Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:loveu::loveu::loveu:KCA...witam się z Tobą i zMoim Kochaniem:evil_lol:...w Naszym Blogasku[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:loveu:nie tylko Denisek Kochanie moje gdzie zniknęłaś :razz: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem- przerabiam wawskie fotecki :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Madzik ...[/B] [B]i nadal..twierdze ze jestes niesamowita istota i takiej wersji zeznan sie bede trzymac kurczowow..:diabloti: ....to jest niesamowite..co wyczyniasz, a Alicja Cie pomaga:diabloti: .[/B] [B]Foteczki Deniskowe obejrzałam:loveu: ....oczy ma to psie niesamowite....i cudnie sie widac bawil w podrozy:loveu: ..... i dziewczyny niech sie Wam wiedzie jak najlepiej za Wasze dobre serduszko....:p[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj taaammm :oops::oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']:klacz: GRATKI i cieszę sieże Mission Completed :loveu: duuuużo szczęścia dla psiuleczka :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam nadzieję że warszawski domek bedzie ostatnim deniskowym domkiem... na dłuuuugie lata....:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Magenta][B]dziewczynki.... [SIZE=3][URL="http://www.kamuflaz.com"]na naszej stronce[/URL][/SIZE] zrobiliśmy dział- POMÓZMY JE RATOWAĆ. jak macie jakieś stronki ukazujące okrucieństwo bestii zwanych ludziami, w stosunku do zwierzy- poproszę... będziemy dorzucać[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Magenta] :placz:[/COLOR]
  4. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B].......................wpadłam na chwilke przywitać sie...............relacje z "adoptowania" Deniska ...................tez widziałam bravo!!!![/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to sie minęłysmy- bo ja w tym czasie byłam u Ciebie... nie chciałaś mi otworzyć, ale wlazłam se bez Twojego pozwoleństwa :razz: wycałowałam Luche i zostawiłam Ci wiadomość na stole :cool1: Denisek :loveu::loveu::loveu: zakochałam sie w nim :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]cześć.................... ...se pojechałam na festiwal Masters of Rock do Vizowic z mężem mym............ bez dzieci i psa.............. no prawie miodowy miesiąc:eviltong::eviltong::eviltong:[/B] zdjęcia potem [/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już jest POTEM :cool3::cool3: poprosze fotki z koncertu.. i recenzje... fajnie było ??? buziory ze ślunska :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='dealer']czeeeeeeeeeeeeesc:loveu: kawunie juz druga pije....slodka taka mniam:loveu: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rany krystusa!!!! :crazyeye::crazyeye: zapomniałam o kawie którą se zrobiłam godzine temu... i która już zmarzła :angryy::angryy: czemu tyle czasu sie otwierała ta stronka :angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Werka'][COLOR=deepskyblue]witanko! niemożliwe że tu mnie jeszcze nie było :mysli: no, ale już jestem:) piesiunio cudny :loveu:[/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no .. niemożliwe, niemożliwe... ale witam Cię i ciesze sie że JUŻ jesteś ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:Witanko witanko ... bosz co za nudna noc była:razz::diabloti:...nikt nie zabierał mi kołderki :diabloti:...nie kopał:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:... Witaj Wrócona znow 1/3 :loveu:w Naszym Blogasku [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: a co Ty tu robisz??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: miałaś być po południu :cool3: witka KOCHANIE :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']moje muski wrocone kochane witajcie w NASZYM blogasku:loveu: :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dilerowa.. KCM!!! jestemy Ci dozgonnie wdzięczne- pies kazał przekazać :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jutro???? :cool3::cool3::cool3: lecz sie dziewczynko!!!! bo po cholere mu tam taka smarkata i pociągająca :shake::shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje sie że jestem i nadrobiłam wszystko- od czwartku- otwierało mi się to co prawda 2 godz... ale bywało gorzej ;) wiem wszystko... o demolujących psach.. o tym czego szukaliście w lesie, o tym że Ju ma nową skarbonkę :diabloti: i o tym że szlag cie trafia na dogomule... pozdrower :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. jako iż fotecki z podróży ma Alicja na swoim prywatnym aparacie... to ja zapodam fotecki z nowego DENISKOWEGO domciu: [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/48/3f98b67e89212e7b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/49/2a1351ca22762923.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/49/fd77d758c90b3078.jpg[/IMG][/URL] z nowym panciem Marcinem :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/49/47e87a823506098d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/49/cee388c274896ea5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/49/4863eeaa84aadf26.jpg[/IMG][/URL] i z maskotką którą chciał "dominować" ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/49/42c64168e2764941.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a te sie dalej wywczasują :shake::shake::shake: :mdleje: wracaj kombek do nas... z fotkami rzecz jasna :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wróciłam do Ciebie po latach milczenia :loveu::loveu::loveu: słyszałam... że jakiś :roll: pies jest ważniejszy od NAS :mad::mad: oki medorowa... jako że zajmujesz się psem, i pewnie nie przybędziesz- WYBACZAM... piesy ponad wszystko- tak trzymaj ;);) bedzie jeszcze okazyja- nie umieramy jeszcze ... chyba :roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='PIKA']nózki Was nie bolom? :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nóżki nie ... głowy od tego zwiedzania :roll: TEŻ NIE :eviltong::eviltong: hejka PIKUŚ.... :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Dilerowa... tęskniłas?? :cool3::cool3: bo jakby cóś to już zaś jestem ... w 1/3 Twoja :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam sie po powrocie od Was :loveu::loveu::loveu: na razie mówie tylko DZIęKUJę WAM JAK DIABLI ZA WSJO.... lece dalej... wróce.. może z fotkami :loveu::loveu::loveu: MAXIO mój :loveu::loveu::loveu: tęsknisz żabko moja?? :cool3::cool3: Karola... Axa też spoko.. ale to sucz- nie mogę się rozczulać bo mnie posądzą o jakieś nie teges orientacje sexual ;) że o szczurkach nie wspomne :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to ja se poczekam na fotki na razie... i bede zaglądac ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem.. o matko... znów u Ciebie :shake::shake::shake: DOMINISIU :diabloti: dziękuję Ci jak job twoju mać za zajebiaszczy łikend w wawie.. ale i tak Was nienawidze.. bo piwo przez Was nadal mi nie smakuje :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='Fusica']Pierwsza nocka i druga minęły spokojnie. Najzabawniejsze jest to że Denisa ''kładzie się spać,, . Chodzi mi o to że denis nie idzie spać dopóki nie zaprowadzę go do posłanka i nie powiem czegoś w stylu : denis, kładziemy się. Ogólnie żyje się nam całkiem fajnie, z wyjątkiem tego że bursztyn (drugi pies w rodzinie) nie toleruje deniska na jego terytorium. a Denisek jak to on, nie przestaje sie bawić. Niestety nie chce jeść z miski (z ziemi(!!!)albo z reki to on zje. niestety też mało ).[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Marcinie... nie daj sie zwieść Deniskowi- nam pięknie jadł w pociągu z miski. a potem zjadł miske [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B];)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nasyp do miski, jak Denis będzie głodny to zje... pies sam się nie zagłodzi ;) tylko nie przekupiaj go jedzeniem z ręki i rarytasikami ... Denisek ma emocjonujące dni, musi oswoić się z nową sytuacją, nowym domkiem, Wami:loveu: nie dajcie sie ogłupić... Denisek jest cwanym psiakiem, więc szybko sie nauczy że jak nie zje z miski to będzie dostawał co lepsze z litości :p Zyczę powodzenia!!!! opiekuj się nim dobrze, bo ja po 6,5 godz w podróży pokochałam go przeokrutnie :loveu::loveu::loveu: będę śledzić Wasze poczynania :cool3::cool3: pozdrówka dla Ciebie i mamy!!!! [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witamy sie w NASZYM blogasku po męczącym :razz: łikendzie wewstolycy :p Misja spełniona- psiaczek zwany Deniskiem w końcu w swoim własnym prywatnym domciu i mam nadzieje że to jego ostatni domek :loveu: korzystając z okazji- dałyśmy się namówić na spędzenie dłuższego czasu w stolicy... i warto było... Swietnie spędzony łikend w towarzystwie: Debe+SZPILKA+narzeRobert, Paula+MAX, Karola+AXA i miliony szczurków (są wszędzie;)), Pika+INTI, Anka12, Ala+JA :evil_lol::evil_lol: Dziewczynom z PwP -elainfo, Wilejkaros, Fusica, eloise dziękuję za domek dla DENISKA u Marcina i jego mamy z biglem ;) :loveu::loveu: tyle... ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Cześć wrócona Matulu[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Bardzo się cieszę że się w kuńcu spotkałyśmy:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Ty i Magdalena (Klocusiowa ) jesteśćie super kobiełki śląskie tylko czemu tak krotko u nasz zostałyście.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]A TERAZ OFICJALNE INFO ZA JAKIEŚ 3 MIESIĄCE JAK SIE U MNIE SKOŃCZY REMONT ZAPRASZAN DO MŁA KONIECZNIE[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc][U]A i jeszcze jedno wiedziałam że dzieciaki to szarańcza skasowały mi wszystkie fotki z aparata [/U]:placz: :placz: :placz: :placz: :-( :-( :-( :-( :-( [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]WYPCHAJ!!!!!!!! Ala.... brakowało mi cie w nocy :eviltong::eviltong::eviltong: za to miałam własnego, prywatnego psa zwanego Klokłorkiem :multi::multi: hej :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. no[FONT=Arial][COLOR=Blue][B].... jutro kierunek STOLYCA :multi::multi: witaj lepszy DENISKOWY świecie[/B][/COLOR][/FONT]:multi::multi: :multi::sweetCyb::Cool!::sweetCyb::Cool!::sweetCyb::Cool!: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37977&page=29[/URL]
  22. [quote name='eloise']hahahahah Oj Clockwork, ale mnie rozśmieszyłaś :) pamiętaj tylko o kagańcu, bo może sie trafić niemiły konduktor, co nie pozwoli psu bez kagańca jechać mnie sie trafiła osttanioo niemiła pani listonosz, która tak zaparkowała auto, ze zajęła cały chodnik a potem się na mnie wydarła, ze nie ma życzenie, zeby moje psy osikiwały jej oponę :evil_lol: mogła zaparkować w miejscu do tego przeznaczonym a nie na chodniku, prawda??? :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:oops::oops::oops: na wszelki wypadek wzięłam 3 podkłady- dla psiaka i dla nas po jednym :eviltong::eviltong: dobrze że pani donosicielka (korespondencji) nie trafiła na mojego psa, bo mójnie sika na opony- on je kradnie ;)[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/43/de79a9c25304eb72.jpg[/IMG][/URL]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jesoos marija... jak ja sie stresuje ta podróżą.:oops:.. nic o psiaku nie wiem... jak znosi podróże,czy potrafi usiedzieć na tyłku, czy umie wytrzymać z siq i qpe... na wszekliki wypadek zakupiłam podkłady higieniczne z folią od spodu i warstwą wchłaniającą od góry.... nie wiem czy sama ich nie wykorzystam bo zaraz popuszcze ze szczęścia jakie spotkało niczego nieświadomego Deniska :oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Paweł przylecial do domu i mówi..."łolaboga!! :crazyeye: ide z psem a tu nie wiadomo skąd wylatuje szczur i chce zagryźć Klokłorka :smhair2: zrobiłem fote- zobacz" :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]a u mnie mamy :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=2][B]Nr rach. przeciwst.:[/B] xxxxxxxx [B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B] Oxxxxx ELŻBIETA UL.xxxxxxxx 05-220 ZIELONKA [B]Tytuł:[/B] na bilet do STOLYCY- elainfo [/SIZE] +50,00 PLN [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jessoooooo... żeby psiak wiedział że nie jest obojętny tylu ludziskom :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]:loveu:
×
×
  • Create New...