Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i jeszcze 5 :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/1/178679954f9b0190.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/1/15b164f221a4bd84.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/1/3ff1d909a222cdb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/1/cca5742a0c8f742c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/1/865bacfc78b5e5f3.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  2. [quote name='malawaszka']noo teraz może i śmiga ale wcześniej :shake::angryy:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa... wcześniej na szczęście:roll: nie miałam dostępu do kompecka za to że śmiga... dam wam fotecki ;) piesów od pana blacharza który mi robił rządową :multi:[/B][/COLOR][/FONT] ogólnie sytuacja wygądała tak (kopiuje z Sauronika bo tam to pisałam, a że ja nie Pysia i wymyślanie opowiadań to dla mnie nie lada wyzwanie :razz:) [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B][SIZE=2]jade do blacharza... jestem tam poraz 1... na placu wyskakują na mnie 3 psy- KAUKAZ, ROTTEK i CANE CORSO.... pan blacharz leci za nimi żeby je zabrać... a głupia klockowa robi co??????:razz::razz::razz: daje sie obwąchać, kładzie sie prawie na ziemi:roll:- i daje do wylizania pysk wszystkim mordercom..:cool1:. Pan blacharz robi tak :crazyeye::crazyeye:[I] "i nie boi sie pani??"[/I] a ja nadal leżąc między 3ma MORDERCAMI, z uśmiechem na twarzy pytam... [I]"a powinnam"[/I] :razz: a on, że [I]"nie bo one nie groźne"[/I]... ale ŻADEN z klientów nie wlazł nawet na plac kiedy psy były luzem... i w życiu nie spotkał sie z taką reakcją klienta :oops: .. dodam że kaukaz miał 3 mies.:evil_lol:.. a Cane Corso 8.:evil_lol:.. Rottek w kwiecie wieku... ale jak pojade do niego za 3 lata... zachowam sie na pewno tak samo... bo widze że właściciel jest normalny a psy są socjalizowane (choć zazwyczaj klienci nie życzą sobie socjalizacji:razz:) [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B][SIZE=2]MORDERCA KAUKAZ ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/1/f9566a27752684b6.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B][SIZE=2]MORDERCA CANE CORSO :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/1/4e9760fffa62c88d.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B][SIZE=2]MORDERCA ROTTEK :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/1/d25bf0e6f221bda2.jpg[/IMG][/URL] zdjęć ze mną nie ma..... nie miał kto pstrykać :placz::placz::placz: [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [quote name='Wilejkaros']Też myślę, że mogłyby być po 3zł...[/quote] :razz::razz::razz: [quote name='Pysia']Znam kogos kto nie ma na fajki ;) Już ją pocieszyłam :diabloti: Witaj Klockowa :multi: Dogomuł mnie wpuscił :crazyeye:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Pysiu!!!!! :multi: muli ci??? :crazyeye: mi dziś śmiga jak wścieknięty :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='evaxon'] hahaha w taka walizeczke to ja ino bym majty i skarpety spakowala:evil_lol: a ja przecie cala szafe musze gdzies zmiescic:evil_lol: Tigrunia wymiziana:loveu: a ty Madzialena wymiziaj Ale:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]spakowałaś już majty i skarpety??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: wszystkie??? :crazyeye: i tak do sylwka bedziesz w jednych śmigać?? :mdleje: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ala wymiziana :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo... Demoniczna Viki7 :multi::multi::multi: twój fan bedzie wniebowzięty jak zobaczy że go posłuchałaś... ma Ci on cholera jasna wpływ na Ciebie... tyle luda cie tu nawoływało.. a tu prosze... 1 magiczne słowo Szatanka [I]"Q..wa!!! dawaj zdjęcia!!"[/I] i O! prosze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: buuuuhahhahahahahhaa [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake:chora ...na co :crazyeye:......:glaszcze:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='evaxon']na głowe:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] [COLOR=Blue] :shake:[/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:shake: :shake:czyli nieuleczalnie :shake::shake::shake: medorowa :calus: :eviltong::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek EFA!!! :multi::multi::multi: [url]http://images11.fotosik.pl/103/2c38cd58157c8e6c.jpg[/url] widze że już spakowana na tego sylwestra :roll: Tigrunia obejrzana ;) a tera ją ino wymiziaj od ciotki klockowej ....i Ozzulińskiej ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Imbir1']echhhh, posty mi podwójnie wskakują i jeszcze nie mogę ich usunąć:angryy::angryy::angryy:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:wiesz że usuwanie :razz:jest karalne :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']hej Alu :multi::multi::multi::multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:witanko Ewuś[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']Ciotki, zajrzyjcie do Mrówki, krówki z mojego podpisiku. Mamy czas tylko do 25 paźziernika na ratunek... Ja wiem, że Ozzy i inne pieski jedzą takie krówki na obiadek, ale może tej uda się pomóc???? Wystarczy wysłać SMSa.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]cioteczko zagłębię się w lekturze ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='bonita']Witaj sis moja :loveu: Jestem i czytam, śniegów u nas jeszcze ni ma , dopiero od jutra mają być :cool3::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]witaj SIS :multi::multi::multi: nie strasz mnie tymi śniegami :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']łomatko ALu jakim cudem udało Ci się dziś nastukać juz tyle odpowiedzi :crazyeye:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]ło matko a co to za problemik nastukać odpowiedzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dla mnie nawet dogomuł niestraszny;) witaj Waszeczko :p [SIZE=4]TO BYłAM JA :hand: ALICJA eR[/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL]http://images22.fotosik.pl/192/8b57dba08c619282.jpg[/URL] [URL]http://images27.fotosik.pl/103/69e8aa9e5d1b750a.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG] doberek ALUTKA :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:doberek Madzialeno :multi::multi::multi:;)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://images22.fotosik.pl/192/8b57dba08c619282.jpg[/url] [url]http://images27.fotosik.pl/103/69e8aa9e5d1b750a.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG] doberek ALUTKA :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  11. [quote name='malawaszka']ale mnie wqrzacie z tym pisaniem tu jak nie ma debe :mad: za każdym razem zaglądam z nadzieją, że są jakieś nowe foteczki i wieści a tu dupa! :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a mi chyba nie wyświetla wszystkich postów i fotek..:niewiem:. nie widze dupy:roll::shake:... ani debe nie widze :shake::shake::shake: DOMINISIU!!!!!!!!! :scream_3::scream_3::scream_3: dlaczego nie chce Ci sie z nami gadać :hmmmm: :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Gonitwa... z okazji 18tych urodzin życze Ci przede wszystkim [SIZE=4]POWROTU ORIENTA!!!!! [/SIZE]i na dzień dzisiejszy tyle....bo nic innego Cię nie uszczęśliwi- 18 bez przyjaciela u boku nie jest świętem :shake::shake::shake: ORIENCIK!!!!!! wracaj!!!!!!!!!!! :placz::placz::placz: zrób swojej panci NAJPIĘKNIEJSZY PREZENT!!!! jedyny o którym zapewne marzy :modla::modla::modla:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='emdziolek'][B][COLOR=darkorange]Ja równierz witam i razem z Lusi ślemy buziaki i kffiatuszki na dzieńdoberek[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6730/222uz9.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co wy mnie dzisiaj tak z tymi kwiatkami?? :hmmmm: wiem że dziś jest dzień walki ze skrajnym ubóstwem, ale bez przesady :diabloti: a tak przy okazji- dla wszystkich dziś obchodzacych to "święto" życzonka... poprawy bytu i godnego życia [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][U][URL]http://images25.fotosik.pl/102/bd90e0354488c4d6.jpg[/URL][/U] [COLOR=DarkRed][B]twarzowa czapeczka:diabloti:[/B][/COLOR]:diabloti::diabloti: [COLOR=DarkRed][B]byłam.tutaj wszystkie foty poogladałam..troche nawet poczytałam............ fajne macie wojaże.....................:multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Bea!!! no... wojaże są super... gdyby nie Pawciowe dziaranko [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_2_123v.gif[/IMG] w życiu nie byłoby nam dane pozwiedzać świata... HIP HIP HURA!!! niech tatuator żyje długo!!! ze mną :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']buahahahahah ale zapitalaja te pieski:grin: siemano klockowa:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahaha... aleś sie rozbawiła!!! :evil_lol::evil_lol: siemaneczko Tigrowa :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']Ciotki, zajrzyjcie do Mrówki, krówki z mojego podpisiku. Mamy czas tylko do 25 paźziernika na ratunek... Ja wiem, że Klocek i inne pieski jedzą takie krówki na obiadek, ale może tej uda się pomóc???? Wystarczy wysłać SMSa.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]właśnie mi sie otwiera... już zaglądam... a NASZE psy nie jedzą takich malutkich krówek ... bo podrażniłyby se ino żołądek :diabloti: esemesik 11 zł?? :roll: osobiście uważam że gdyby był po 3 zaangażowałoby się 5x więcej osób.... wielokrotnie wysyłam eski o treści POMAGAM bo 3 zł w tą czy w tą .... :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Wilejkaros']Madzialena, jak Ty już coś palniesz, to przynajmniej porządnie! Kto tu jest z Opola lub Katowic i może pomóc w transporcie Kizi z mojego podpisu w piątek do 13.30? ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja jak juz coś palne :splat::diabloti: ja nie jestem z Opola, ani Katowic :shake: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Hej Madzialenka :loveu: Zwiedziłam wirtualnie Svergie :multi: Super foty, a co się uśmiałam, to moje :grin: Nie cytuję, bo dogomuł mnie wqrwił, wpisuję się szybko, zanim znowu zamuli :roll: Pozdrówka :loveu: :hand:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no skoro zamula... wybaczam ;) ważne że starczyło Ci cierpliwości na zwiedzenie Sverige... reszta niebawem :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Red][B]Witanko i pozdrawianko ....[IMG]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/e035.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/e035.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/e035.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/e035.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/e035.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/e035.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/e035.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/e035.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/e035.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/e035.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/e035.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/e035.gif[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Red][B] głosujcie [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=5894[/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witaneczko :multi::multi: a gdzie Ty sie szlajasz :roll:że Cie nie ma :cool1::grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ja jestem GUPIA!!! :oops::shake: przyszedł do mnie klient... [SIZE=3][U]CZARNY jak smoła[/U][/SIZE]... chciał kupić bibułki do skręcania :roll: TYTONIU :cool1: a że mam białe i czarne... i [U]każdy [/U]woli czarne...nasz dialog wyglądał tak: [/B][/COLOR][/FONT][LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bibułki OCB prosze [/B][/COLOR][/FONT] [*][I][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]domyslam sie że czarne :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/I][/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dopiero jak wyszedł... zaskoczyłam co powiedziałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: mam nadzieje że on nie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='evaxon'] hej Madź... fajnie ze wpadlas:multi::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wpadłam ino przyjszłam ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aga... jestem z WAS dumna...:loveu::loveu::loveu: i co??? bedziesz pracować na policji w roli tresera psófff :razz::razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Red][B][COLOR=Blue]:candle: debe............... odezwij sie dziewczynko.... miałaś mnie poinformować co bedzie za 2 tygodnie...co taka podniecona byłaś :roll::roll: a już minęła wieczność:crazyeye::crazyeye: [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [quote name='Kiłi'] Zdjęć z poprawin nie wstawie, bo są na nich głównie sufity i ściany, tak się ubzdryngoliłam, że trzy dni chorowałam:shake: Ale było fajnie:evil_lol: [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://images28.fotosik.pl/100/2f9704129c0d7573.jpg[/URL] [URL]http://images25.fotosik.pl/101/4ccf7153034dbea1.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuuhahahhaa... 2 identyczne foty ino... :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: MANIUŚ!!!!!! sie skurczył :crazyeye::crazyeye: wrzucili cie do wybielacza???? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://images11.fotosik.pl/94/bf1149a4a3e96c1b.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czysty Clockwork... i tez mu te łoczęta tak uciekają jak wyje :loveu::loveu::loveu: cofłam sie... bo nie mogłam przeoczyć poprzednich fotek KANALII.. jesooo jak ja bym chciała kanalie :placz::placz::placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jesoos maryja... nie wiem gdzie jestem :oops: mam naotwierane tyle tych łokienek... wiem że u KORY, ale czyj to pies :hmmmm: gubie sie już, więc pozdrawiam KORE i jej właścicielke... kimkolwiek jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol: mogłabym zara edytować ale dogo muli, więc bede szczera .... :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BEO!!!!! zaglądam po latach milczenia!!!!:oops: chciałabym nadrobić wszystko ale to niemożliwe... zatrzymałam sie na etapie :hmmmm: nie pamiętam..:roll: chyba letnich fotek LUŚKI z płytki CD :cool1: tak czy inaczej ... buziaczkuje do WAS wszystkich!!! :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Czas na kilka zdjęć :) [SIZE=3][U] wygłupki :evil_lol:[/U][/SIZE] [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] dobrze że wcześniej nie zaglądałam jak ICH zwyzywałaś :diabloti::diabloti::diabloti: ale dzis jestem ale ino na momencik... dogo muli.. melduje że żyje i że pamiętam o WAS :loveu: buziaki śle ... jak rzuce prace bede tu częściej :roll:[/B] [/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o jesooo... do Ciebie sie dostać :mdleje: całą wieczność otwiera sie to dogo....:angryy::angryy::angryy: w międzyczasie zapomniałam co chciałam napisać... wobec tego odpowiem na ostatni post (mam nadzieje że w międzyczasie nie przybyło kolejne 666) cieszkam że Lunka i Pepa sie zgadzają...:loveu: alem se pogadała :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Pysiaczku... poczytałam- od krwiożerczego pająka i pojszczałam sie ze śmiechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: normalnie koffam te twoje historie :loveu::loveu::loveu: pozatym- bujam sie bo musze wejść WSZĘDZIE a dogomuł mi to skutecznie uniemożliwia :angryy: aaaa.... fotki tez pooglądałam ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Basieńko... jestem ... poczytałam o tym jak tańcowała igła z zuzką... i inne elaboraty, i że sterylka bedzie i takie tam... i melduje że jestem na momencik bo znów TYLKO 8 godz. w pracy i zara MUSZE IŚĆ :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...