-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Sunieczko.... jak Ty sobie poradzisz w tych ogólnych boxach?? :-([/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Akadna- dziękujemy za banerek podlinkowałam... można wkleic do 1 posta... kto zakładał wątek???? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107818"][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/4457/cudojatrzebskischronsy8.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] EDIT!!! ja zakładałam... już wklejam do 1 ;) [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-420.gif[/IMG]dawa fotaski u mla dobrze wyglądają .....a jak źle widać to cza zmienić na swoim patrzydełku na kontraście i jasnościch :loveu: no dawaj ...nie fochaj na fotecki [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-453.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zmieniałam... nadal czarne plamy :angryy::angryy::angryy: bez sensu... w domu łdnie widoczne a tu klapa... pewnie klapa na większości kompów dupa... FOCH!!!!! [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]EDIT!!! nie bedzie miły!!!!! ooo jak żem sie wkurzyła.:angryy::angryy::angryy:.. zajrzałam na wczorajsze foty i goowno na nich widać... w domu były akurat pod wzgledem kolorów, jasności, ciemności :roll: a na tym kompku???? DOOPA!!!! goowniane foty :placz::placz: i jak ja mam je wrzucać skoro tam są ok, a wy pewnie widzita czarne plamy... dupa,[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mad:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] dupa [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mad:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dupa[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mad:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] NIE WRZUCAM !!! O! :motz: se bede w domku na laptoczku oglądać :obrazic:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]DOSZŁAM!!!!!! :multi::multi::oops:[SIZE=2] ja juz w pracy ... zapylałam w promieniach wiosennego słonka :mdleje: [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]A ja mam dzisiaj wolne :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja za 6 godzin tysz :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='lolka75']witaski Klocuszki:loveu::multi:.... ja tez dzisiaj wolne...to znaczy ja mam zawsze wolne:roll:...ale Eryk ma jeszcze jeden dzien wolnego:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja za miesiąc bede miała cały czas wolne .... nie widze perspektyw na prace , nie niewolniczą :shake::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='gops']oj bylam tu i tam :roll: czasu nie bylo na odwiedzinki ale juz sie poprawiam i bede zagladac :multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zagladaj ... koniecznie ;) ja też czasem TU zajrze :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :razz: nie ić .....:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poszłam... kupiłam w końcu tą zarówke UV do kolczyków... drogie to pieruństwo :mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]miodzio:loveu: witam Cie madzialenko z caaałym twym dobytkiem i w dodatku witamn Cię zimowo:cool1: ciekawe czyja sto sprawka ten śnieg:mad: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiosennie... Beatris, wiosna przyjszła:multi: a mniodzio Bruxio bedzie u nas na tymczasie od piatku do poniedziałku ... już zabezpieczam terrarium bo po ostatnim tymczasie Bruxi u nas, szyby nie przezyły :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='sota36'][URL]http://images28.fotosik.pl/182/bd2f78aa42552008.jpg[/URL] un tyz mo kukubanosa!!!Jak Gut - ino ze Gut mo zjadliwego![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kabannonos powiadasz :roll: tyn tysz okazał sie zjadliwy ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam Was w ten piękny i słoneczny wtorek :loveu: życzę miłego i pogodnego dnia :) :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pogodny jest, zara sprawie że bedzie miły :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='apple'] [COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Co śnieg????:crazyeye::crazyeye::crazyeye: babo co ty gadasz przeciez juz prawie kwiecień jest ....słonko ma być....mleczyki mają się zółcić......paki pękać...powiewać ma delikatny wiosną pachnący wietrzyk a nie jakieś mi tu ciapy z nieba lecą.ehhhhhh WIOSNA!!!!!!!! :placz:[/FONT][/B][/COLOR] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobrze gada!!!!! polać jej!!!! a to wszystko przez to że dzieciaki miały wolne w piątek i nie utopiły marzeny :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [img]http://www.cosgan.de/smiliegenerator/ablage/577/376.png[/img] [/B][/COLOR][/FONT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]heloł japkowa :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [/CENTER]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też mam koszmar... że już po łikendzie i do arbajta trza zadylać :placz::placz: aaa tam zima a moję rękawiczki mokre bo zrywałam wczoraj mlecze legwankowi ... i zmokły... i wsadziłam do kieszni :roll::roll: ... i zamarzne, ręki mi odpadną... WIOSNA!!!! cholerna zima tej wiosny :mad::mad: aaaa berek :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Przyszłam do Ciebie z dzień doberkiem [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG] , kawusią [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-108.gif[/IMG] i ciasteczkiem [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-135.gif[/IMG] ... usiądę sobie w kąteczku i poczekam na te obiecane fotaski :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kawa wypita, ciacho pochłonięte, kąty wymiecione :eviltong: ide do pracy więc nie dam tera foteczek :p bereczek [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims4.free.fr/Sourires/Sourire66.gif[/IMG] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]WitanKo Madziu:cool1: Witam sie u Ciebie i lece dalej:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko... no leć jak musisz[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims.free.fr/Jetirelalangue/Langue31.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='gops']witamy :razz: dluuugo nas nie bylo ale juz nadrobilismy :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a gdzieś ty była jak cie nie było??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Madzia!!!!!!.....nic nie widze....gdzie jesteś....... [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_63.gif[/IMG] .................qurde ale pogoda.......grudzień normalnie ale ja tam cię witam baaardzo wiosennie i ciepło :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_16.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi:tu jestem TUUUU!!! [IMG]http://yelims2.free.fr/Forum/Forum103.gif[/IMG]Berek!!! chyba i tak cieplej niż wczoraj... niebo błękitne topiący śniek kapie po parapecie.......... o QRDE!! [IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou32.gif[/IMG] do pracy!!!! [IMG]http://yelims2.free.fr/Forum/Forum74.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wieczorne siq ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]trzymam sie wersji halbiny.. do domku czas :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi']Witamy poniedziałkowo dyngusowo:cool3: Foty widziałam:loveu: A u mnie coś speszial for ju:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]byłam... KCEM KANALIE :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Kic Kic kic kicają zające......:eviltong: [URL]http://images30.fotosik.pl/182/d8449f3ce9e3da9e.jpg[/URL] :evil_lol: [URL]http://images33.fotosik.pl/190/8862ac89f090b031.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zajęcy sie mieli spotkać dzisio ale pogoda pokrzyżowała nam plany :mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ciacho mam :loveu:jest pychotka ...podeślij Pawcia z transportem to Ci zapakuję ;) [SIZE=3][COLOR=Blue]posłałam ;) doszoł już??? :razz:[/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][LEFT][RIGHT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] zagłodzone piesy :diabloti: [URL]http://images31.fotosik.pl/190/f0d4a25c6261e8ba.jpg[/URL] [URL]http://images32.fotosik.pl/190/02f9cfd95bd460f1.jpg[/URL] [SIZE=3][COLOR=Blue]dementuje plotke coby piesy były zagłodzone.... BRUXA na strzał zezarła 3 kilo schabu z pieczarkami i cebulką który studził sie na balkonie :evil_lol::diabloti::eviltong:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9770473&postcount=49119"][SIZE=2] U nas For You [/SIZE][/URL][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9770473&postcount=49119"]:Rose:[/URL] [/SIZE][/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [/RIGHT] [/LEFT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]byłach... podziękował :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ATLANTYDA']Bry:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]brrrryyy bym rzekła... zima jak cholera :roll:;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nic więcej mu do szczęścia nie jest potrzebne :) [URL]http://images33.fotosik.pl/190/e46c6696cc9f9e23.jpg[/URL] :evil_lol: [URL]http://images33.fotosik.pl/190/8862ac89f090b031.jpg[/URL] Klocek berek :) :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]2 dupie psy :evil_lol: mój czas kompkowy sie skończył :placz: a chciałam dać niedzielne Bruxowo-Klockowe foty :placz: do zaklikania.... :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
clockwork replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Arial]aaaaaaaaaa... dotarłam :mdleje: buziaki wielkie :loveu::loveu:[/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a kto miał geburstag??? :oops::oops: Dulcia????? :razz::razz: no to wsiego naj od Klocmena :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ponoć cie nie ma... ale i tak zaglądne ;) kliknij czasem że żyjesz.... ja zyje :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dłuuugo mie nie było, ale sie pojawiam.... i znikam :grins:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]stanowcze NIE pożeraczom zajęców :diabloti: gdzieś przeczytałam że u ciebie w cholere nagadane, więc sie nawet za to nie biore :p[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Basieńko z zuzą... pozdrawiajem poświątecznie i śnieżnie :placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko.... melduje żem byla i lece dalej :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
clockwork replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]se wpadłam poświątecznie.... dostałam chwilke na kompa :roll::roll: lece dalej ;) edit: ciepłam ci jajo do koszyka ;) [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]allleeee fotek :crazyeye::crazyeye: niczym u mnie :roll::cool1: witalec pokojówko... buziaki od jebiaków :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]se przyjechała do faderlandu i słuch po niej zaginął.... :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]