-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='Kiłi']Cześć Madziosławo!!!:diabloti: Wypoczęta ty już? Specjalnie dla ciebie zdjęcie twojej imienniczki:diabloti: Troche niewyraźne, bo cholery za szybko uciekają:eviltong: :evil_lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] o masakra... taka piękna kózka a tak ją skrzywdzili imieniem :shake::shake::shake: :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']nie zapierdasilam...oni mi dali..sami mi dali:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]udowodnij :mad::mad::mad: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']ale za co? co ja wam zrobilam?:placz: :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zapierdasiłaś 1/3 :diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']czy mnie sie wydaje czy ty mi zle zyczysz?:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]źle to by Ci życzyła gdyby napisała po polskim asfalcie :diabloti: pomyśl o tych dziurach i nierównościach... no i u nas jest CZORNY asfalt. tfu.. a tamże we dojczach chociaż granatowy :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']wyrzucilam:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ty nie.... jesteś skazana na nas do ostatnich swych dni :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:cool1:to poślemy do sypialni ....spanko Klocka wolne on i tak w łóżku śpi;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ależ Alicjo!!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: skąd żesz to przyszło Ci do głowicy??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ok... ochłonęłam... a osoby "życzliwe" prosimy o wyrzucenie mego bloga z subskrypcji... po co [U]sie[/U][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue] i[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][U] mnie[/U] macie oszukiwać :diabloti:[/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam wszystkich tu obecnych! i dzięki za miłe słówka ... dla Was jestem zawsze i wszędzie :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]EDIT: Ala edytowała i tera to już po ptokach... mój post jest nieaktualny [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]a teraz zagadka ....gdzie jest Alicja...:eviltong: [/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aja wiem!! a ja wiem!!!!!! :multi::multi::multi: dilerowa... [COLOR=Lime]Fuśkiem[/COLOR] :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[URL]http://images30.fotosik.pl/52/171ad0fd9fd4812d.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ALA MA KOTA!!!! pamiętam ten elementarz :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue]ponieważ temat zrzuty na transport Deniska do Warszawy stał się tematem nr.1 na dogo, a osoby nam "życzliwe" strasznie boli że przy okazji transportu psa- (gdzie nie jechałyśmy na ochotnika)- odwiedziłyśmy nasze dogociółki które zagwarantowały nam nocleg i zwiedzanie stolycy...deklaruję się wspomóc jakąś bide kwotą którą będę mogła wygospodarować... nie należę do elity jeżeli chodzi o finanse i jest mi przykro że temat finansowania drogi jest tematem drwin dogoelity. niejednokrotnie zrzucałam się na pomoc psiakom, także na transporty i NIGDY, ale to nigdy nie dociekałam czy osoby przewożące psiaka nie zahaczą czasem w odwiedziny do kogoś z dogoznajomych ... tyle.... na pohybel "życzliwym" [/COLOR][/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sie witam... przyznaje nie czytałam tych wypracowań... bo zjęły by mi cały dzień ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Werka'][COLOR=deepskyblue]Jak już nie śpicie to macie fotke:[/COLOR] [COLOR=#00bfff][URL="http://img378.imageshack.us/my.php?image=pict0167ya5.jpg"][IMG]http://img378.imageshack.us/img378/2128/pict0167ya5.th.jpg[/IMG][/URL][/COLOR] [COLOR=#00bfff]Tak rozmiar może byc?[/COLOR] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chodzi o to że jako powiększone po kliknięciu jest zaaaa duuuuuuże... wklejasz miniaturki a możesz wstawiac na forum rzeczywisty rozmiar- na pewno jest link obok- skopiuj jako duże zdjęcie, wtedy 640x480 wstawiasz[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Werka'][COLOR=deepskyblue]na prośbę Bonitki:)[/COLOR] [COLOR=#00bfff][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4655/pict0170eh4.jpg[/IMG] dobrzie jeśt? :D[/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wysmienicie!!! o to chodziło... łobejrz o ile czytelniejsze :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202']eloł eloł :multi: się szybciutko witamy,... i uciekamy... do pracy rodacy do maszyn :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]młoty w dłoń... KLASO ROBOTNICZA!!! ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][B][SIZE=3][COLOR=DarkRed]jestem...? :knuje: !!JESTEM!!:cooldevi: DziEńdOBerEk:diabloti:[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jesteś??:razz: jesteś:cool3: dobereczek :cool3:[/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[url]http://images24.fotosik.pl/51/01d7a76d7944bf40.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahhaha... fafluchy opadnięte niczym u Clockworka.... :loveu::loveu::loveu: buziole dla KANALII ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wracaj z tych wywczasów..:mad:.. i poka mi DULECZKE :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
clockwork replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pegaza']Cze Pysiu wpadłam by się pożegnać bo jutro wyjeżdam wypoczywać wprawdzie nie wiem na ile będzie mi to dane bo Soma poważnie zachorowała także czas pokaże....może tam dojdzie do siebie lub nie...:-( głupio wyszło że pojade z chorym psem ale nie ja jej kazałam w tym momencie zachorować choć napewno przez moją głupote to jest...:angryy: pozdrowienia dla Justysi bouvikowej,Malawaszki,Alicji,Clockwork... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSballoons.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nosz qrde... mnie zaszczyto kopło- u samej Pysi mnie Pegaza pozdrawiaje :multi::multi::multi: dzięki dzięki, miłego wypoczynku i zdrówka dla Somy :loveu: Pysiu... to ja ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żeby nie było że mnie tu nie było :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zanim znikniesz mówię NARZODZIEŃDOBEREK!!!! :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Agunia.... przyszłam Cie zmobilizować... wygnac lenia :razz: a teraz ja proszę o to samo :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dotarłam, poczytałam poogladałam... miaaaau :cool3::cool3::cool3: no i widze że w końcu padła decyzja- wypatrzono=zakupiono!!! gratulki :multi::multi::multi: buuuhahahha... próbuję sobie Ciebie wyobrazić bez tej lewej nogi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie pasi Ci... zostaw- nie ciachaj ;);) [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='AśkaK']Chiba powinnam zacząć się bać...:nerwy: ;) :biggrina: Ale patrzaj jaki mam awatar, lepiej nie podskakuj!:cool3: :diabloti: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] widziałam... grzebiesz wykałaczką w psich zębolcach ... nie bojam ;) melduje sie na rozkaz obywatelki sistersy :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='paula_z']Wróci :lol: Masz jorczka na pocieszenie :loveu: [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/img011-1.jpg[/url] [/quote] jorcuś nakolannik :loveu::loveu::loveu: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tfu!!!! co to za dekoracja stołu... tyskacz jakiś cy cuś?? :cool3::cool3: tfu, tfu!!! przybywszy :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Cytat: Napisał [B]Werka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6484333#post6484333"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I][COLOR=deepskyblue]to teraz mały żarcik kabaretu Ani mru mru:[/COLOR] [COLOR=deepskyblue]-Co ja jest najlepsze na kaca?[/COLOR] [COLOR=deepskyblue]-Hmm.. Na kaca, najlepsze jest powietrze w pompki od materaca;-)[/COLOR] [COLOR=deepskyblue](to byl wystep z lalka;-))[/COLOR][/I] [quote name='paula_z']Haha :D Chcesz mieć kaca, dmuchnij se w materaca :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahaha ALLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! :scream_3::scream_3: łobejrz... jednak to wszystko przez ten materacyk... ale żeby już o tym animrumru dowcipy robili??? :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] :roll: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]halo halo zmęczona Magdo :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']no w zwiazku z tym wiesz...zielonym to moze bedziemy predzej niz wczesniej planowalismy:evil_lol:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]tak se też to wyczaiłam;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znów o czymś nie wiem??? co zielonego?? co wcześniej??? chcesz mi odebrać legwana?? :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]przyszłam Cie łobudzić [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/f025.gif[/IMG]..................ale chyba już nie spisz????[IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/muede/k025.gif[/IMG] widziałam takiego jednego łonego, co cię chciał.no wiesz...............zmordulcować...............:diabloti::diabloti: ale ty dzielnie się nie dałaś:multi::multi: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bez wątpienia... nigdy sie nie daje :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer'][IMG]http://www.mysmilie.de/smilies/teufel/1.gif[/IMG]...jestem....[/quote] [quote name='Werka'][COLOR=red]:evilgrin: ja:cooldevi: tysh:diabloti:[/COLOR][/quote] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]ja tez jestem i czekam na reszte towarzystwa....[/B]:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jo tysz :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ß@$!@']P.Klocusiowa :-o śniła mi się dziś Pani! :-o śnilo mi sie, że P.Pawcio bił P.Klocusiową! :-o[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o matko.... apokalipsa... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: niech go ręka Boska broni... [/B][/COLOR][/FONT]:mad: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a Ty sie obudź... to tylko sen... nierealny!!!!!! :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]