-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] czyżby z Alicja R:cool3::cool3::cool3:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]:siara::siara::siara: zupełnie nie wiem jak na to wpadłaś :siara::siara::siara:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja sie pozachwycałam- na przekór wszystkim :diabloti: BUNKRAMI... i tam bym se zaszła.... doberek :multi::multi: to ja szpaner :diabloti: [COLOR=Red][I]z Alicją mą :cool1:[/I][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='paula_z']Magda :-o martwię się o Ciebie :cool1: Zachorzałaś :hmmmm: :evil_lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak zachorzałam.... przeca to moje PRAWDZIWE JA :p JA jak JANIOŁ :loveu::loveu::loveu: cześć Bea, jesteśmy u Cia obycwaj cuzamen do qpy.... [COLOR=Red][I]zgadnij z kim :cool3::cool3::cool3:[/I][/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='bonita']Qurcze skąd ja to wszystko znam...:shake: Tak jest w naszym kraju ( pięknym:p) na każdym kroku. Nie będę się rozpisywać, bo szkoda naszych nerwów:angryy: Trafne było hasło które Ala jakiś czas temu napisała [COLOR=Black][SIZE=4][COLOR=Red][B]W TYM KRAJU TRZYMA MNIE TYLKO GRAWITACJA[/B][/COLOR][/SIZE]:diabloti::diabloti:[/COLOR]:diabloti: ( czy jakoś tak to było:p) Pozdrowionka Agunia:loveu:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)tak właśnie takie hasełko to było....chyba nadal aktualne:roll:[/B][/I][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='dealer']patrze...patrze...auc..oko mi wypadlo....:cool1:[/quote[FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]]uważowuj na Nasze piękne oczka;)[/B][/I][/COLOR][/FONT] [quote name='*luthien*'][B]heloł Alu:multi: :multi:[/B] [B]coz to za diably nade mna pisza?[/B]:diabloti: :evil_lol:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]ja tu same janiolki widzę ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]ty wiesz, że ja już mam sklerozę??? byłam tutaj ..i wydawało mi sie, że Ci sie wpisałam.............. a tu nic.................. wiec sie wpisuje Wpisuje się na okładce, Bo mam takie zdanie, Gdy kartka wyleci - Okładka zostanie. :diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]musi to będzie już ten Niemiec jaki piękny wierszyk;) [/B][/I][/FONT][/COLOR] [quote name='evaxon']ktos tu sie zabawia w wiertarke :siara: :evil_lol: witanko:multi:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]ależ skąd Ewuniu...;)[/B][/I][/FONT][/COLOR] [quote name='dealer']salatkie se zrobilam..pyszna byla....ino mnie swiatlo w jezyk parzylo:diabloti: dzien dobry Aluniu NASZA:loveu: jak ja jestem to ty znikasz....:diabloti:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]jestem Nasza kochana:loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [quote name='bonita']Witaj Alu z ranka :) Mamy dziś pogodę, a jutro święto :multi:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]cześć Sis....a jaką na jutro górale pogodę zapowiadają??[/B][/I][/FONT][/COLOR] [quote name='Ka-ka']ja tyżżżz :loveu:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]nooo to jest nas więcej...[/B][/I][/FONT][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wcale nie znikła.. ja ją widze :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]ha ......ja Cię tez:eviltong: to byłam JA ALICJA:p [/B][/I][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']schizofrenii przez W[B][COLOR=red]A[/COLOR][COLOR=blue]S[/COLOR][/B][COLOR=black]dostane wy goopie moje:loveu: [/COLOR][/quote] [FONT=Arial][B][COLOR=Blue]też[/COLOR] [I][COLOR=Red]Cie[/COLOR][/I] [COLOR=Blue]kochamY[/COLOR][/B][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]i czule i kolorowo i ogolnie jest wesoło...:cool3: .[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiadomo... u NAS zawsze [I][COLOR=Red]miło[/COLOR][/I] wesoło [I][COLOR=Red]sympatycznie[/COLOR][/I] :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B] To ja ALICJA R.:eviltong: Ogladałam blogaska od poczateczku ....i muszę to napisać ........ [URL]http://img413.imageshack.us/img413/1715/spot5te9.jpg[/URL] już go koffam:loveu::loveu::loveu: a ten to mi serducho ukradł[/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B][url]http://img154.imageshack.us/img154/4863/img4833sa6.jpg[/url] [/B][/I][/FONT][/COLOR] -
[quote name='dealer']no tak bo ja poszlam to zas ja widac....wesze podstep:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chooo... tesz jom zobaczysz :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']guten dzien wy dwie maupy:loveu:[/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][B][I][COLOR=Red]maupy[/COLOR][/I] [COLOR=Blue]Ci[/COLOR] [COLOR=Red][I]powie[/I][/COLOR] :mad: [COLOR=Blue]guten[/COLOR] [I][COLOR=Red]guten[/COLOR][/I] :loveu:[/B][/SIZE][/FONT] -
[quote name='dealer']czy jest na dogo lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????mam omamy ,przywidzenia i problem z oczami!!!!!!!!!!!!!jestem u Medorowej i widze fotki..:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: zle ze mna ...ratunkuuuuu[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ktoś wzywał lekarza??? JESTEM :diabloti: rozbieraj sie :diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Red][I][FONT=Arial][B]dilerowa... każesz mi CHOO TU a zaś sie smykosz bóg wie kaj..... [/B][/FONT][/I][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wracaj do nas- ja dziś mam rozdwojenie jaźni- bede pisać w dwóch osobach[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti: -
[quote name='dealer']salatkie se zrobilam..pyszna byla....ino mnie swiatlo w jezyk parzylo:diabloti: dzien dobry Aluniu NASZA:loveu: jak ja jestem to ty znikasz....:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wcale nie znikła.. ja ją widze :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']przyszlam cie witnac choc cie ni ma...to cie zegnam bo cie ni ma:cool1:[/quote] [COLOR=Blue][FONT=Arial][B]jezdem :multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='madzia i medor']Przedłużacza nie masz:diabloti: Witaj, popłakałam się przy Waszym komiksie:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nosz qrde- nie pomyślałam o przedłużaczu... dziś pociągne kabla do domciu[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:loveu:Witam odwiedzających...... a ja jeszcze dziś poprzeglądam blogaska gdzie brakuje foteczek ......któś zakosił buuu.... [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kto smiał zakosić foty :mad: część pouzupełniane... Ala sprawdza gdzie jeszcze nie ma :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='chalimala']przepraszam clockową, że takie cuś tu wrzucam, ale sprawa jest dość pilna... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6516700#post6516700[/URL] może ktoś ma znajomych z okolicy, którzy przygarnęliby bide...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]osz qrde... masakra... moi znajomi- wielbiciele psów zapsieni, niewielbiciele psów... nie chcą psa :shake::shake: trzymam kciuki za spanielka, oby było wsjo oki. [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Cześć Magda :multi: A czemu tu dziś Cię tak mało było :hmmmm:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bom nie widziała postów :oops:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']ale tu pusto.....ECHOOOOOO.....ECHOOO.....ECHOO....chooooo.....choooo Kolockowa no choooooo tu:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem jestem... estemm... estem.... tem, tem... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]oooooooooooooooo nie ma cie................i nie było:shake: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]byłam, jestem będe :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]MASIAKRA!!!!!!!!!!!!! nie widziałam wczoraj tych postów..:hmmmm:.. potem poszłam do domu i sie popłakałam że nikt do nas nie wchodzi :placz::placz::placz: :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Przywitam się ładnie :pbo wrócili gospodarze blogaska.... dzień doberek :loveu: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berek [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Czesc Madzik....[/B] [B]jak samopoczucie w poniedziałeczek???[/B] [B]mam nadzieje ze jest cudne....i takiego Tobie zycze....[/B] [B]Masz cudownego opiekuna blogaskowatego.....Ala to złota kobieta[/B]:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poniedziałeczek minął... wtorek niczego sobie- czekam na ALE kawa zrobiona- OOOO JEST :multi::multi: a i owszem... Ala to gold dziołcha :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Witaj Magda!!!! wiesz ten kotecek wcale nie musi być niczyj.....one tak maja.............że jak jest ciepło to całymi dniami potrafią być poza domem.............co innego jak sie zrobi zimno i nadal tam będzie.........:shake: wiem bo mam dwie kotki i wiosna i latem trudno je zastać w domu............przyłażą wieczorami zjeść albo i nie no i jak jest zimno i pada to wtedy je widuję:shake:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkRed][B]eeeeeee to miałaś tak samo WOLNY weekend jak ja:diabloti: pozdrowienia.................. (wiesz dla kogo też:diabloti:)[/B][/COLOR][/quote] kotecek sie wystraszył że go porwe i juz go niewidza... [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]łikend miałam prawie wolny... tylko część planów udało mi sie zrealizować :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kiłi']Witamy się:loveu: i całusy ślemy:razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięx i vice versa [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Jestem wróciłam i nadrobiłam zaległości;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahaha... zaległości :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] -
[quote name='paula_z']Cześć Gosia :multi: Wróciliśmy ze spacerku ponad godzinę temu, Maksiu pojadł i chrapie :lol: Przed chwilą "biegał" przez sen :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahaah... Klocek też BIEGA :cool1: i chyba temu tak dużo śpi... bo sie wiecznie męczy tym bieganiem :cool1: co sie położy to wstaje już zmęczony... fajnie... nie trza mu spacerów organizować ino siq,qpa i do domu :diabloti: jestem- czekam na Panią A..... potem klikniemy na niebieso-[COLOR=Red]czerwono :eviltong:[/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='emdziolek']o Boziu nie zauwazyłam:P Ok postaram sie wkleic ;-) Buziak:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Mamy wojne z PGK:diabloti: Może uda nam się wywalczyć nowe schronisko:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to trzymam kciuki, bo i mnie chyba czeka wojna... ale ja będę walczyć niestety:placz: sama...... :angryy::angryy: PAULA!!! pozwól że sie napije zanim wrócisz na kompecka [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=6]300 stronka [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] :knajpa::popcorn::beerchug::drink1: [/CENTER]
-
[quote name='emdziolek']Jasne;) ja poprosze o adres waszej stronki www wstawimy do polecanych;):lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiem czy mogę podawac nasza stronke :roll: ..... ukryłam linka pod napisem www :diabloti: w poprzednim poście ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='emdziolek']Witanko:multi: Wpadła na chwilkę się przewitać ajajaj ale mam tego biegania [URL="http://www.sercedlazwierzat.suwalki.pl"]www.sercedlazwierzat.suwalki.pl[/URL] nad ta stroną pracuje:loveu: Buziole! wróce tu niebawem!:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] o masakra!!!!! ja też zaczynam walke z naszymi władzami o prawa psiaków w naszej dobijalni.... czy ja mogę dać linka na naszą stronkę [URL="http://www.kamuflaz.com"]www[/URL]??? mam tam dział "POMÓZMY JE RATOWAĆ".... :modla::modla: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]cholera...to znaczy nie jest skonczona i bedzie Cie to okresowo gryzło.....[/B] [B]jak psa???znaczy sie kochasz?????[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to przenośnia... po prostu go nienawidze... i tak już pozostanie- na dniach idziemy do adwokata bo ten dziad bruździ nawet po smierci :mad::mad: co do urzędników...AGUŚ!!!!! żyjemy w kraju korupcji i kombinowania... co ICH Twoj portwel :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chyba każdy to przechodził.... :angryy: ja tez :angryy: [/B][/COLOR][/FONT] [LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]np. moja stłuczka- tzn. w marcu koles mi rąbnął w auto- uciekł... zgłosiłam na gliny, dałam im wszystkie namiary na kierowce... żeby podali mi namiary na firme ubezpieczeniową....i co??? czekam... miesiąc, dwa, trzy... jeżdże rozwalonym autem.... po czterech miesiącach napisalam ... SKARGE :diabloti: do komendanta policji :diabloti:sprawa ruszyła sie ... NATYCHMIASTOWO- już 2 razy mnie zapraszali na pogaduszki :cool1: i 3 razy byli u mnie OSOBIŚCIE:cool1: doręczyc pismo o etapie śledztwa :diabloti: a tera musze przestrzegać przepisów bo maja mnie na celowniku[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]lekarze-lekarz nie widział u mnie na rentgenie złamania.... 1,5 roku nie ruszałam ręką.... nadal mam nie do konca sprawną... lekarze rozdział zamkneli, bo "co ja mam z Panią zrobić... to już tak zostanie" :angryy:- sądzic sie nie wysądze bo sąd lekarski stanie w obronie lekarzy ze miał prawo nie widziec ... bo RTG było mokre- konsultowałam sie z kolegą sędzią....[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nawiązując:odszkodowania nie otrzymałam... bo.... w firmach ubezpieczeniowych nie chciano mnie ubezpieczyc bo... prowadząc działalnosc aby sie ubezpieczyc musze miec 3 pracowników- a nie mam.... okazało sie ze to bzdura bo od lutego jesteśmy razem z Pawciem ubezpieczeni... zupełnie nie wiem czemu przez 4 lata mnie zwodzili- przeciez ja tylko chciałam IM PŁACIĆ :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ZUS... przemilcze bo maja taki burdel w papiórach że masakra... wiecznie coś musze prostować... bo sobie panie nie wklikały w kompka albo przeoczyły...[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]urzędy..... z moim wygladem traktuja mnie jak.... szmaciarza... nic nie moge załatwić szybko i skutecznie... [/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]STRAŻ WIEJSKA :angryy::angryy::angryy: wiecznie cos nie tak bo mamy psa MORDERCE :roll: [/B][/COLOR][/FONT][/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]iiiii wiieeeeeele innych historii... jak napisze książke podaruję Ci w prezencie ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]ooooooooooooooo jakie śliczne motylki:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][COLOR=DarkRed][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]JANIOŁKI :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]