-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]OZZULEK [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BRY!!!!!!!!! :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]...:hmmmm: a nie chciał Klocuś też na próbę ......szkoda....:cool1: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a chciał... ale nie mieli w planach chórków :diabloti: dilerowa... żyjesz??? [/B][/COLOR][/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qrde... dopiero poczytalam o Zuzce i jej kłopocikach... bedzie dobrze!!!!! musi być dobrze bo ja zacisnęłam wszystkie kończyny :roll: pozdrawiamy i całuski w pychol :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I] :hmmmm: abyło pomyśleć o zakupach dla kozelanki ;)....[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jechałabym z psem.. a wiesz że zakupy u mnie trwaja 6 godzin... pies by mi padł na siedzeniu :oops:[/B][/COLOR][/FONT] -
[CENTER][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/17.gif[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]jestem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/17.gif[/IMG][/CENTER]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:hmmmm: a rządową nie chciał:crazyeye:...no tak .....podrapana ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]on chciał... ale mi sie nie chciało.... on by se darł ryjoka na próbie a ja bym sie nudziła tam... a tak... nudziłam sie w domu- zawsze to u siebie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']:cool1:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]a było samców w rządową zapakować i raz kozie śmierć :roll:.........ja 2 godziny w remika z panem C. pogrywałam .....:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:......N U D A :diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie mam kozy na stanie :roll::diabloti: Pawcio miał jechac na próbe do Czech, ale nie pojechał... bo.... nie miał go kto zawieźć :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]obiecanki macanki...... DAWA FOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad::mad: cześć sąsiadko :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]MANIUŚ :loveu::loveu::loveu: mordo ty moja przebrzydła.... ale bym Cie wycałowała.... kanalio :loveu::loveu::loveu: witanko [/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:to szykuj się ....bo wsio już zapakowane :razz: Witanko 1/3 :loveu::loveu::loveu:kaj żeś wczoraj się smykała :roll: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:angryy::angryy::angryy: siedziałam w domu, bo wszyscy byli w terenie i nikaj nie szło zajść... sprzątałam, robiłam posiłki, rozliczałam ZUSY (srusy), prałam... po południu byłam juz po robocie i sie nudziłam :roll::roll::roll: i mało mnie szlag nie trafił!!!!!! nie cierpie NIEDZIEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzień doberek Agus... moja terapia zakończona... NIENAWIDZE GO JAK............................. PSA :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:klacz: bravoooooo wygrala Pani Pani ALu wycieczke ze mna do Camden Town - ino mus tu najpierw przyjechac :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to i ja sie przybiore... bo sama NIGDY tam nie dotre :shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to co.... miłego pobytu i wracaj znów :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']tak wiem wiem.. znam to z orlenem ale to nie zalezy odemnie gdzie tankuje TZ:cool1: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B];) wszyscy zapomnieli juz o akcji :shake::shake: a ja nie wrzuciłam na przypomnienie- chciałam TYLKO zaszpanować że [URL="http://www.orlenowskikuba.pl"]na stronce jest komix[/URL] autorstwa NASZEGO ;) Pawcio malował ja pisałam text :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wyjątek']Powstawajcie sobie ze mną o 6 kiedy kładę się o 1-2... To dopiero zabawa :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie da sie tak!!!!! :shake::shake: to niemożliwe!!! :crazyeye::crazyeye: no ale Ty to wyjątek :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='goldenka245']Ahahahahahahahahahahhahahahahahahahaha:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin: Tzn. że masz dla niej samca? Jak się nazywA?:diabloti: kostka rosołowa?:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]knorr [/B][/COLOR][/FONT]:diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek [/B][/COLOR][/FONT]:multi:
-
[quote name='madzia i medor']To teraz Wam opowiem, co ostatnio zrobił Iwuś:diabloti::diabloti::diabloti::loveu: Dawno, dawno temu, około dwóch dni wstecz, za górami, za lasami, w zadupiu zwanym Złotoryją, w pewny deszczowo - burzowy dzień... Wróciłam z pracy i chciałam go wyprowadzić, tylko dziwnym trafem nie mogłam otworzyć drzwi:crazyeye::crazyeye::crazyeye::roll: Gdy w końcu mi się udało, zobaczyłam istny sajgon:mdleje::mdleje: Wszędzie latał pierz, porozwalana była cała karma, rozpieprzone koszyki i parę innych rzeczy, których nie byłam już wstanie zidentyfikować:cool1::cool1::cool1: Najlepszy jednak ze wszystkiego był powód, przez który nie mogłam otworzyć drzwi... mianowicie były nim same drzwi, których ubyło o połowę:diabloti: Cała skóra, cała gąbka leżały porozrywane, została sama decha ... Mało tego, wychodząc z Iwem na spacer, po zamknięciu drzwi, została mi klamka w ręce:mdleje::mdleje::mdleje: Poluzowały się śrubki przy klamce,. Udało mi się je otworzyć, odnalazłam śrubki i przykręciłam, taka śprytna bestia ze mnie:cool1: A wszystko przez to, że ciotka zapomniała wspomnieć, że pieseczek boi się burzy:diabloti::diabloti::diabloti: (lub też ja zapomniałam uważnie słuchać:evil_lol:)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czy jak powiem że KOCHAM IWUSIA to bedzie nietakt?? :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o ja pierdziu!!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: moja Axunia z MOIMI szczureczkami :loveu::loveu: [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries6/010818.jpg[/url] a czy to to czarno białe to ta moja ulubiona powsinoga??? co to jej wszędzie pełno???? :cool3::cool3: :loveu::loveu::loveu::loveu: cześć siostry z inwentarzem :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
clockwork replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Pani Marto!!!!!!! Denisek jest najszczęśliwszym psem w najlepszym domku- nie wiem jak Pani dziękować :loveu::loveu::loveu: buziory w deniskowego nochala i pozdróweczka dla syna ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:placz::placz::placz: a ja mam problem ..... tam pisa że cza polerować miękką flanelką ......, a ja nie mam flanelowych pantalonów.....:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja mam flanelowe pantalony... ale już nie miękkie :roll::roll: 1/3 powitania!!!!! :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]osz w morde :crazyeye::crazyeye: 9:50 a tu cisza :crazyeye::crazyeye: melduje sie połikendowo :multi::multi: widziałam zdjęcie Ozziego.... przepraszam... czy to z TYCH morderców?? czy on jest groźny??? :oops: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202']Eloł Bandogi :multi: pozdrawiamy z niesłonecznej Łodzi p.s. coś tam mi mignęło o jakimś zeżarciu... że ktoś kogoś czy coś...:cool3: ale nie doczytała, co co chodziło :evil_lol: buziaczki!! [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja tez nie wiem o co chodzi.:evil_lol::evil_lol:... ale czy to ważne :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Cześć łikendująca się Magdo :multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i poooo łikendzie :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dbsst']czesc moja ukochana młoda damo :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]MŁODA :crazyeye: DAMA :crazyeye: :mdleje: pomyliłas blogaski :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Hugo-Kochaś']Do zobaczenia w poniedZiałek :multi: Klockowa[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poniedziałek :cool3: DULKOWA :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']witam w waszej galerii[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miło witamy w NASZEJ galerii ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:Rose: powitam dawno nie widzianych tak ładnie dziś :p Witanko w Naszym Blogasku :multi: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa... witojcie witojcie :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Ja tu wczoraj byłam:hmmmm: Nieważne, cześć kamuflująca Ja jestem, a cia nima:niewiem:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ni ma mnie w dni wolne od arbajtu.... ja biedny żuczek dorobiłam sie tylko jednego kompecka... do pracy :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote=Gosia>>>;6508440]Czyj to wkońcu blogasek bo juz się zagubiłam troszku:razz: A mniejsza o to Dzieńdoberek[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dober!! NASZ... NASZ blogasek :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z'][URL]http://images21.fotosik.pl/288/bce5b38a0d44c247.jpg[/URL] smutasek :loveu: Cześć Magda :lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] pewnie zagłodzony i temu taki smutas :diabloti: WITANKO POŁIKENDOWE :multi: 7 emotek CIACH [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska']:oops:[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]....no ....bo ja czytałam instrukcję i nie słuchałam .........a co ....[U][SIZE=4]w czym[/SIZE][/U] występujemy...:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w srode papapapapapa [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']odnotowano :cool3: boszzz nie moge za wami nadazyc :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dilerka... podaj pani krakerspida :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:mad:trujesz mi chłopaka......o niedźwięczna....:diabloti: zaczynam sie odchudzać , bo jak chłopak nie lubia kości i ciebie nie rusza to faktycznie mnie może pozreć .....:razz: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pamiętaj... tajna broń... tabletki na robale :p:p:p[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a ja se siedze :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie przemęcz sie czasem.... :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]