Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]helloł WERKO z boxerą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: melduje że byłam na momencik... jak rzuce prace bede częściej i więcej :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B][SIZE=5]weszko!!! [URL="http://www.webpark.ru/uploads52/071011/monitor_cleaner.html"]a to specjalnie dla CIEBIE!!!!!![/URL] [/SIZE]:loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze EMI... nadal nie jestem w stanie nadrobić... a stron przybywa... melduje ino że pamietam o was i miziam vegulca!!! :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='paula_z']:roflt: A kiedy się zorientowaliście :razz: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przy wejściu na ring :diabloti: dulkowe!!! miziam WAS!!! i lece dalij ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć dziołchy... wpadam biegusiem.... bo musze dziś odwiedzic wszystkich!!!![/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buziaczkuje [/B][/COLOR][/FONT]:loveu:
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a foty z dzisiejszego lasu :diabloti::diabloti::diabloti: cze RUDA!!!!! :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć medoruchna :multi::multi::multi: dotarłam do cia ale juz dziś końcówa pracy... i niezdąże poczytać tych jakże wspaniałych dialogów :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze effff... nie nadrabiam ale rudzielca widziałam :cool1: i conieco z dwóch stron poczytałam... i sie melduje że jestem :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]że one są nieostre powiadasz :roll::roll::roll: hmmmmmm :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyjrzałam sie :roll: od razu widać że pies PRAWIDŁOWO odżywiany :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i jeszcze jeden i jeszcze raz[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://www.webpark.ru/uploads52/071011/monitor_cleaner.html[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo gdzieś sie stracił po drodze... zasypałam go fotkami :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/103/ff196c78e09a9b61.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/103/aae1cd48d5ab2d3b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/098804e988fb86fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/103/d94676ced17f4c4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/103/d6da126d6f41eb67.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/47201600f12eda2a.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Blue][B][FONT=Arial]na dzis koniec.... drugie tyle zostało mi na zaś :mdleje: [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: czy to to oslawione San Francisco :razz: [URL]http://images11.fotosik.pl/102/eec8178f09ad3215.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz::razz::razz::razz: oczywiście... SAN FRANCISKO :multi::multi::multi: po 15tu latach dałam sie namówić na drinka z powodu S.F. :oops: ale wódeczki było ćwierć kieliszeczka... bez nie chciał mi nalać.... fujjjj jakie to be... [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']hahaha że w Londku sa napisy dla Polaków to wiedziałam, ale że w sverige też :crazyeye: ładne z nas jełopy :shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahha... to sprzed kościoła :roll: bo to spędownia dla polaków :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/103/40f8d21e4bcb541b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/179931b2f4ee7c0e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/103/2ca5fdef418c866d.jpg[/IMG][/URL] :diabloti::diabloti::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/102/bd90e0354488c4d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/103/34802b1bdc9eb54c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  14. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]ZDRÓWKO!!!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/b0929bb53fcc53f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/103/e6c9b709a5033f98.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=6]CZUBY!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/6a191fdff2cf669f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/103/e434ba90b4193364.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/b13823e7beeadbb1.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  15. [quote name='malawaszka']:klacz: Sztokcholm jest piękny!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu: muszę kiedys tam pijechać :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images22.fotosik.pl/191/2c48d8b0f938f505.jpg[/URL] hahha co se zrobiłaś z twarzą???? :evil_lol: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]brała mnie grypa... taka niewyraźna byłam... RUTINOSCORBIN :cool1:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] ale z Was czubki - wszędzie te paluchy pchacie - Pawcio tej pani do ... :oops: a Ty temu Panu do nosa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]czubki :roll: po prostu mamy POZYTYWNIE zryte berety .... :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol:dużo tych ptaszków :roll: [URL]http://images22.fotosik.pl/191/49ff3a0024d91c6b.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]malutkie takie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [CENTER]:roll::roll::roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/dcc8a96faf1e1c1e.jpg[/IMG][/URL] :cool1::cool1::cool1:[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/102/35cd73dcbf35bb70.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/f5fdddf2f72bab03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/224fd03d58d44a20.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]harley... rocznik :hmmmm: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/103/9abbcf28cfbb17b2.jpg[/IMG][/URL] :roll::roll::roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/eec8178f09ad3215.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  17. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]zdjęcie na moście [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/103/a04bcb04cd27c1bc.jpg[/IMG][/URL] i komenda Adasia... a teraz z drugiej strony :evil_lol::eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/44bdfbaa986c4a38.jpg[/IMG][/URL] PUNKowiec w kolejce do ściany płaczu :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/103/3a40bfb18e832c9d.jpg[/IMG][/URL] pies... i hasło ADASIA!! "on nie jest bezdomny" :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/86fb2958950ed0d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/cd6ebe7689b81411.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  18. [quote name='dealer']twoj entuzjazm mnie porazil:cool1:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [CENTER]:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: [RIGHT]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/RIGHT] [/CENTER]
  19. [quote name='madzia i medor']To mnie siem bardzo podobuje:loveu::loveu: [URL]http://images22.fotosik.pl/191/8b6472598ec977b8.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taki romantyzm :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/103/f53939e17a3ee7c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/a69fb4778a710782.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/04037c1dce08eef5.jpg[/IMG][/URL] [CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]ptaszki :p:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/49ff3a0024d91c6b.jpg[/IMG][/URL] indiańce... w INDIACH :roll::eviltong: my tez byli :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/103/42cbb13cfb452184.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  20. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Mam pytanie, mam pytanie :evil_lol::evil_lol: Kiedy mogę przyjeżdżać zrobić sobie śliczny tatuażyk ;) :evil_lol: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kiedy tylko chcesz.:roll:.. do połowy listopada terminy zaklepane :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ciong dalszy FOTKUS SZTOKHOLMUS :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/1bddc13147f15912.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/48dfae33b243cdeb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/103/fd9203cadb2d6824.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/7755248d969dc80e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/172eb5d4a408995e.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  21. [quote name='Pysia']Witaj Alu :multi: Z Klockowej i Ozulca zaśmiewałam się do łez :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wycieczka super :multi: A pogoda...U nas słonecznie, bezwietrznie i w ogóle super :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo ja taka wesoła dziołcha... gdzie nie pójde wszędzie sie ze mnie smieją :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol::evil_lol: [quote name='malawaszka'][URL]http://images29.fotosik.pl/102/e08f1746282d77fa.jpg[/URL] hahahaha Madzialeno czyżbyś już miała dość namiętnych pocałunków z języczkiem??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nigdy :diabloti: języczek Ozzulka jest.... WIELKI :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://images22.fotosik.pl/191/67502f900849cfdb.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: dzieki w imiu Pawcia :loveu: [url]http://images22.fotosik.pl/191/92ab72b302849870.jpg[/url] :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Nie no nie :) :evil_lol::evil_lol: żeby to psu nawet w trakcie robienia klotza pstrykać fotki...toć to szczyt :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]Pawcio ZAWSZE pstryka Klocusiowi takie foty, a potem sprawdzamy czy stolec przepisowy :evil_lol::evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR]
  22. [CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]zamek królewski i... król lew :roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/103/424881287b6ed0d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/102/3942b08f43dded3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/ca5de0788024f136.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/a5f070c85909b071.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/3682c632b2842de2.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  23. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/2a40375b455d23aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/0d798e611bfd72e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/3d8f5255f9d78e5e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/102/890048a073e0312a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/707938b16975f198.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  24. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/103/45f84a9c4e978dcf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/103/61855fbe290147d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/2c48d8b0f938f505.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/103/d1b4cc8a6b7f4c7d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/102/644c5eb920f67f55.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  25. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:grins: [SIZE=4] wcale tu nie byłam i wcale po raz 666 nie ogladałam fotasków ze SVERIGE :eviltong::eviltong::eviltong:[/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]a to jeszcze nie koniec :diabloti: pacz dalej :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/4bb9e45e1fccaa3b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/d1390c04530a466a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/6f7f03100fad8354.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/a8ebd446b3e39a16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/8b6472598ec977b8.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
×
×
  • Create New...