Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]KE????:eek2: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:shock:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jo tu jeszcze dzisio nic niy naszkryfoła???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: a wydało sie mi że już tu byłach, pisałach... i że ty mie nawet odpisałaś :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-441.gif[/IMG] [/CENTER]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cho no tu medorowo...[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-520.gif[/IMG] wracaj mie tu natentychmias [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-274.gif[/IMG] jo cie kochom, tensknie, nie śpiem po nocach.... dobra foty nieistotne:roll:... ciebie mi brak :grins: P.S. a chociaż 1 fotka??? [IMG]http://www.pic4ever.com/images/Bananeyessss.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
  3. [CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-520.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-451.gif[/IMG] [/CENTER]
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]....a to nie MY powinnyśmy mieć problemy ze snem ...ale tacy zwyrodnialcy :angryy: cholera czy to się kiedyś zmieni :-([/B] [/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no właśnie,... a sęk w tym że my boguducha winne istoty zadręczamy się takimi sytuacjami, a te sqrwle ... :angryy::angryy::angryy: ..... piiiiiiiiiii [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']a ja ich nawet nie chce ogladac:-( ta jedna wstawiona przez[SIZE=3] [U][B]Padzie[/B][/U][/SIZE] mi wystarczyła:-([/quote] :p [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhh... zniose wszystko... prawde mówiąc to nie do końca jestem przekonana co do leczenia i trzymania przy życiu na siłe wielu psów z PwP... wydaje mi sie że dać im odejść w sposób humanitarny to jedyne rozwiązanie aby ulżyć ich cierpieniom.... ale nigdy nie pogodze się z cierpieniem... śmiercią i bólem dla rozrywki homosapiensa.... zawsze widze błagalny wzrok Klocka jak na niego wrzasne....jak coś zbroi... i te same oczy tylko błagania milion razy więcej wyobrażam sobie przy takich właśnie zdjęciach i artykułach.... i choć nie byłam tam, pies mi zupełnie obcy.... rycze jak bóbr.... :placz::placz::placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Dogo Mnie TU nareszcie wpuściło ... w ten :hmmmm: jesienny poranek [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-429.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Dzień doberek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif[/IMG]:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo pogoda paskudna... bereczek :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='lolka75']Dzien dobry Klocusie:loveu:...uwaga bo idzie do Was ten huragan co u mnie w nocy grasowal:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no podobno... w TV mówili że bedzie niefajnie... żeby nie stawiać aut pod drzewami (dobrze że moje jest w dobrych rękach :roll:) i starać się nie wychodzić bo wiatr będzie pędził jak wścieknięty iii o czym pomyślała klockowa??? :razz: o biednych bezdomnych stworzeniach....:flaming:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Witaj Klocusiowa nasza ti ti ti....oć dam ci buzi na dzien dobry [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-445.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berek.... przyszłam... dawaj cmoka [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-455.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [quote name='sota36']Jezdem i Wos baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo kochom!!!!!!!!!1[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jo tysz Was kochom ... bałdzoooooo :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:wow ...ale Ci dobrze ... masz weekend :razz::razz:...ja tam od pół roku nie mam weekendów :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a niech cie chudy byk...... że ci to przez gardło przeszło...[/B][/COLOR][/FONT] [quote]od pól roku nie mam łikendów[/quote] :mdleje:
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i jeszcze jeden i jeszcze raz :drink1::drink1: stolat stolat... itd patrz... jak impra to zara wyczuwam ... :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://pic4ever.com/images/146fs96171.gif[/IMG].... :grins: nie bede ci już truć doopy że masz wracać. ;) ale dzisiaj powiedziałam pawciowi " a Evaxon ma już łikend" :obrazic:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i takim oto sposobem jutro do pracy nie ide :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='gops2000']ja tez nie widze roznicy chodzi o to ze najczesciej topia szczeniaki :angryy: normalne ze jakbym go dorwala to .....:mad:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szczeniaki topią z innych pobudek- "bo są i co mamy z nimi zrobić" :roll: tego psa utopili dla hecy... dla zabawy qwa!!!! [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='gops2000']...ale to juz musial zrobic jakis chory czlowiek....widac ze to dorosly pies a nie szczenie...:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] sory... ale akurat nie widze różnicy, dorosły a szczenie... zrobił to jakiś psychopata :angryy: pełna premedytacja ... i pewnie patrzył z mostu jak pies walczy o życie :angryy::angryy::angryy: sqr..syn!!!! :angryy::angryy: CHCĘ DO PIEKŁA!!!! ja ich tam wszystkich dojade tych zwyrodnialców [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhhhh... mi też sie czasem wydaje że ja nie pasuje do tego świata... i wiecie co??? myślałam że już sie po lekku uodporniłam... że to psie nieszczęście już mnie aż tak nie szokuje... boli ale jestem odporniejsza... a tu dupa... dziś mną to wstrząsnęło jak ... o matko z córką....... :mdleje: :placz::placz: niech sie smaży w piekle zwyrodnialec... spotka sie tam ze mną :angryy::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=blue][B]oczywiście musiałam pogrzebać po necie ... w związku z artykułem :angryy: [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=blue][B][SIZE=4]WSTYD MI ŻE JESTEM CZŁOWIEKIEM!!! [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:flaming:[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=blue][URL]http://elka5.fm//content/view/24584/189/[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=blue][URL]http://elka5.fm//content/view/24571/189/[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [URL]http://www.stowarzyszenieamicus.fora.pl/ogloszenia-komunikaty,24/pomozcie-nam-odnalezc-sprawce,612.html[/URL] [CENTER]:placz::placz::placz:[/CENTER] [url]http://aycu12.webshots.com/image/43451/2002710625115772603_rs.jpg[/url]
  12. [quote name='ewatr']Czesc Klocki :eviltong: nawet nie bede udawać ze wszystko nadrobiłam ............ bo to niemożliwe :shake:;) ale Mordulca "wypastowanego " to zauważyłam :evil_lol: [URL]http://images33.fotosik.pl/161/84b0ef80a3bcda0b.jpg[/URL] Ciotka czym Ty go smarujesz ? zdradz sekret :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/229.gif[/IMG]o jasna anielko ...[IMG]http://www.pic4ever.com/images/wow.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/wow.gif[/IMG]ewatr??? [IMG]http://www.pic4ever.com/images/3120.gif[/IMG] [SIZE=2]aaaaaaaaa kochaniutka.:razz::razz:.. tajemnica.... :grins: ale uchyle ci rombka :roll: salon SPA, kąpiele błotne :p a na koniec SMALCEM GO :grins: [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][/FONT][CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/160/2c9719a4de019120.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/167/d795a7ed31529f3c.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/160/cc5535ccc49ed82f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/159/8c5971e554316181.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/85678b28a7867591.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/160/85678b28a7867591.jpg[/IMG][/URL]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak ja cie nienawidze za te foty[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-274.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
  14. [B]Kto zamordował psa?[/B] [url]http://polskalokalna.pl/wiadomosci/dolnoslaskie/news/bestialsko-zamordowal-psa,1068130[/url] 1 godz. 52 minuty temu Trwają poszukiwania właściciela, który bestialsko utopił psa na głogowskich gliniankach. Do poszukiwań włączyli się miłośnicy zwierząt z Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierząt Amicus. Na stronie forum stowarzyszenia zamieszczono zdjęcia bestialsko zamordowanego psa. Miał on obrożę i smycz doczepioną do linki z ciężkim kawałkiem betonu. Amicus dostaje dużo informacji w tej sprawie, które przekazuje policji. Funkcjonariusze po kolei sprawdzają wszystkie sygnały. Obrońcy zwierząt uważają, że sprawca bestialskiego czynu powinien ponieść surową karę. Szefowa stowarzyszenia Maria Zięba jest pod wrażeniem postawy ludzi, którym zależy na odnalezieniu kata.
  15. [IMG]http://pic4ever.com/images/146fs96171.gif[/IMG]............
  16. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Klockowa-Poszłaś jusszzzz :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NO.. poszłam :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie daj się ....bądź dzielna [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-433.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]:glaszcze: Nie martw się może na ciebie nie bedzie padał:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tja... bede skakac między kroplami :evil_lol::evil_lol: EVAXON!!! no to pa.. ide zaś :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=Blue][B] 17:00 [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-52.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://yelims1.free.fr/Animaux/Animaux01.gif[/IMG] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a tam deszcz wali jak wscieknięty!!:angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] nooo Effa już biega po blogasach ......ale Cię bierze na wytrzymalość :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już z nią prowadze dialog / monolog :evil_lol::evil_lol: u medorowej ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='evaxon']....................[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ewuncia!!!! jesteś :grins: :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chodźta psiaki na qpe poobiednią ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Tigrowa już się świeci na GG ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HUUURRRAAAA!!!!! Effa.. pokaż sie TU i spadam na hałs :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobry znak... już znikła Krosiowa ... to juz sie zbliża TA gadzina... lada moment Tigrowa wróci.. i ja pójde :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wpadłam se coby was niesmiało poinformowac że w naszym mieście Yorki to już plaga :mdleje:... mimo że wolę duże psy... szkoda mi tych modnych niestety jorczków... na naszym lokalnym portalu [SIZE=3][U]co dzień [/U][/SIZE]ukazuja sie ogłoszenia o jorkach... zwylke szczeniaki i krycie... aż razi w oczy co drugie ogłoszenie to york :mad: smutne to... walka z wiatrakami :mad: tego sie w życiu nie wytępi (o masowych rozrodach mówie nie o yorkach ;))... nadpopulacja bedzie zawsze :-( prosze.. to ogłoszenia z 3 ostatnich dni... [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no masakra normalnie... [/B][/COLOR][/FONT] nr: [B]115033[/B] [B]Y0RK REPRODOKTOR [/B] [U]29.02.2008r.[/U] [COLOR=#42862d]jastrzebie zdr.[/COLOR] jastrzebie. Maly piesek york czeka na panie w celach matrymonialnych cena 150zl sprawdzony liczny miot [B] 50982xxx [/B] [B]73[/B] [B]york tanie krycie [/B] [U]28.02.2008r.[/U] [COLOR=#42862d]jastrzebie zdr.[/COLOR] śliczny pies rasowy yorkshire krycie ,suk bez rodowodu,tanio jastrzebie [B]606467xxx [/B] nr: [B]114898 [/B] [B]York [/B] [U]28.02.2008r.[/U] [COLOR=#42862d]Jastrzebie Zdrój.[/COLOR] Sprzedam pieska York miniaturka. [B]324736xxx [/B] nr: [B]114803[/B] [B] Yoreczka szuka partnera [/B] [U]27.02.2008r.[/U] [COLOR=#42862d]Jastrzębie.[/COLOR] Poszukuję reproduktora o maści stalowo złotej (mile widziany z rodowodem) do 2kg z Jastrzębia i okolic. Kontakt 72xxx [B]72131xxx [/B] nr: [B]114668[/B] [B]York reproduktor [/B] [U]26.02.2008r.[/U] [COLOR=#42862d]jastrzebie.[/COLOR] Maly piesek york czeka na panie w celach matrymonialnych cena 150zl [B]5098xxx[/B]
  24. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]jekie wy głooopie jesteście baby[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-410.gif[/IMG]...mówie wam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jaaakie???? :cool1: w skali 0-10 :razz::razz: powiec nam :grins:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] słowem klucz tej wycieczki było PONIEMIECKIE bo szłyśmy lasem gdzie było pełno niemieckich nagrobków rozwalonych tak więc ja wcieliłam się w rolę hitlerowca :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NEO-NAZIOLU TY!!!!!! [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://pic4ever.com/images/hitler.gif[/IMG] [IMG]http://pic4ever.com/images/vahidrk.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...