Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool: [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] aaaaaa to jest oblędne ...........[IMG]http://www.pic4ever.com/images/greenstars.gif[/IMG] [URL]http://images34.fotosik.pl/162/62ec314d4baa01c0.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuahhahahah... takie tornado...wodna trąba powietrzna... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]a za oknem zmierzch ;)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/167/767baa3cbe3679bb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/162/3f45a2e05cc3f7f7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/162/9b5c48d242fd4027.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/162/f7db39ee3beafcf7.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]i deszcz :roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/162/353e783c53daa10e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: wow ........Madzialeno :cool2: jak dla Mła to mistrzostwo .....takie zamrożone :loveu::loveu::loveu:SUPER ........:multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] noooo... tak długo leciała woda że aż mi w piecyku płomień zgasł.... woda była zamrożona faktycznie.... co widać na fotach :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']:grin: przestan z ta woda bo mi sie sikac zachce:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy mam już nie dawać.... :roll: ok ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/162/9aea837b5060630e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/162/62ec314d4baa01c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/167/d39d696208be5cdf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/167/eb64273d595979b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/162/29707a01abd95c75.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jako że wybrałam chyba ze 25 najlepszych :roll::cool1: a wszystkie ona prawie jednakowe... pobawiłam sie z kolorami ;) se wstawie... bo psa brak :razz: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/162/da5883481a7e1208.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/162/2a49e3d449593682.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/162/80a21cb6f6c310e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/162/309efb6b16a4f23a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/162/9d9933677a7b3ac2.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaa... dogrzebałam sie ale one w sume wsje takie same.... i nie wiem czy dać bo wam sie przeżrą :roll: a ja siedze oglądam ah i eh i jestem z siebie dumna... jak już bede klikać TAKIE foty ino że psa w biegu to wtedy powiem że rozkminiłam aparata ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziękować dziękować... normalnie oglądam se te fotki i musze przyznać nieskromnie że i mie sie podobują.... prawie skończyłam sprzątanie, ale mielimy gościów z nimiec..... dokończe jutro .. bo wieczorem idziemy sie odhamić :cool1::evil_lol::evil_lol: ide pogrzebać po fotach- może jeszcze se coś tu wrzuce ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a to to nawet mie sie podoba :roll::cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/167/ea6bcf1634e687d8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziękuję za słowa uznania :B-fly::B-fly::B-fly: medorowa... sorry użyłam twojej emoty ;) sota.... to flaszka z soku z łowicza, na 2giej focie widać logo :eviltong::eviltong: gorzoły u nas w domu sie nie pija... ja piłam raz w życiu...gorzoł i 2x drinka i więcej tego nie tkne... Pawcio wódy nie pije od 10lat :cool1: tyśkowa... nie lubiam rosołku- wole pomidorówke z ryżem :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/167/b06cec2684b85136.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/168/d214a98877c7076f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/168/ccebd7be241d1778.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NO COMMENT!!!! kiedyś sie naucze :roll::roll::roll::oops: wracam sprzątać :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  10. [quote name='teqquila'][B]Siemka Klockowa u as ni ma emmy jakos tylko pada ciagle :-( pozdrowkla Klockowa ie luisz rosolku jest z ptaka Efy ale ciiiii o oa i wie jesce [/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czy Tyśkowa!!! czy ktoś potrzebuje tłumaczenia tego co napisane powyżej??? zresztą... ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote][B]Siemka Klockowa u [COLOR=Blue]Nas nie[/COLOR] ma emmy jakos tylko pada ciagle :-( pozdrowkla [COLOR=Blue](pozdrówka) [/COLOR] Klockowa [COLOR=Blue]Nie lubisz [/COLOR]rosolku jest z ptaka Efy ale ciiiii [COLOR=Blue]ona nie [/COLOR]wie [COLOR=Blue]jeszcze [/COLOR][/B][/quote][B][COLOR=Blue] :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][LEFT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]o jezuuu....ludzie są okrutni :( jeśli wierzyć że PB stworzył człowieka na swoje podobieństwo to szczerze w życiu nie chciałabym mieć z nim do czynienia :roll: zastanawia mnie czy bólem dla takich ludzi byłoby chociażby psa puścić luzem na ulicy :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [/center][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]też sie nad tym podobieństwem zastanawiam... kim on by musiał być.... :roll:[/B][/COLOR][/FONT]:oops: [SIZE=5] ***********************************[/SIZE] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a tak naprawde to wpadłam tu żeby zameldować że żyje, sprzątam i poinformować was że macie racje ... jestem głupia!!!! :diabloti: sprzątam... myłam naczynia... i tak mnie natkło... że ta woda sie tak fajnie leje... może foty :razz::razz: no i jak pomyślałam tak zrobiłam :multi::multi::multi: woda lała sie dobra 15 minut a ja PRÓBOWAŁAM cyjać fotki .... kij z rachunkiem za wode- dla sztuki :roll: trza poświęcić siebie i środki :roll:ale.... w pewnym momencie... czuje ..... mam mokro..... pod nogami :crazyeye::crazyeye: patrze pierwszy raz od 15-20 minut, poza oczko aparata... spozieram w dół.... :eek2: kuchnia pływa!!!!!!!!!! ja se cykam foty a woda tak chlapie że po kafelkach spływa w dół..... :mdleje: z grubsza już wytarłam... jestem szurnięta :tard: [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='sota36']TWOJA EMMA NIECH SIE SAM(A) CHYCI ZA MIOTLA!!!! a TY - "RILAX", !!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]moja emma ciężko pracuje na chlebek :loveu::loveu: a gosposi daliśmy urlop ;) ide sprzątać... bo emma mi łeb urwie :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:...spod czarcich paluszków ;) ...da cukierasa...:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z wystawą obadamy jak to bedzie... ten wyjazd na lotnisko pokrzyżował mi wiele planów :roll::roll: cukierasy zezarte... wszystkie... i jak ja pójde do sklepa ??? [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-355.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a czarcie kopyta tera klikły tak :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://yelims4.free.fr/Ordinateur/Ordinateur12.gif[/IMG] [/CENTER]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie to żebym sie śmiała z mandata :roll: japkowa...żeby nie było ... wiesz co mnie śmieszy naj??? że dziś już nie postawi na chodniku a pod drzewem... i przyjdzie ta Emma :evil_lol::evil_lol::evil_lol: iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... buuuhahahahahhahaha[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_2_10.gif[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ide sprzątać... bo przydzie moja EMMA z pracy i też mnie zmiecie z powierzchni ziemi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oj masz no :diabloti:.....dasz Oranżusiowi ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dobra mam coś dla Cia :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.blumen-buehlmann.ch/plants/images/p5-510x300.jpg[/IMG] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jjaajajjajaja... mój kwiotek :loveu::loveu::loveu: łosie rogi... jaaaaa... dzięx Alu [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-69.gif[/IMG] szkoda że go zasusze za tydzień :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='sota36']kuniec marca.Sie mozesz zwalic z Ala u nas!!!!! Nie ma spr! Aczkolwoeik - bardzo chetnie![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuu... raczej nie byda zmotoryzowana jeszcze... i Clockworka w K-cach nie wystawiam :roll::evil_lol: ale może na 1 dzionka to se wpadne... choć bardzie mnie ciągną czechy- Ostrava ;) [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif[/IMG]Witam Cię w tych zacnych progach :evil_lol:............no jakoś ominąwszy dziś porannie Ozzulkowego blogaska :roll:....ale za te emotę [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-441.gif[/IMG] to da się wybaczyć wszystko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to pisałam ja..[IMG]http://yelims2.free.fr/Demons/Demon31.gif[/IMG].. czarcie nasienie :grins:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/Vishenka_09.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][/FONT]
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Dżapkowa :diabloti:pamalowałaś mi ekran szminką :placz::placz::placz:a ja nie mam zestawu czyszczącego :placz: Madzia przyjedź mi wyczyścić :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prosze [/B][/COLOR][/FONT] [url]http://cache.valleywag.com/assets/resources/screenclean.swf[/url] [quote name='sota36']Hmmm kcesz mi nakopac do doopy?Jak inksze? Nakop! Jak mnie nakopiez, to cie nie bede bajac! Bo ja zem normalno dziolcha! I godosz, ze zes normalno? Jo tak nie mysla! tys tak samo pofyrtano jak i MY![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa że pofyrtano to ja... ino wy som tysz pofyrtane a jo sie wos nie boja :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale jo koffom ta dziołcha z Jebia za to że jest :loveu::loveu::loveu:...ale szacuneczkiem dużym darzę :Rose:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie lubie rumianków :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:mąż ma wiatry :roflt: [SIZE=1] a ja wiem [/SIZE][SIZE=1]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]też kcem wiedzieć:razz::razz: jaaappkkooowwaa :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='sota36']pierdziel to Madzialeno! A.R .sie poprawi,abo i niy? Ale i tak Ja bydymy kochac![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie poprawi sie bo to dogo rozjechało mi blogasa... ni Ala... ni ma tu jej winy... i tej wersji bede sie trzymać ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wzieło cie i porwało???? ooosz cholera 11.30.. ide sprzątać :placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [COLOR=Blue][B]Rydzewsko... rozjechałaś mi stronice ;) [/B][/COLOR]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]se wlazłam bo gdzieś mi przemkłaś kontem oka :loveu::loveu: witaneczko :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]japkowa.... co zrobił w związku z wiatrami twój małż???? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='sota36']A cos Ty taka strachliwa, jak ja, co sie bajam Klocusiowej????[/quote] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No wiesz kto z kim przestaje :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='sota36']czyli co?Albo Ty sie mnie i Klocusiowej bajasz, albo ja i Ty sie Jej bajasz![/quote] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ja się jej nie bajem ja tam tylko odczuwam takieg małego respekta [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-222.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='sota36']i tak trzymaj!!!! KochomCie!!!!!!!!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] mam pypcie na jenzyku :roll: a tera mie sie tu tłumaczyć... dlaczemu.... dlaczemu wy oni, one... czujecie przedemła respekta..... [IMG]http://www.pic4ever.com/images/198.gif[/IMG] czymże sie różnie od takich jak dilerowa, medorowa.. i takie inne NORMALNE dziołchy... jestem inna ale nie pale ludzi na grilu żeby sie mie bać ... stresować i takie tam.... moge wam ewentualnie nakopać do doopy za jakieś obawy [IMG]http://www.pic4ever.com/images/5.gif[/IMG] P.S. z tym NORMALNE troche mnie poniosło :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja widziałam filmik... jak schizujesz biedną Tigrosławe :shake::shake::cool1: cze Effa :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]osz cholera... ja też nie lubie wiatru... bo zazwyczaj nestępstwem jest... odcięcie od neta :evil_lol::evil_lol: a tak serio to takie tornada mnie przerażają... mój psiak ma to w dupie, ale te inne :placz::placz: cze LOL ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='sota36']Alus Katowice sie zblizaja! Czekam na Cie!!!!! Wikt i opierunek u mnie mosz![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kiedy są k-ce??? :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...