Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='malawaszka']no pięknie!! ja myślałam, że Magdy nie ma to nie będzie tyle nadrabiania a tu jednak - jest i gada :evil_lol: posznupałam i poczytałam o rasowym=rod. i ahhhhh mam sporo do powiedzenia na ten temat, ale głupio tak wejść do jakiegoś tematu pierwszy raz bo zadyma hahaha :evil_lol: więc ugryzę się w język, ale po prostu padam ze śmiechu jak czytam o tych bajkach jak to hodowcy dobierają psy dla poprawienia rasy, jak to rozmnażają tylko psy przebadane i zdrowe - po prostu wielkie buuahahaha[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja??? ja tylko na momencik weszlam :roll::oops:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dla mnie weszko temat zakonczony... powiedzialam co mialam powiedziec... jestem dogozwyrodnialcem i sie nie odzywam... ale zdania nie zmieniam ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]moze bym jechala dalej z tematem ,ale nie u BASI i Zuzki na blogasie... milcze dla nich :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]witaj szczesliwa kochajaca zycie :multi:[/COLOR][/FONT][/B]
  2. [quote name='agnes1'][B]A ja myślałam że już się tam na stałe przeniosłaś :diabloti: że adres w aviku zmieniłaś :eviltong:[/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no co ty... bez psa??? :crazyeye::shake:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=red][FONT=Arial][B]:grins: ....ale tym nieekonomicznym ;)[/B][/FONT][/COLOR] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tylko i wylacznie.... moja rzondowa PALI TYLE samo co volvo 740 :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  3. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]przyszlam nagadac ze 3 strony :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:sabber:poproszę ciasteczko :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]na noc???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]chcesz zgrubnåc jeszcze bardziej :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
  5. [quote name='agnes1'][B]Mam tylko jedno pytanie :roll: Dlaczego dopiero następnym razem i kiedy to będzie :diabloti:[/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bo tera zaplacony juz lot a wiesz ze ja sknera jestem :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a kiedy??? :hmmmm: jeszcze nie zaproponowali ZASIA ;)[/COLOR][/FONT][/B]
  6. [quote name='agnes1'][B]Cieszę się że cię rozbawiłam :multi::multi::multi:[/B] [B]Mam nadzieję że mnie to nie czeka :shake: tym bardziej że nie mam koło łóżka ściany ;) i mogłabym mieć twarde lądowanie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no coz.... chciala psa to trza sie dostosowac:diabloti: [/COLOR][/FONT][/B]
  7. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a tera poka cos ty dostala :razz: na dzien chlopca :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B];)to ja już szykuje się na malowanko ....zrobie Ci dobrze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:kolorek włosków :pna Marynę Ultra :grins:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wiedzialam ze na ciebie moge liczyc.:loveu::loveu::loveu:.. jeszcze nikt nie zrobil mi tak dobrze jak ty [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wloskow :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
  9. [quote name='agnes1'][B]urra:roll::cool3::evil_lol:[/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a jak to sie tam u was mowi :roll::diabloti::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B]Dzisiaj Klocuś dyktuje warunki gdzie kto śpi :oops:[/B] [B]Na razie przygniata babcię do ściany :evil_lol: ale ma drzwi otwarte i jak będzie chciał to może mnie zrzucić z wyra;). [/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:cool1: to na pewno nie moj pies ... kamila podmienila :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B]Ostatnio spałam w autobusie z Bartkiem na rękach to i w domu dam radę :diabloti:[/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]w razie czego mozesz pojezdzic autobusem i sie wyspac :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B]Wymiziam jutro :p bo nie będę teraz królewicza budzić :shake::evil_lol:[/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o nie nie.. absolutnie, pod zadnym pozorem nie budz ksiencia :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B]Bawcie się dobrze i przywieźcie jakie VOLVO:diabloti::diabloti::diabloti:[/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]twierdzom ze volvo jest nieekonomiczne... i kosztuje grosze :mdleje:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]nastepnym razem lecimy salomotem, wracamy promem z autem ;)[/COLOR][/FONT][/B]
  10. [quote name='agnes1'][B]Witam wszystkich wieczorkiem :loveu:[/B] [B]Szybciorkiem szkryfnę że Klocuś jest już porwany do niani Agi ;) [/B] [B]Chłopaczek wybiegany śpi już sobie smacznie :multi:[/B] [B]Ja nie wiem :shake: jak on się będzie cieszył jak wy Klockowe wrócicie :roll: ale mnie dwa razy z radości przewrócił :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [B]Dzisiaj jestem padnięta i nie dam wam żadnych fotasków ale jutro postaram się to nadrobić :diabloti:[/B][/quote] :multi::multi::multi: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]urra!!!!!! [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]klocus w dobrych renkach ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jupi!!!!! [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]mam nadzieje ze wpuscisz go do £özka... bo przeciez nie powiesz ze kazesz mu spac na ziemi.... w razie gdybyscie sie nie miescili..... zawsze mozesz spoczac na dywanie :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]wymiziaj CZARNUCHA ode mnie... powiedz mu ze tu czulby sie jak w domu.... same czarnuchy :p[/COLOR][/FONT][/B]
  11. [quote name='evaxon']:evil_lol: kupiłam tylko spodnie:roll: moze za tydzien po jakas bluzeczke pojade:evil_lol: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]slabiutko... oj slabiutko.... to ronczka chyba do konca nie przestala bolic :razz:[/COLOR][/FONT][/B] a ja tez dostalam prezenta na dzien chłopaka:eviltong:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:hmmmm: chcesz nam o czyms powiedziec?? :razz: pogadac :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  12. [FONT=Arial]14.08??? :crazyeye::crazyeye: to gdzie ja zgubilam ta subskrybcje??:hmmmm: musialo mi zapierdasic jak byly te hocki klocki z dogo- zniknelo mi wtedy kilka subskrybowanych watkow :mad:[/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]tak czy inaczej... szukamy domciu dla Sauronka :loveu:[/FONT]
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye:o masz ci los ......to one w tej Sverige tysz tak majom :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no majom... ale strasznie czarno tu... tak... afrykansko... tak :hmmmm: jak to ujac zeby to powiedziec...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nooo... te one... co to po drzewach skakjom po banany :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
  14. [quote name='Gonitwa']tabletki dobra rzecz;) Ja chcę tatuaż i przekłuć wargę... Ale rodzina powiedziała że jak im taki numer wykręcę to mnie wydziedziczą.. Wystarczy, że chodzę ubrana " jak na pogrzeb..." :(:(:([/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]buuhhahahhaha... no to lipa... powiedz rodzinie ze przebijesz se po pogrzebie :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
  15. [quote name='Gonitwa']To będzie imprezka;) Mam nadzieję, ze mnie Klocuś zaprosi...;)[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]znow szwankuje monitor... wogole nie widze co tu jest napisane :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] :eviltong::eviltong::eviltong:
  16. [FONT=Arial]aaaa... wiedzialam ze gdzies go juz widzialam... przejrzalam nawet stare subskrypcje ale go nie znalazlam... musialam usunac myslac ze juz po sprawie :oops:znalazlam tylko tego z zielonej gory ..... :-([/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]co sie stalo??? czemu wrocil???[/FONT]
  17. [quote name='Agunia-Pańciunia)'] [B]widzisz Ty to sie umiesz zachowac w kazdej sytuacji, bardzo elastycznie podchodzisz...... kurcze....to faktycznie flaga szwecji.....pelna podziwu jestem :loveu:......i pamietaj zeby tu wrocic...[/B] [B]i korzystaj z wolnego czasu.....i zagladaj czasami :loveu:[/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zaglondam caly czas przeca... czasami to sie odrywam :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicjarydzewska'] [B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]prawdziwy dyplomata potrafi znaleść się w każdej sytuacji ...... MADZIALENA na Prezydenta :multi::multi::multi::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]:evil_lol: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]buuuhaahahaha.... mam myslec nad kandydatura?? :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]otóż to ...ale to teraz zależy od Madzialeny czy bedzie chciała abym ją pokolorowała :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pewnie ze bedzzie chciala... wyglondam jak je£op.. taka zö£to niebiewska....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]chcem byc MARYNA -ultra ;)[/COLOR][/FONT][/B]
  18. [quote name='Gonitwa']Mniej więcej... 17.10;)[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]eee.. to mniej wiecej 3 dni po klocku :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to Klocek też dostanie kompecka ...:razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]oczywiscie ze naturliss owszem ;)a ja pociagne kabelka... nie klockowi-od somsiadöw :oops:[/COLOR][/FONT][/B]
  19. [quote name='Gonitwa']Kolckowa jak miło Cię na forum widzieć tak wieczorkiem;) widzę, że korzystasz ile możesz;)[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie wiem czy moge... ale korzystam :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]na razie mnie nie wygonili :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][B][FONT=Arial]:hmmmm: [/FONT][/B][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a co to takiego CENTRUM :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nooo.. jakby ci to powiedziec... u nas tego nie ma... pamientasz jak bylysmy we stolycy??? i debe z paulom nas zabraly tam gdzie byly miliony ludzi... to jest centrum :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Gonitwa']To takie suplementy diety w tabletkach;)[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:evil_lol::evil_lol: tez... ale tabletom möwimy stanowcze NIE :p[/COLOR][/FONT][/B]
  20. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]podnosimy sauronka ... ;) [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a tera mi sie tu nie mazac...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jutro jedziemy raneczkiem do centrum :multi:[/COLOR][/FONT][/B]
  21. [quote name='madzia i medor']Widziałam psa:diabloti:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o jesooo.... medorowa... mam cie przytulic`?? masz traume ??:razz:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Gonitwa']No to świetnie;) A ja podobno mam dostać swojego kompecka na osiemnastkę- za mniej więcej 2 tygodnie;)[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o masz... masz urodzinki wtedy co klocuszek :cool3: za 2 tydnie?? ;)[/COLOR][/FONT][/B]
  22. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale ze jak... DUZO pijecie ... ile czyli :razz: bo mnie tu poszczom ... a mnie trzepie z braku :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  23. [quote name='madzia i medor']Ja i mój prywatny pies:loveu::loveu: [URL]http://img219.imageshack.us/img219/241/medorijafl3.jpg[/URL] Image... mi strajkuje i więcej nie mam sił wstawiać;):mdleje:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]medorowa... to TY :razz::razz: ale z ciebie dupeczka.... :roll: normalnie az nie wierze ze TAKIE sie w Tychach chowajom :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  24. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jezdem[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]sztokholm nocom jest.... ciemny...:cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Gustawa kröla nie bylo na posesji, wiec piwa sie nie napilam :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue]a teraz dziewczynki- SAURON potrzebuje naszej pomocy :-([/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7426916#post7426916[/URL]
  25. [FONT=Arial]znow bandog :-([/FONT] [FONT=Arial]misiaczku... ciotka klockowa nie moze cie zabrac ale bedzie cie odwiedzac wirtualnie... wierze ze jestes SUPER psem bo bandogi sa przecudne i przekochane.... ale niestety-opinia publiczna nie daje wam szans .... :placz::placz:[/FONT]
×
×
  • Create New...