-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:popchasz z góreczki...[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:to tera przez 10 stronic picie.... :knajpa::knajpa::knajpa::knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nic i nikogo nie popycham....:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa::knajpa::knajpa::knajpa: [/B][/I][SIZE=5][COLOR=Blue][B]za 990[/B][/COLOR][/SIZE][I][B] ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:loveu::loveu::loveu:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]jak ja kocham te robote....;)...tylko czy mój żółty strój/kąpielowy:diabloti:/ do prac samochodowych nie bedzie aby zbyt się rzucał w oczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ty w stroju chcesz polerować?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: dilerowa.... powiedz jej że źle zrozumiała instrukcje :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przeleciałam :diabloti:CIE przed wikendem jeszcze :roll: zara do domu :cool1: wnosze o zmiane harmonogramu wyprawy... potem bede Ci zazdrościc do kuńca życia..... :diabloti: Camden [url]http://www.camdenguide.co.uk/shops/tattoos.htm[/url] [/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....jedziesz....;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz::razz: IDE... wypiłam u dilerki.... nie mogę prowadzic :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:....to co mam jeszcze lecieć po pastę ....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: hmmmm już mnię te ruchy koliste intrygują ....naj by było w srodę przy święcie ....większa publika....:diabloti: :eviltong: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mówisz i masz... w środe pastujemy rządową... .. święto... moherowe będą sie żegnać na nasz widok... jak zawsze kiedy w niedziele myję okna :diabloti: uwielbiam je :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:diabloti:..jak Ciebie jeszcze nie zeżarł ....to ze mna długo mu to potrwa :eviltong: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mnie nie... bo za każdym razem przy próbie ataku podstawiam mu pod ryjok tabletki na odrobaczanie... a że je UWIELBIA :diabloti: odchodzi mu apetyt na kości zwane klockową... :evil_lol: tabletki na robale to jedyna skuteczna broń na mordulca klocka :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='dealer']Widzialam foke,potem druga foke, potem trzecia foke, potem czwarta foke, potem piata foke, potem szosta foke, potem siodma foke ,potem osma foke, potem dziewiata foke, potem dziesiata foke, potem jedenasta foke i dwunasta foke, trzynasza tez widzialam gdy nagle mym oczom ukazala sie 14, potem pietnasta i 16 a za nia 17, potem nagle a to ci niespodzianka osiemnasta i kolejna tez widzialam dziewietnasta ona byla, tuz za nia 20 a potem dwudziesta pierwsza i 22 i nagle wow! 23 i 24 tez zobaczylam i 25 tez obejrzalam.....wiecej fok nie stwierdzilam....:cool1: byc moze to wcale nie byla foki??? tylko te ratowniki..faktycznie nic a nic przystojne toto nie bylo:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahahaha.... tyle... spadłam z krzesła :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=5]401[/SIZE] strona... aż sie napijem ... kufle w dłoń majne friendy!!!!! :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] :knajpa::knajpa::knajpa: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:......no dobra , dobra ....to ja dziennie cholera mam to COŚ...... BLOGASA strzegę jak skarbu ....bo NASZ CI ON :loveu:...a Klocusia nie bojam .../mam na myśli czworonoga:eviltong:/bo Klocuś mnię koffa...:loveu::loveu::loveu: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pudło! on zdobywa Twoje zaufanie... a potem CIE ZEZRE!!!!! :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ale mnie sie cały czas rozchodzi o kierunek ruchów ...czy on istotny czy nie :eviltong:;).....tylko nie wiem ...tak na parkingu przed blokiem :razz:....[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PEWNIE!!!! rządową wypolerujemy ruchami kolistymi w prawo, potem w lewo..... obadamy jak lepiej, a potem wszystkie z ustawionej kolejki- odpłatnie[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti:
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qrde... jeszcze 10 stron... to 200 postów.. chyba w przyszły łikend bedzie opijanie :eviltong::eviltong::eviltong: cosik sie machłam z obliczeniami :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i ja se coś szkryfne... coraz bliżej 1000... bedzieta pic w łikend.. a ja przyjde w poniedziałek z CZYMŚ na kaca :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:cool3:[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]no włąsnie taka niejasna ta instrukcja ....a Nasz 1/3 wcale mi nie pomaga /myśleć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo pracować to później będziemy .../Aguś posyłaj juz tego filma ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już wszystko wiemy... ruchy koliste.. i rządowa będzie wypolerowana jak job twoju mać... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']se moge porobic ale czy ktos je bedzie chcial ogladac:cool3: se niefotogeniczna jestem:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] tysz fakt... może jednak porób SE to co zaplanowałaś... a ja połacze sie z Toba w bólu bo dziś mam natchnienie do prac domowych .... na razie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']yooooooo moja mila:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]yo..... yo.... ma-g-dafaka... yo... ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka'][URL]http://images30.fotosik.pl/49/dc62fa1052b578b6.jpg[/URL] aaaaaaaa i tu BIG BEN :mdleje: :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tysz... nasz był pierwszy potem angole zgapili.... :mad::mad: a że piwo u nich drogie to musieli boroczki budować z innych tańszych materiałów ;) P.S. [/B][/COLOR][/FONT]Camden Town, lub Camden Street :cool3::cool3::cool3: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:oj wracaj , wracaj w poniedziałeczek....a ja przez Weekend będę pilnować blogaska Naszego :p..... a co to jest to COŚ W MIĘDZYCZASIE...:hmmmm: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]COŚ :diabloti: np... sprzątanie, gotowanie, sprzatanie... pranie :eviltong::eviltong::eviltong: pilnuj NASZEGO blogasa... bo jak nie... Klockiem poszczuje :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahahaha na szczescie przy wiekszosci przejsc na ulicy sa napisy - look rogght, look left - to mi ratuje zycie :evil_lol: a jak sie nazywa ta ulica ze studiami tatoo???? [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahah... u NAS :roll: też tak pisało... ale języki obce są mi obce.... :evil_lol::evil_lol: Camden Town, czy Camden street.... cus takiego :cool3: nie mów że pojedziesz... porób mi foty :modla::modla::modla: to tak jak bym tam była :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']halo alkoholiki wy pieronskie:diabloti: ..ja sie wylamuje...chyba mam alergie na alkohol cy cus:diabloti: :diabloti: :diabloti: se sprzatalam,se pilam kawe, se bylam ze psem, se bylam w sklepie,se napisalam pierwsza kartke ksiazki pojazdu za ubiegly rok....i to jest okazja do picia:diabloti: i se jestem..ale moze jeszcze se poprasuje...ale najpierw se zapale.....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no masz... a porobisz SE jakieś fotki?? :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i dupa... nie nagadały do 1000.... i ide do domu o suchym ryju :mdleje: dupa, dupa, dupa :angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']przybywszy do strasznie strasznej galerii strasznego psa i jeszcze straszniejszej wlascicielki:diabloti: :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]AMEN :diabloti: no to Cie witam i żegnam zarazem :eviltong::eviltong::eviltong: STRASZNIE naturliś ;) [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja za 11 minutek do domciu... ŁIKEND!!!!!!!!!!! :bigcool::bigcool::bigcool: zrobie zakupki, obiadek, odgruzuje chałpe,zrobie pranko, wyleze ze psem, kolacje, śniadanie, dalsze odgruzowywanie, znów pranko, obiad, pranko, resztki odgruzowywania.... kolacje... może coś jeszcze w międzyczasie iiiiiiii.... w poniedziałek znów wróce do WAS!!!!!! :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]to ja zapytnę niańkę kotecków...:razz:...a wiek ...no takie że juz nie ciagna chyba mamusi:oops:;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]popytaj bo może 1 domek sie znajdzie :cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Pamięta mnie tu kto jeszcze;) Cześć słońce arizony;):loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pamiętam pamiętam... owszem że naturliś.... kimkolwiek jasteś :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ice_t']czasem było śmieszno czasem było "straszno" :eviltong: :eviltong: ale udało mi sie wszystko przeczytać. wasze dialogi czasem zmuszały mój móżg do podwójnego wysiłku (czytanie ze zrozumieniem być trudną sztuką :evil_lol: ) ale warto było a jak już się zmeczyłam czytaniem to zajmowałam sie oglądaniem zdjęć Clocka i legwana i waszej 3/3.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ONE tak gadają... nie mam na to wpływu :diabloti: straszno u mnie?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: no co Ty :roll::roll: zapraszam znowu :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] hahahaha Ewcia dokladnie!!! za diabla nie moge sie przyzwyczaic ze jezdza pod prad :shake: a jak widze, ze na rondzie w lewo jada to :crazyeye: :mdleje: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahha... zajebiste uczucie nie??? schiza... POD PRĄD!!! :crazyeye::crazyeye: uważaj tez przy przechodzeniu przez ulice bo mnie by ze 3 razy śmigło jakieś auto z... prawej :mad: aaa patrzyłam ... lewo prawo lewo... jeszcze raz lewo..... było pusto :evil_lol::evil_lol: LONDKA ci zazdraszczam... my tam nigdy nie dojedziemy... a chciałabym :placz::placz: i zwiedzić TĄ ulice na której jest [SIZE=5]300[/SIZE] :crazyeye::crazyeye: studios tattoo :-o[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poczytałam... wpadłam sie przywitac bo doszli mnie słuchy że juz po koloniach masiakra co???? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ORLEN jest BE! :cool1: tak tylko nieśmiało napomknę :roll::roll::roll::oops: [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL="http://www.orlenowskikuba.pl"][IMG]http://mcsboston.home.pl/kuba/b1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:pOzzy poczeka aż przyjedziesz na Bezludzie i pobiegasz z NIM:loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] z NIM czy ZA NIEGO :cool3::cool3: nie pamiętam czy się dziś z Toba witałam :evil_lol::evil_lol: w razie czego- witam i informuję że jestem :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja tuż za Alą........ :p WITAM cie łikendowo :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]