Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/f76e38aea5ee17d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/a0f2359bda0b0e8b.jpg[/IMG][/URL] :siara::siara::siara::ylsuper::ylsuper::ylsuper: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/102/9f45ed6d6b64588a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/a324eb00a16f3686.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/102/388f98b7adc137e4.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  2. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/d19b00e1fd66d9b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/103/b3dbb220be799083.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/18c1c748c29bf416.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/c6efd6d8d4097544.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/5fde9d261f4162a2.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  3. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/103/c729174a3065b0b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/103/0492338951d6e0e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/40f42251d4250c46.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/b2f0c0f937877e32.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/103/c961f8bba64915f1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  4. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/1fe97a8773ecbefc.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]bar ruskiej mafii:roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/103/b53d0939f275247a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/985d6df3d05b509a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/e32fdd346f7e3213.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/d8353ac447cd0d97.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  5. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/44ecd3e3eeef502e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/34cf86e0bf0a7664.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/103/1b1ee0c6b3e3090e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/72a3efae8f7c4595.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/0dd931be72c083c0.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  6. [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]A fcale że nie ma być taki kochany jako osoba którą jest i ma być kochany przez was:eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]mówisz i masz... JEST KOCHANY :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='dealer'][URL]http://images22.fotosik.pl/190/aebc93c78caf7de9.jpg[/URL] a ja myslalam ze byliscie w Sverige.....a za wami jest krzywa wieza z Pizy:cool1::cool1::cool1:[/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]wszędzie my byli :cool1::cool1::cool1: bogatemu nie zabronisz :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='madzia i medor']Ale mi oślinił monitora:shake::shake::shake: buhaha:turn-l: [URL]http://images27.fotosik.pl/103/83f2944e8d691ee6.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]Pawcio :roll: cały on :razz: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]a wszędzie WODA, SKAŁY. ZIELEŃ :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/103/6f68a69116a77762.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/103/f6480778b412820c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/82609e0d7a4b48d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/6ec0ec66e7e6cd63.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/102/da554c3b2427cde5.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  7. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/0fc42f6c4c7f9e3d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/984dcde7772d030e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/d15f53d2b58e4e6b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/102/af812ab6dff3e208.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/4e5f4d102bfa9be5.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  8. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]ABBA :evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/102/2ed7941a205ca377.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/234c5e385a743f74.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/102/566caa3cbd1d594d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/102/77034d7474f6f5ad.jpg[/IMG][/URL] psy :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/102/17458ebfab12df93.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  9. [CENTER][COLOR=Blue][SIZE=3][FONT=Arial][B]widoczek z balkonu Adama ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/045acb1fc5b2397d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/67295b33cfb10e55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/102/4eb9a1c1a3a49617.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/103/83f2944e8d691ee6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/aebc93c78caf7de9.jpg[/IMG][/URL] [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/CENTER]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zapraszam w podróż ;) SVERIGE ciąg dalszy nie pytajcie mnie co jest co :roll: wiem tylko że wszystko to STOCKHOLM :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]polakosy... praca na czarno :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/0e839dd13a4844c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/103/24ab504803a9051a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/ef600b2efe0c96d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/166d9c4829336cf2.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]tania siła robocza :cool1:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/190/27ccff80cdef8a35.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Blue][SIZE=3][/SIZE][/COLOR][/CENTER]
  11. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://www.webpark.ru/uploads52/071011/monitor_cleaner.html[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='dealer']chlorkowa....cos dla cia:diabloti: [url]http://images25.fotosik.pl/102/d3782ec9591e1dcc.jpg[/url] [/quote] :multi::multi::multi::multi: [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]i nie wiem co powiedzieć.... rąbnęłaś nam antene.... :mad: podpisana jest [/FONT][/B][/COLOR][COLOR=Blue][B][FONT=Arial]:diabloti:[/FONT][/B][/COLOR][COLOR=Blue][B][FONT=Arial]:diabloti:[/FONT][/B][/COLOR][COLOR=Blue][B][FONT=Arial]:diabloti: haha.... diobelska antenka :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:[/FONT][/B][/COLOR]
  13. [quote name='dealer']dzien dobry prosze pani:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek psze pani :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']a czy foteczki ze Sverige to już wsie dałaś????? :roll: bo coś malutko i czuję niedosyt :p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]właśnie sie przerabiają ... dlatego mnie tu NIET :p [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']chlorkowa przylez do mnie ...mam cos dla ciebie:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]lece [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:będą ...będą ......;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja sztyc ... bedom ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']Witanko I Pozdrawianko Przedspacerkowo !!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witalec i pozdrawialec :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Gonitwa']Są ogłoszenia, wciąż jest szukany, pół Elbląga go szuka. Madzialeno- tak Orient jest bardzo ufny do obcych- każdego traktuje jak swojego... [B][U] Coś czuję, że znalazł sobie nowy, lepszy dom:([/U][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] GONI!!!!! nie mów tak... jak go ktoś podprowadził to nie dlatego żeby miał lepiej !!!!! a pewnie w celach rozrodowych :roll: do krycia suki... ale jak zauważył że on bezjajeczny.... mam nadzieje że sie ocknie... odda nieproduktywnego psiaka... bo po co mu on :shake::shake: Gonitwa... jestem z Tobą myślami, MUSI być dobrze!!!! MUSI sie odnaleźć!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/FONT]
  15. buuhahhaha... spracerek w promyczkach jesiennego słoneczka:evil_lol::evil_lol: allegro bez zmian... ale myśle że ten obserwujący tak se obserwuje- bo to przeca nie aukcja... nie czeka sie na cene ostateczną. jestem zainteresowana dzwonie natentychmiast- zanim ktoś inny zadzwoni i weźmie psiaka :-(
  16. [quote name='Gonitwa']ciągle go nie ma- wczoraj latałam do północy po mieście i nic. Znowu nie idę do szkoły tylko pobiegnę szukać....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Goni!!! słuchaj... [U][SIZE=3]czy Orient miał skłonności do ucieczek???[/SIZE][/U] qrde... wykastrowany... psy zazwyczaj uciekają za cieknącą suką :roll: miał za dobrze u ciebie żeby zwiać... Psy to takie wdzięczne bestie że nawet jak im źle to kochają właściciela, a TWÓJ ORIENT miał cud miód malina.... nie chce mi sie wierzyć że UCIEKŁ!!! jakiś dziad se go wziął... [U][SIZE=3]czy Oriencik jest ufny w stosunku do obcych????[/SIZE][/U] FAK!!!! ogłoszonka!!!!! tak jak bodajże furciaczek napisała... [U][SIZE=3]USTAL NAGRODE!!!! [/SIZE][/U]miejmy nadzieje że to pomoże... że chodziło komuś o kase za zwrot psa :placz::placz::placz: jesooo... nie mogę sobie nawet wyobrazić co przezywasz... trzymam mocno kciuki!!!![/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='paula_z']Magda, może napisz w sprawie tego pisma do [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=28497"]kon trojanski suwalki, [/URL]może ona coś doradzi, wydaje mi się, że ma jakieś doświadczenie i być może możliwości, w walce z umieralniami. Ja na miarę możliwości postaram się pomóc, wysyłając maile i petycje, nie wiem, jak jeszcze ... ale jestem tu, w razie co.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na razie cierpliwie poczekam na odpowiedź na moje pytanka.... potem zobaczymy jak sie sprawa potoczy i będziemy EWENTUALNIE słaś petycje, protesty... będę wtedy szukać pomocy u dziewczyn które juz mają doświadczenie w tej branży :loveu: w drodze wyjątku zawsze można wywieźć tam prezydenta i dyrektora JZK i puścic na niego wygłodzone psy. TERAZ MUS CZEKAĆ!!!!!! żebyśmy nie wyszli na FURIATÓW ;) czejamy :lmaa: PYSIU... co 4 nogi to nie 2 ;) mam na uwadze twoja propozycje :loveu: witam resztę TU PIJĄCĄ.... [/B][B]:drink1::knajpa:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Blue][B]10000 POST!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:knajpa: :knajpa: :knajpa:[/B][/COLOR][/FONT] :drink1::drink1::drink1::drink1::drink1: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B] nooooo... to tera lece popsa :painting: papapapa!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]:drink1: [/CENTER]
  19. [QUOTE][B][/B] [B][COLOR=#9932cc]Kochany Klocuszku[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Wielu latek z Madzialeną i Pawciem Ci życzę abyś[U] zawsze byl tak kochany jak teraz[/U]!!!!! Coby Twoje szanowne zdrowie dopisywao Ci jak najdużej. [U]I żebyś zawsze by taki kochany jak teraz [/U]:loveu::loveu:[/COLOR][/B] [/QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ANIU!!! dzięki!!! :loveu::loveu::loveu: rozumiem że ma być 2x kochany tak jak teraz ;):evil_lol::evil_lol: czyli tak samo ino 2 x mocniej ;) OK!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: oddali mi dogo- a ja już po psa musze sie bujać !!![/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gonitwa!!! qrde... jak to KTOŚ WYPUŚCIŁ??? jak?? co?? gdzie???? przykro mi to mówić?? ale może KTOŚ se go wziął??? Orient jest slicznym psiakiem!!!! QRDE!!!! jak to sie stało??? gonitwa.... bo ja mam już dziś i tak stan przedzawałowy :placz::placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Gonitwa']Przyłączam się do pomocy...na odległość niestety... Orienta ciągle nie ma- ja nie wiem co mam już robić, włosy wyrywam, pazury obgryzam, aż strunę w gitarze zerwałam- znowu:([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:osz kurde!!! nie wiem o co chodzi!!!! lece do ciebie!!!! nie miałam czasu na blogi od powrotu ze szwecji!!:shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='madzia i medor']:cool1::cool1::cool1::cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:cool1:medorowa :cool1:medor z avka :cool1:????? :cool1:????? a te 2 to kto?? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='madzia i medor']Nie ma problemu;) KCM:loveu::loveu: Ja mam 666, ino do góry nogami:evil_lol::knajpa:[/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]do góry nogami sie nie liczy :cool1: P.S. czemu ta emotka :cool1: kojarzy mi sie zawsze z Tobą medorowa :hmmmm: chyba te bryle :roll: [/FONT][/B][/COLOR]
  24. [quote name='chalimala']ale fajowski piesiol...zbieram na budowe domu :) kto się dorzuci? a weźmiesz Sauronika :cool3::cool3: jak tak to podaj konto :eviltong::eviltong:
  25. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]z zawałem poczekaj .......bo teraz trzeba opić 500 stronkę ;) [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:knajpa: a petycje pójdą o to się nie bój ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tego mi chyba potrza :knajpa:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...