyscy widzą tych którzy pokochali KRUSZKA vel. Oskarka, i którym Oscar vel Kruszek oddał całe swoje serce :loveu::loveu: cd.... szczęśliwca [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/45/3fd7675fa38fec89.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/45/8947c98ee8124a19.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/45/3581cea50d2f850b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/45/0e8364e7694b11e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/45/482cc63f4fb75bf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/45/91e45ed7d7a1f95d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  3. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]TADAM!!!!!!!!!!!:multi: zgadnijcie kim jest ten najszczęśliwszy na świecie pies :cool3::cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/45/388b76f853261778.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/45/d7e9f99b66181187.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/45/99abab3ca98f14c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/45/6a31deea713cccf9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/45/180d8b131b4fdc4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/45/c292cfcf11de7db7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/45/eb36ec2974362c24.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fotki Bolusia von Maxia... :hmmmm: chyba nic nie namieszałam :oops: podrzucone przez ciocie ele... wyciągłam z nich ile sie dało... ale dało sie niewiele, bo....... oryginał był kiepskiej jakości ;) [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/45/6ec1b54e6d2d7b9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/45/bbdfe5ab9a41151b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/45/66f0b5a766897637.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/45/42607e6ce2b9b135.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/45/244d0d7c82610e11.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fotki Bolusia von Maxia... :hmmmm: chyba nic nie namieszałam :oops: podrzucone przez ciocie ele... wyciągłam z nich ile sie dało... ale dało sie niewiele, bo....... oryginał był kiepskiej jakości ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/45/6ec1b54e6d2d7b9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/45/bbdfe5ab9a41151b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/45/66f0b5a766897637.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/45/42607e6ce2b9b135.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/45/244d0d7c82610e11.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzień dobry sie ze wszystkimi !!!!!!!!!!!!! daje fotecki i zmykam bo dziś dzień na wariackich papierach... jutro wiozę szczeniaka do adopcji we stolycy.. i mam jeden jedyny dzionek na dogadania i dogranie wszystkiego[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/44/a22426008e1c6830.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/44/7c3def05ae1a97aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/44/792798088682c2ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/44/02e58278aabe1de1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  7. [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]dziewczynki warszawianki!!!!!!!!!!!!! podajcie swoje nr. tel. na gg: 8731958 [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. i ciotka Clockwork sie melduje :multi::multi: i przedstawia potffory swe [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/272/7aae1f7c787825b2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/132/173fff153d3fadb2.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Green][B]to nie mój... ale extra do mnie pasuje :roll::roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/36/25243f2365394404.jpg[/IMG][/URL] :eviltong::eviltong::eviltong:[/CENTER]
  9. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja jestem gościnnie na kompku- dostałam już milion esemesków z cudowną wiadomością, aż siadł mi telefon ;) jutro sie dziewczynki sklikam z Wami na PW. i ALU! szykuj sie- potrzebuje wsparcia -przyjacielu podróży!!! W piąteczek sie spotykamy na centralnym!!!!!! co i jak dokładnie jutro!!!!! Marchewa! z Tobą sie zdzwonie albo sklikam na gie gie [/B][/COLOR][/FONT] :laola: wyganiają mnie z kompka :placz:
  10. [quote name='Hugo-Kochaś']Guten Moregen:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] butem w morde ??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: hello Dulkowa.. jak dzis humorek?? puściło??? :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='malawaszka']że niby MY??? ĆIULE????? :obrazic:[/quote] [quote name='Hugo-Kochaś']Nie robisz nas fćule:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:shake:.....Chlorkowa pośtrafia fśyśtkich polakóf:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B] POŚDLAFIAM WAŚ WSIŚKICH ĆULE :loveu::loveu::loveu: :eviltong::eviltong::eviltong::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzień dobry LORDZIKU- spacerek na 1 ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='Hugo-Kochaś']witanko:multi: fotki obejrzałam;) Uśmiech mi bardziej pasuje do 'PIWONII".a nie do"niewinnej liliji":evil_lol:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: JESTEM ....Meldunkuję się Ja Tobie :multi::multi: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='dealer']czy ty mnie cos sugerujesz...:razz: :diabloti: Klocusiowa byla zajeta......nagadala mi do ucha ..az mi sluchawka spuchla...:diabloti:[/quote] [quote name='malawaszka']witaj Magduniu w Waszym bloguniu :evil_lol:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:razz:....o a co ty tak dziś wybiórczo odpowiadasz...cóś ludziów nie zauważasz:cool1:... JESTEM TUUUUUUUUUUUUUUUU :multi: :loveu: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='malawaszka']noo właśnie właśnie - poczułam się zignorowana bo odpowiedziała tylko na jednego mojego posta :placz:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska']:placz:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]no to połączmy się w smutku....[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='malawaszka']uwaga łączę...:placz:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska']:placz::placz:[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]łącza gorące...kurde gorzej jak nam faze wywali:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='Hugo-Kochaś']kLOCKOWA:razz: JA też TU byłam:mad: :mad:[/quote] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]Fitam faś fsiśkich ćule :multi::multi::multi::diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:coś się Szpileczka pomarszczyła [URL]http://images25.fotosik.pl/44/18cefc55d5758f00.jpg[/URL] [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to od tej słonej wody... a woda słona to morze łez szczęścia naszej Dominisi[/B][/COLOR][/FONT] :multi::multi::multi:
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ło matko z córką.... już mi sie nie chce hamburgra... tera mam smaka na chlebuś.. gorący.. prosto z pieca... aaaaaaaaaaaaa :mdleje: weszko... we Englandzie ni ma aż tak drogo- cobys musiała piec chleby.. choć nie powiem... taki świeży gorący wypieczony... marzenie polaków :loveu::loveu: uważaj ino cobyś z tej Anglii nie wróciła TY z "rosnącym w piekarniku chlebem"[/B][/COLOR][/FONT] :eviltong:
  16. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]sie fajnie że meldujesz..............tylko bryle se kup...............to nie ja dupłam.........(zdjęcie ja robiłam.............zamazane bom ryła ze śmiechu), padła ma szwagierka:razz:....................ja się już naumiałam włazić na hamak ciumaki dla klockowego, jego pana i tła oczywiście:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkRed][B]:razz::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahhaha.... no tak .. szwagierka... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: że też sie nie domysliłam... że to nie ty w ZŁOTYCH pantofelkach :cool1::cool1: buziorki od nas dla was.... :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B] [/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Pysiulku.... ja... ja twierdze żęś chora... na głowe... jak można sie cieszyć z mnóstwa pracy :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]medorowa... coś ci chciałam napisać ... ale nie zasłużyłaś :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aleś mi narobiła smaka na hamburgra.... chyba ide se fundnąć ;) cze Paula... zaciskaj kciuki za domek- to w piatek sie widzimy :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]DEBE!!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: i co ja mam ci powiedzieć... ZAJEBIOZA!!! :loveu: GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! resztę w piąteczek- jak trafimy do tej stolycy!!! ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Aguś ... serce Ty moje... JESTEM :diabloti:;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i rym cym cym.. i hopsa sa.... :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]łaaaaaa motyla noga :diabloti: siedze jak fakir... na szpilkach :razz: czekam wieczorkiem na info- oby było dobre :loveu::loveu: [/B][COLOR=SlateGray]I co dziewczynki??? mogę TYM RAZEM ja liczyć na Was?? jakaś ściepka na bilecik na transport??? tak jak mówiiłam- kiedyś ja dokładałam psiakom- tym razem ja potrzebuję waszego wsparcia....wolałabym nie, ale ... raz z górki, raz pod górkę... :placz: [/COLOR][B] Jakby coś to jutro będę na kompku do 17tej- potem nie mam już dostępu... w piątek po 15tej wysiadamy... na jakim dworcu?? czy ktoś nas odbierze??? buuuu.... mało czasu!!!! nocleg mamy zapewniony :multi::multi: jakby cóś ;)[/B] aktualnie mam POD GÓRKĘ.[/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']:grins::hand:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiem czy Ci odpowiadać, bo zaś bedzie że cie nachodze :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER]:hand: [/CENTER] [quote name='malawaszka']:crazyeye: a ja co tu nie wejdę dzisiaj to jakieś zaskoczenie :crazyeye: boszzz jak on sobie podrzuca lajtowo tą oponkę :mdleje: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] silna chłop z Klocka... Saba nie umie pojąć jak można z tą oponką tak lajcikowo... próbuje, próbuje i... doopa ;)[/B] [/COLOR][/FONT] nie smutkować tu baby!!!!! żYCIE JEST PIęKNEEEEEEE :Cool!: za tydzień o tej porze będę już... :oops::errrr:[/quote] :cool3::cool3: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B] no i aż mi się mordziucha rozesmiała....zaś będą zmarchy....... [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhaahha... wspominanko :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']pijak:diabloti: ze niby woda:razz: :diabloti: zarlok:diabloti: paparazzi:evil_lol: wiadomo..blondi..sama se rogi doprawia:cool1: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ARMAGEDON!!!!!!!!!!!!!!! :oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='paula_z']:grin: [URL]http://images29.fotosik.pl/43/2fa7b8e0438e477b.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://images24.fotosik.pl/42/847b7c6237d5f279.jpg[/URL] Jaki szczupaczek ;) [URL]http://images24.fotosik.pl/43/6a32d62dbf35af0f.jpg[/URL] :multi: Haha :D Świetnie się bawi tą oponką :loveu: :roflt: [URL]http://images26.fotosik.pl/43/cb585a6916216328.jpg[/URL] [URL]http://images28.fotosik.pl/43/ed19e0aae452fb16.jpg[/URL] Nie depresjonować mi się tu :mad: Trzymam :kciuki: za weekendzik :multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no.... jak wszystko bedzie OK. z domkiem to wieziemy szczeniora w piątek do STOLYCY :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)MADZIU!!!!!!!!!!!! doberek.......:evil_lol: będę ....jak przyjdę ....:razz:...kole południa;) [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szczekam [/B][/COLOR][/FONT]:smokin: [quote name='basia2202']witamy się słonecznie! :multi: noo.. wreeeszcie nowe fotaski!! supeerrr!! :multi: mhmm.. zdjęcie z Klockową stópeczką.... mhhmmm.. słodziuutkie... cmok cmok :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no... naszło mnie z tymi fotami... dziś zgrywam filmiki z kamerki i .... wszystko mi muli :angryy: witamy sie jesiennie [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc Madzik...[/B] [B]milego ...i ciepłego dzionka bo tu paskudnie chlodno - nadal....[/B]:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć.. zimno jak w październiku... nie lubiam :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...