Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dogobranoc cioteczki :loveu::loveu: nie wyrabiam czasowo .. doba powinna miec 48 godz... a kobieta 4 ręce :cool1::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dogobranoc Rogerku ... czekaj dzielnie- jutro jestem po ciebie :loveu: mam nadzieje że kochasz dzieci ;) zresztą pogadamy, wszystko wytłumacze Ci po drodze :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobranoc Toluś... ciotki zabiegane, ale KTOŚ cie wypatrzy .. niebawem :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]FUNCIAKOWA!!!! :cool1: zajefajne banerosy :loveu::loveu: dobranoc Rudzaiszku... mrozy zapowiadają :-( a ty nie masz w budzie nawet sianka... przytul sie do kolegów :-([/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doszły mnie słuchy że KANGUR na mnie tu czeka :multi::multi::multi: [URL]http://img528.imageshack.us/img528/7318/dsc05793xd9.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bardzo miło że jak Salsa qpka od razu myślisz o mnie :loveu::loveu::loveu::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] reszty nie czytam... wracam dalej latać na szmacie :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Toluś na włościach super.... oby szybko znalazł się domek... nie przyzwyczajaj się chłopie :shake::shake: to jeszcze nie Twoje miejsce :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='shanti']Ale wiecie, dzwonie na gubernię i nawijam, że nie mogę przyjść, bo mam osobę po zabiegu pod opieką:evil_lol: (dla mnie mój pies to osoba więc nie scyganiłam) i że mogę dopiero po świętach, a miły pan policaj, że jak ja nie mogę, to on do mnie przyjdzie, tylko o której godzinie:-o Pierwszy raz w życiu mnie zamurowało.:p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] -panie władzo wybaczy Pan, nie mogę stawić się na wezwanie -dlaczego?? -bo mam pod opieką osobę po kastracji:evil_lol::evil_lol: buuuhahahhahhaha dzwoniłam do Pani hotelikowej ;) jedziemy po Rogerka o 10tej rano,na szczepionko i na spotkanko z ewentualnym domkiem :multi: Roger je, suchą tylko dziubie ale mokrą (makaron z kurczaczkiem zjada w mgnieniu oka) . Warczy kiedy podchodzi się do niego podczas jedzenia,(dlatego warknął na mnie w schronie, bo Ala go karmiła) ale nie ma się co dziwić- pies zagłodzony chce mieć żarełko tylko dla siebie :p da się wyprostować kiedy zrozumie że to jego i nikt mu tego nie zabierze. Brzuchol się zaokrągla, żeberka zanikają :multi: dziś ganiał po ogrodzie... szczęśliwy jak dawno temu ... może :roll: o więcej popytam jutro ;) w telefonie jakaś pani krzyczała: wrzuć monete wrzuć monete :niewiem: :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]do emerytury Ci doliczą odsiadkę ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]za listy wyborcze dają krzesło elektryczne ;) mniej dają za morderstwo :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='shanti']Ja dzisiaj głowy do niczego nie mam:shake: A jeszcze jakieś durne wezwanie na policaj jako świadek w sprawie list wyborczych. Miałam iść dzisiaj, ale odwołałam, bo w d... mam te listy, ale niestety, jak nie złożę zeznań to kara pieniężna mnie czeka. Jak mnie zamkną, to będę blisko schroniska:eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chciałabym cie poinformować że zakład karny obok schronu jest dla facetów.... ciebie by wywieźli gdzieś w świat... więc nie kombinuj :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Pani nie ma w domu, mam dzwonić koło 21szej ;) zadzwonie ... dam znać [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Pomimo jutrzejszego spotkanka Roger ma też ogłoszenie na portalu rybnickim [URL]http://www.rybnik.com.pl/twoje-ogloszenia,oto2-1.html[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [URL]http://www.rybnik.com.pl/ogloszenia,rozne,podaruje,nazywam-sie-roger,ogl7-37-1-13347.html[/URL] :grins:
  12. [quote name='iwop']To załóćie wątek... Taki sliczny:-( Zrobiłabym mu allegro:oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dopsze kochana ... tera ide myć okna a potem zrobię osobny wąteczek..... ;) i psiakowi z martwą łapką też :-( [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='iwop']Alicja a ten beżowy kudłaty ze zdjęcia ma wątek...?:oops: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeszcze nie... nic o nim nie wiemy :shake: jest wzmianka na ogólnym jastrzębskim [/B][/COLOR][/FONT][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107817[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9726961#post9726961[/URL]
  14. [quote name='furciaczek']Tak to jest bedac blondynka, mowia do Ciebie a Ty nic nie rozumiesz:evil_lol: To ide kopiowac i wklejac:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:calus: moja kochana blondi :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='furciaczek']Jej mi juz chyba padlo na oczy bo nie rozumiem nic co napisalas:evil_lol::eviltong: Jesli jest juz tekst do ogloszen to gdzie go moge znalesc??[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: w pierwszym poście???? :razz::razz: KOPIUJ wklej :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='furciaczek']No sprawdzalam na podgladzie i mialam slicznie rozjechany podpis...zbanowaliby mnie od razu:lol: No ale jakos sie udalo:loveu: Kto wymysli tekst do Rudaskowych ogloszen?? Ja beztalencie kompletne w tej materii:oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Marchewa.... ja zerżnęłam :loveu::loveu: powiem ci jak to sie robi... zaznaczasz text klikając w prawy przycisk myszki, kopiuj i wlkej w odpowiednie miejsce :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='furciaczek']Jak chce go wkleic to mi sie wszytkie 3 ustawiaja pionowo jeden pod drugim:angryy: Ja nie wiem jakim cudem mam tech. informatyk:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a sprawdzałaś na podglądzie?? mi sie tak też robi jak wklejam, ale jak zatwierdze są koło siebie.... backspacem ino robie coby nie było odstępów.... ehhh ci informatycy :shake::shake::diabloti: dałaś rade widze :bigok: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Oj cioteczka zamiast okien myć chyba znów przemywa swoje oczka :glaszcze: a Karen posłała kod na Rudziaszka :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo łzy mam w okach a dźwięk skowytu w uszach :-(:-( obraz mi sie zamazuje :shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='furciaczek']Nie moge banerka dokleic:placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dlaczemu???? :crazyeye::crazyeye: celowo malutki zrobiłam bo nikt już nie ma miejsca na większy... banerek jest podlinkowany jakby co ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107940"][IMG]http://images34.fotosik.pl/184/3eda9e3bd4758aa2.jpg[/IMG][/URL] . [/CENTER]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aktualny banerek ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107818"][IMG]http://images31.fotosik.pl/184/887765a406cbde58.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  22. [quote name='monia770']jaka jestem śliczna psina, szybko szukamy ci domku :loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Monia Figusiowa!!! :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berek gadułki:loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER]:scared: [/CENTER]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qrde... zapomniałam rzec że poranny Toluś CUDO :loveu::loveu: furciaczkowa... dziękujemy za ogłoszonka :multi::multi::loveu: już wklejam do 1 postu coby nie dublować..... nie wyrabiam na wątkach :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek mój Rudziaszku :loveu::-( uciekaj do budy... zimnej.... snieg pada :placz:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...