Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]noooo..... jak drastycznie... to ja tez jestem za ... wychaniem drugiego cz£onka :roll: i powieszeniem w ramkach nad kompkiem :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B]
  2. [quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]tak tak ty mnie tam posłałaś:evil_lol: przyznaj sie Madziu:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]oojjjj taaakkk :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no cöz... kazdy ma jakiegos swojego BOGA... skoro tak twierdzisz... to niech ci bedzie-JA cie tam poslalam :grins:[/COLOR][/FONT][/B]
  3. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]melduje sie z krainy volvo :mdleje: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]jak tylko gdzies wybedziemy to na pewno bede cykac cykac cykac cykac foty.... na razie Pawcio dziara :p[/COLOR][/FONT][/B]
  4. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i pomyslec ze ten pienkny nalu mial skonczyc tak okrutnie swego zywota :angryy:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]emi... KTOS cie TAM zes£a£ :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  5. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]NALUS!!!! ales ty pikny :loveu::loveu: a oszala£a Vega jakas taka.... oszala£a :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  6. [URL]http://images12.fotosik.pl/114/d48d830bbeb43579.jpg[/URL] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]moja siwa brödka :loveu::loveu::loveu:dziadyga möj :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  7. [quote name='evaxon']dziara gory skalskie?:crazyeye: ludzie to naprawde maja nasrane w glowach:shake:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]buuuhahahhahaha.... nie.. no... gosciu dziara se tzw oldschoola [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a okno u nich w domu jest z widokiem na gory, gorki, wzniesienia... skaliste.... i wiewiörki i sarny chodzom ko£o bloku :razz: jeszcze nie widzialam ale podobno to fakt ;)[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][COLOR=red];)Nasz Klocek ......[/COLOR][/B][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]i siem dżemnij ....:razz:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]no to współczuwam:razz: ....łączę się jeno w bólu z Tobą :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]za chwilkę jeszcze 10 fotasków[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jak NASZ to ja poprosze ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]sie zdżemne.... skopiowalam zeby mniec ż :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czekam na mojego ufoconego klocunia... ciekawe czy bardzo tenskni :roll::placz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B]
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B]a nie wolałabyś już jak koniecznie chcesz zejść w szwecji to nie obok a w VOLVO :diabloti::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ani nie gadaj :mdleje: chcialabym.... ale... wszystkie pozamykane :roll:........... juz sprawdzalam:cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol: ze Szwedzkim akcentem ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a ja zaraz jeszcze dam fotaski Klocka :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czyj klocek??? bo nie wiem czy koniecznie chce odlondac... :roll: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zara ide zryc obiad i chyba sie zdzemne ... obok wilka :razz:[/COLOR][/FONT][/B]
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no ...nie mów ...niemożliwe ...:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no nie möwie :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
  11. [quote name='evaxon']taa po polsku.. ta Ameryka ci mąnci w głowie tylko :shake::roll:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]buuuhahahah... no... ta ame£rika :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Pawcio od rana dziara... nic jeszcze nie widzialam... za oknem majå... gory skaliste :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]mam nadzieje ze pozwiedzamy... i ze umre tu na zawal ...obok volvo :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B]
  12. [quote name='madzia i medor']Będę Cię śledzić, tak mi się te Twoje niu literki podobaja:diabloti::diabloti::loveu:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]sledz mnie .... sledziu ty :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]åöä....... :eviltong: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]literki jak literki ale wyrazy piontek, interesujom, bedem ....[/COLOR][/FONT][/B] :evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='evaxon']Klockowa ..pisz po polsku:grin: witanko:multi: foty widziałam :multi:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:diabloti::diabloti::diabloti: pisze po polsku przeca :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B]
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B]:razz:lukłaś jak se wstawiam ...a lukłaś chocia na fotasy :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red]CI też mogę wstawić fotki jak sces;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]luk£am na Ozziego... nic sie nie zmieni£ :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][SIZE=3]KC[/SIZE][SIZE=1]E[/SIZE][SIZE=3]M[/SIZE] ;)[/COLOR][/FONT][/B]
  15. [quote name='evaxon']krowy:diabloti: [/quote][B][FONT=Arial][COLOR=blue]o masz... sie nam dosta£o :shake:[/COLOR][/FONT][/B]
  16. [quote name='evaxon']:multi:witaj :loveu: :multi:heloł:loveu: błehehehe szpanerka:evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]szpanerka... ale ze szwecji :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]bo u nas w sverige.................... :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
  17. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]przyszlam luknåc jak SE wstawiasz fotki... :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  18. [quote name='madzia i medor']No przeca pisze, że KolaCje z niej zrobiła:grins::grins:[/quote][B][FONT=Arial][COLOR=blue]tyle wyczytalam... ale co??? steki, mielone, bitki?? :cool1: konkrety mnie interesujom :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  19. [quote name='madzia i medor']:evil_lol::evil_lol: Chlorkowa, ale masz dziwne literki:hmmmm: :cool1:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]£oncze sie z dilerowom w bölu:evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]UNITED DILERKA!!! :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]SIEM :hmmmm:CIEM WITAM .....:multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[COLOR=red][FONT=Arial][B]jak to nikt nie koffa :placz:...nikt nie tęskni :placz:...:obrazic:..[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red]przeca MY tu cały czas na straży porządku :roll:, doglądając czy foteczki :loveu:jeszcze ciepłe :p[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nooo muwie ze nieliczni... ale jeszcze przyjdzieta... bedzieta prosic i blagac o foty :shake::cool1::cool1::shake::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='madzia i medor']:placz::placz::placz:Kiedy tak będzie u nas:placz:Chciałabym doczekać takiego dnia:modla::loveu: Ale tak nie cem:cool1::cool1:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]NIGDY u nas tak nie bedzie... bo my mieszkamy w burdelu... gdzie zwierze jest rzeczom...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]chyba na otarcie lez mamy mocniejsze piffo ;) coby zapomniec o okrutnej rzeczywistosci :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
  21. [quote name='evaxon']hahaha jedyne co teraz moge urodzic to resztki kolacji :grin: i Tigierki:loveu: [/quote] :crazyeye:[B][FONT=Arial][COLOR=blue]:crazyeye::crazyeye: resztki tigerki??? :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]evaxon... co jej zrobilas??? :mad:[/COLOR][/FONT][/B]
  22. [quote name='madzia i medor']Wdech wydech, wdech wydech... :cool1::cool1::cool1: Ewcia uśmiech:loveu:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o patrzta... chwile mnie nie bylo i ja juz nie w temacie...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wdech wydech, wdech wydec.:roll::hmmmm:.. Efa... przyj :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  23. [quote name='evaxon']a mnie kto przywita?:multi: a mni ekto przywita?:multi:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]JA:grins: jak przystalo na wspölwlasciciela NASZEGO blogasa[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]witanko evaxon ;)[/COLOR][/FONT][/B]
  24. [quote name='evaxon']:crazyeye: mamo a ja myslalam ze masz na imie Paulina:roll::oops::cool1: witaj Marku :razz::razz::razz:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no i widzisz... wlasnej matki nie znasz.... a twoja mam to Marek :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dobrze ze jestesmy tolerancyjne i wcale nie robi na nas wrazenia ze tata Heniek, mama Marek :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  25. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nikt nas nie kocha... nikt za nami nie tenskni :mad: poza wami zaglondajoncymi czasami of course :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no to SIE PRZYWITAM.... :multi:[/COLOR][/FONT][/B]
×
×
  • Create New...