Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobranoc suniu .... trzymaj się cieplutko :-([/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobranoc rudziaszku... jutro do ciebie zadzwonie ... ale nie licz na mnie... nijak ci nie pomogę.... sytuacja mnie przerosła, uświadomiłam sobie że nie jestem w stanie pomóc 80ciu psom w naszym schronie gdzie co dzień liczba wzrasta... mam nadzieję ze jeszcze żyjesz ... ja wymiękłam.... świat jest do doopy przepraszam Cię za ludzi, też ich nienawidze :-(:-( trzymaj się ciepło, kiedyś zaświeci ci słońce :-( żałuję że mam psa, bo już byłbyś mój ... przysięgam :-( [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='shanti']zróbmy demokratyczne głosowanie i po sprawie. [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a nie podrobisz list wyborczych?? :razz::razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poczekajmy zadzwonie jutro do schronu jak ma się sytuacja z psami- może niepotrzebnie drzemy koty, może któregoś już nie ma..:-(..... potem bedziemy myśleć... jeżeli sunia jest szczenna nie ulega wątpiwości że trzeba ją wyciągnąć na sterylke aborcyjną, ale wtedy trzeba uzgodnić z Pania Beatą z hoteliku czy taka sunia wchodzi w rachubę. bo tak jak pisałam shanti na gg- w tym wypadku to nie tylko wrzucic do boxu w hotelu i dać jeść.... jeżeli nie jest szczenna .... dogadamy bez emocji ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL]http://www.aplikacje.net/psiak/IMG_2306_1_1.jpg[/URL] aaaale taniec radości [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-428.gif[/IMG] boloo- fotki max 640x640 bo moderatorzy zamienią na linki a szkoda by było takich pięknych fotek ;) aaaa i 5 fotek na post ;) i jak z tą adopcja mnie?? :cool3::cool3: jak z załatwianiem potrzeb?? czy Rogerek czy jak mu tam sygnalizuje potrzebę wyjścia?? :razz: no i rankiem czekam na relacje jak nocka- czy sypia w łóżku :grins: jeeesssooooo Rogeruś... cieszkam z Twojego szczęścia [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-369.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-406.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='shanti']Może damy jej na imię Myszeczka? Bo siedzi jak mysz pod miotłą. Wiecie Cioteczki, pomyślałam pogoda paskudna, ludziska przez święta trochę po necie polatają, może który wypatrzy jakąś naszą psinkę.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mus ogłoszonka a ja nawet nie wiem gdzie :oops: i deputat czasu- zara bede sie rozwodzic :roll::roll:[/B] za tego kompa i psiaki :oops:[/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja płaczę razem z Rudaskiem.... koniec tematu- musimy pomyśleć racjonalnie, łeb mi pęka:-([/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='elainfo']hmmmmm szkoda... a ja Cie wlasnie chciałam poinformowac ,ze samiczka legwanowa jest do oddania...od razu o tobie pomyslałam:oops::oops::oops:Przeciez twoj chlopiec umarłby ze szczescia jakbys mu kolezanke sprezentowała:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie chcę żeby umarł :p noo niestety.... nie stać nas na drugiego legusia :shake::shake: ale miło że o mła myslisz :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szybki baneros, częstujcie się ;)[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108079"][IMG]http://images34.fotosik.pl/186/22354c432513ebe5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]trzymamy trzymamy.... kijowy okres święta- ludzie zabiegani... ale mamy czas co??? parę dni??? :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]shanti zadzwoń do pani hotelikowej czy weźmie sunie po ewentualnej sterylce aborcyjnej (jeżeli jest zaciążona) bo pani będzie za chwile miała szczeniaki swoich suk- bordożka i goldenka, i bedzie miała robote... czy da rade jeszcze robić przy suni ze schronu?? bo po sterylce to musi doglądnąć ...i czy za tą samą kase :p nie chce sie droczyć..... Rudasek pozostaje w schronie:cool1: jutro tylko zadzwonie czy on jeszcze żyje :-( [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='agata-air']ważne że jest DT[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no tak.... zacisam w takim razie :kciuki:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='agata-air']tak juz dzwoniłam. prawdopodobnie w poniedziałek sunia opuści schron.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dopiero w poniedziałek ?? :placz::placz: kolejne 3 dni męk przed nią :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='evaxon']fajnie ze piesio znalazl domek :) szukaj szukaj dalej klocusiowa:) witanko[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]psiaków szukać nie musze:shake::shake: schron full.... a teraz bedą dostawy "poświątecznych" :-( [/B][/COLOR][/FONT][URL]http://dzieci.eu/viewVideo.php?fileID=5[/URL] zobaczcie!!! nie ten pies!!!! :multi:
  15. [quote name='furciaczek']Ma talent kobieta:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na szybko pisała :grins: :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oddaliśmy Rogerka do adopcji!!!!! :multi::multi::multi::multi: ale fajowo!!!!:loveu::loveu: tera kolejne ;) kto wie czy on by dziś jeszcze żył w schronie... pewnie nie :razz::razz: wydymaliśmy śmierć :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='furciaczek']Ja chce zobaczyc co Ala napisala na [URL="http://www.rybnik.com:placz:"]www.rybnik.com:placz:[/URL][/quote] [URL]http://www.rybnik.com.pl/ogloszenia,rozne,podaruje,tolus-6-miesieczny-szczeniak,ogl7-37-1-13366.html[/URL] ;)
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co do psiaków i hoteliku to powiem tak.... miejsce jedno póki co mamy :loveu: jest to koszt- pies w hotelu.... wszystkich nie uratujemy... osobiście wyciągałabym te które mają szanse na szybką adopcje... nie wiem może źle myślę....:roll: że ja bym brała Rudziaszka to nie musze pisać... siedzi mi w serduchu :-( i chcialabym go wyrwać stamtąd gdziekolwiek zanim zdziczeje w schronie i straci wiarę w człowieka :-( a ile ludzi tyle zdań... wiadomo ;) P.S. na dzień dzisiejszy kosztów żadnych nie ponieśliśmy... z Marchewą się rozliczę za jakiś czas- żarełko szczepienia, chyba że starczy jej z bazarków ;) wiecie co??? ja jutro zadzwonię do schronu czy on tam wogóle jeszcze jest [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to już jestem spokojna... szczęśliwy psiur...ja tysz WAS koffam ;) i ile terenu do biegania :crazyeye::loveu: nie chcecie mnie adoptować?? :siara::siara: EDIT: pomyliłam wątki ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='MARCHEWA']Ja go wczoraj ogłosiłam w dziale:Oddam Zwierzęta,a tam fotek nie ma.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale jest na PRZYGARNIJ MNIE!!! ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='shanti']O Jesooo, jakby jeszcze jemu się udało to chyba ja bezbożnik pójdę do Kościoła w święta:razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja nie... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja nie pojadę dopóki nie będę miała jakiegokolwiek innego azylu dla Rudziaszka:shake::shake::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]wstawiaj ....a jak się domeczek który dzwonil do Marchewy zgłosi i zabierze Malca to wycofasz :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Toluś na portalu jest... wysłałam zainteresowanym maila..... psiaków ci u nas dostatek :-([/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='MARCHEWA']Miałam pierwszy telefon w sprawie Tolusia,pani z Pawłowic,niedawno stacili 12-letniego jamnika,syn strasznie rozpacza i szukają nowego domownika. Posłałam Pani fotki(bo ogłoszenie o maluchu zobaczyli w Jasnecie,a tam zdjęć Tolusia nie ma) i zobaczymy czy się zakochają:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]są foty są!!!!!! osobiście mnie pani poinformowała że ogłoszenie zamieszczone :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]podsyłaj i to ZARAZ .........[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wolno wysyłać linków... co za portal :diabloti::diabloti: wysłałam z numerem gg i telefonem [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...