Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='dealer']no wiesz co..i nie zastanowilo cie to ze caly czas jak trusia siedzialam?:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i w tym momencie sie z paniami żegnam :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='dealer']a ja znam o Napoleonie... napol leon w piecu bo pizdzi....:cool1:[/quote] :evil_lol::evil_lol: [quote name='dealer']i o Iławie tez znam...i o Magdzie.. jak nie Ma gdzie to I ława dobra...:cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poprawiłam z polskimi ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='AśkaK']Hej Pałka, właśnie wstałam!:lol: :evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=#0000ff][COLOR=black]Micha była czysta, to wypiłam!:lol:[/COLOR] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tej odpowiedzi sie spodziewałam :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] Chyba marzy, już nawet śpiewa!:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]myslisz??? że właśnie jechał: joł joł Axa... chodź do Maxa... joł madafaka :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]o masz....a ja nie znam żadnej piosenki o Magdalenie.......:placz::placz::placz: mimo to WITANKO :multi: :multi: :multi: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ja znam bajke o Magdzie [/B][/COLOR][/FONT][LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ma gdzie, a nie ma z kim :p[/B][/COLOR][/FONT][/LIST]
  5. [quote name='basia2202'][B][COLOR=green]HEJ HEJ!! WITAJCIE WSZYSCY!![/COLOR][/B] [COLOR=green]ja tu dziś na krótko, bo mam w cholere roboty przed urlopem :roll: [/COLOR] [COLOR=#008000]chciałam Wam tylko napisać... :-( co ja wczoraj przeżyłaaam :placz: [/COLOR] [COLOR=#008000][B]Zuzankowa mi uciekła!! :placz: :placz: :placz: [/B][/COLOR] [COLOR=#008000]...................................[/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] co do tego opowiadania- dopiero dzis przeczytałam bo miałam chwilke czasu i przypomniał mi sie przypadek u nas sąsiadka znajomych miała boxerke. wyszła do sklepu z sunią.. przywiązała do reklamy metalowej na drodze, tzw, potykacz .... i poszła... jak dziesiątki wcześniej razy. Było to w boże ciało, obok przechodziło to zgrupowanie zwane procesją... na wysokości boxerki ksiądz ryknął coś przez megafon... sunia tak sie wystraszyła że uciekła...... razem z reklamą.... która hałasowała za nią przez dobry kawał drogi... Pani nie umiała jej dogonić.. znalazła ją... leżącą... natychmiast zawiozła do weta.... niestety- sunia dostała zawału serca..... [*] czasem taka niby głupota... a pies nie na żarty sie wystraszy :placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzieńdoberkuje sie z kanalią :loveu::loveu::loveu: Klocus miał[FONT=Arial Narrow][SIZE=3][COLOR=Black] [[COLOR=Red]*[/COLOR]][/COLOR][/SIZE][/FONT] kumpla... kanarka... uwielniałam dziada :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='dealer']strasznie mokry ten buzior... do oka mi nie pluj....:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ha.... taki soczysty ten buzior :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']zapomnialam...czy Alunia ci przekazala co Bartili mowil?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co nie co... poczekam aż pojawi sie na-gie ;) noooooo... a motto dnia dzisiejszego już czytała?? u Ali :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='dealer']bylam se na kawie u sasiadki mej....dziekuje za opieke...a z tym skanowaniem..kochana czy ty sie nie przemeczasz:cool3: :loveu: :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nawet nie wiesz jak bardzo- wczoraj zeskanowałam 30 sztuk, dzis JUŻ 5 :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]witam AGUSIE! sztuk 2 ;)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc dziewczynki ....[/B] [B]jak samopoczucie ???[/B] [B]w wawie pochmurno, deszczowo i parno:cool3: [/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiem jak jest na zewnętrznym bo nie widze... okna mam wysoko i za plecami, ale sądząc po ubiorach ludzi- GORĄCO :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']strzele se focha :obrazic: albo dwa :obrazic: :obrazic: bo sie czuje ignorowana....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] osz w morde......... Cie zignorowałam... NIEŚWIADOMIE :placz::placz::placz: tero Cie przywitam z buziorem w czółko :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]..............jak maso.....to tak.a jak sado to raczej nie witaj Klockłorkowa............... dołaczam się do głosu innych........ sa ludzie i parapety...........ludzie są fajni, parapetami się nie przejmuj......jak ktoś nie ma nic ciekawego do roboty w swoim prywatnym życiu to wciska nochal tam gdzie go nie trzeba.................:mad:[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue](ciachłam 1 emote ....2 :diabloti:) [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=DarkRed] więc na parapety.....szkoda naszych nerwów[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] trzym sie:loveu::loveu::loveu: acha pozdrowionka dla twoich.....panów....... no dla Ciebie też:eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko menszczyzny pozdrowione... syskie ;) i ja Cie i Twą familije tysz miziu miziu... parapety WON ! ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi: Doberek ....po raz wtóry ;) Wróciwszy z Bezludzia:p...Ozzy wybiegany i leży padniety , wiedźma ;)zasadzona... teraz lece smażyć naleśniczki na obiadek , bo zupkę pindornikową zrobiwszy wczoraj :evil_lol: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhhh.... ciężkie życie gwiazdy :shake::shake::shake: trzeci raz mnie witasz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no... hej po raz pierwszy hej po raz drugi hej po raz trzeci [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]SPRZEDANE! :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [quote name='PIKA']Ojej to by dopiero bylo gadanie :crazyeye: Nie dość, ze mialy zafundowy przejazd do wawy to jeszcze na tym zarobily :shake: daj przepis :cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BUUUHAHAHA... ale byłby prawdziwy powód do obrabiania pośladków ... a tak... czego sie nie wie to sie zmyśla :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] przepis:[LIST] [*]kostka rosołowa bądź mięsko [*]włoszczyzna [*]PINDORNIKI [*]sól, pieprz do smaku [*]WODA :diabloti:[/LIST]zagotować.... podawać z ryżem lub makaronem SMAKÓWA! :p
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wpadłam z rewizytą :diabloti: a Cia chiba ni ma.... u mnie gości przyjmujesz?? :cool3::cool3: to ja zaopiekuje sie TWOIM blogaskiem, ino poskanuja foty :placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [url]http://images27.fotosik.pl/53/2a866c93fb1362be.jpg[/url] [FONT=Arial][B][SIZE=3][COLOR=Red]ZAJEBIOZA[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] :mdleje: [FONT=Arial][B][COLOR=Blue]debe... czy ja już Ci mówiłam że ZAZDROSZCZE Ci zmysłu fotografa :cool3::cool3: [/COLOR][/B][/FONT] [FONT=Arial][B][COLOR=DarkOrange]pewnie Ci nie mówiłam .. więc mówie [/COLOR][/B][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=MediumTurquoise][B]ZAZDROSZCZE Ci zmysłu fotografa , aparat aparatem...najważniejsze są TE ujęcia :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Magenta][B]wazelinka :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Magenta][B]:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/RIGHT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mdleje: cieszkam że kot nie zrobił krzywdy TORRESIKOWI :evil_lol::evil_lol::evil_lol: fotki możesz wstawiać powiększone- NIE MINIATURY- bo ja stara baba nie widze :roll: rozmiar dopuszczalny 640x640 ;) dziekuję.... chętnie poogladam Torresika :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='dbsst']no własnie rozpoczełam [COLOR=Blue][B][U]pedalskie[/U][/B][/COLOR] piffo z sokiem imbirowym :sabber:[/quote] :evil_lol: [quote name='paula_z']A ja z malinowym, a dupa rośnie :evil_lol:[/quote] [quote name='dbsst']i neuronów ubywa :evil_lol: [/quote] [quote name='paula_z']:grin: h** z neuronami, wygląd się liczy :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :stupid::stupid: [quote name='AśkaK']Jestem w kuchni...na stole psia miska i szklanka...nalałam nalewki do miski...chyba się upiłam!:oops: :evil_lol: (Ale tak szybko, po jednej szklaneczce..?:roll: Widać...nie trzymam fasonu!:evil_lol: )[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a dalszy ciąg historii??? co stało sie z nalewką w misuni?? wypiłaś? wylałaś? czy dałaś psu?? :cool3::cool3: ten wzrok wpatrzony w.... nic :loveu::loveu: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries6/090816.jpg[/URL] Maxiu nie marzy chyba byc raperem :cool1: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries6/090819.jpg[/URL] hejka :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][SIZE=3][B]chciałam [COLOR=DarkOrange]pedzieć [/COLOR][COLOR=Green]dzień [/COLOR][COLOR=Red][COLOR=Magenta]dobry[/COLOR] [/COLOR][COLOR=MediumTurquoise]Alu i[/COLOR] [COLOR=Gray]Ozzulku [/COLOR]....:diabloti: [COLOR=Blue]MOTTO NA DZIŚ:[/COLOR] [COLOR=Red]całe dogo pastuje rządową[/COLOR] :cool3::cool3::cool3:[/B][/SIZE][/FONT]
  16. [quote name='MARCHEWA']I co tam u Deniska?Czy wszystko w porządku?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Marchewa... czy Ty jesteś w Jastrzębiu jeszcze??? bo musze dotrzeć do Ciebie z pożyczoną obróżką i namordnikiem :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='paula_z']Amen :roflt: :grin: KCM :loveu:[/quote] :roll::roll::roll: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:teraz to tu już MUSI być miło i sympatycznie i KOLOROWO tak jak lubimy..... bo to NASZE Blogaski:loveu: [COLOR=Blue]Madzialeno [COLOR=Red]...wiesz za co [COLOR=Blue]CI DZIĘKUJĘ [/COLOR]i JA :loveu::loveu: [/COLOR][/COLOR][/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Sienna][B]oł jeeeee... bydzie ;) jo tysz :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dbsst']przestańcie od tej wazeliny włosy mi sie lepią :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=DarkOrange][B]buuuhahahaha... i co w związku z tym??? :cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']No nareszcie jakaś normalna (antyróżowa) ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=SeaGreen][B]jo tysz antyróz :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='PIKA']:crazyeye: :crazyeye: :stupid: No co się dziwisz ? :cool3: Po przywiezieniu psa powinnyście przyczepić się lańcuchami do słupka na dworcu i o chlebie i wodzie czekać na pociąg powrotny :siara: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][B]nie byłoby to głupie- może litościwi ludzie rzucaliby grosiczki do kapelusza[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1: czytalam twoją teorię o moim FB u Ali :cool1: Ciekawa :cool1: A do Was zaglądam, czytam, ale nie pisze... Nie che mi sie na dogo pisac, :cool1: obrazilam się :evil_lol: jak mi się odobraże to mozę se nowego FB zaloze :cool1: Na razie i tak czasu nie mam za duzo :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=MediumTurquoise][B]nie wchodź na dogo- wchodź do NAS ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='Kiłi']Dzieńdybry przyszliśmy się przywitać:cool3: Pozdrawiamy;) :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no hejka... nooo to trafiłaś na moment :shake::shake::shake: zapraszam- zaglądaj... czasem jest u mnie miło i sympatycznie, i foty bywają :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a Wam kochanieńkie DZIĘKOWAĆ!!!! wiecie za co!!!!!!:loveu: a tera wazelina aż do zeżygania!!! [COLOR=Red]KOCHAM[/COLOR] WAS [COLOR=Red]MISIE[/COLOR]!!!! :loveu::loveu::loveu: niebiesko-[COLOR=Red]czerwono-[/COLOR]niebiesko-[COLOR=Red]czerwono-[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niebiesko-[COLOR=Red]czerwono[COLOR=Blue].......[/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='dbsst']mam dziwne uczucię,ze ktoś mnie [B][U]siedzi[/U][/B] ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeszcze nie siedze... ale kto wie co los przyniesie :roll: a dziś byli u mia panowie policjanty... osobiście radiowozem z informacją... i nawet mnie nie aresztowali :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jesooo... jaka apetyczna wata cukrowana.... mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:loveu: a fotecki urlopowo-nadmorskie... siupel!!! mimo że mnie morze jakoś nie pociaga :razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='dbsst']Alu czy Ty tu trzymasz tinkyego winkyego :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://images25.fotosik.pl/52/8f3eceb92e2d5256.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahha... to samo powiedziałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]puk puk.... śledzę Cię .... ale ciiiiiiiii... :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]a smseska dostałas? czy posłałam w swiat????[/B] [B]Madzik luzik....pewnei ze nie przeciez wiesz ...gdzie masz w razie co puscic sygnal i wtedy spokojna glowa.....:diabloti: [/B] [B]Alu,[/B] [B]spokojnie i bardzo Was prosze obie...tylko spokoj.....[/B] [B]dziewczyny hasło dnia...olac gupkow.....[/B]:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sesemesek... doszedł- sorki za brak odpowiedzi- wyjaśniałam sprawę, kto miesza, kogo boli, kto zaglada mi do portfela.... już wiem :diabloti: Aguś - dzięki że jesteś :loveu: palantów olewamy- cipłym moczem :diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]dzieki Madzik,[/B] [B]byłam u Ciebie i mnie zmrozilo to co napisalas...znow ktos ma problemy z wlasna psychika???[/B] [B]i z organizacja swojego czasu???[/B] [B]nie dawaj sie tym padalcom...glowa do gory....[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięki Aguś za dobre słówka... już mi lepiej.... bo wiem że nie jestem sama... buziorki!!! :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Mateusz wraca dziś znad morza i zabiera się za szukanie transportu...więc :kciuki:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] :cool2::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
×
×
  • Create New...