-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]stanowczo to nie ten dom :p[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Klotz ma już święta :p [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/180/0b049470f0de9d79.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/180/5579b370fb156107.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/188/379a8f83ab2fc7d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/180/a70a9e14950bfc0d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/188/cacfc35ad56fbddd.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyjdzie dzień że go wypatrosze :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/182/4c3e5c8e8eb20113.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięki wszystkim za życzonka ...:loveu: buuhahhaha.... halbina !!!!! jakie szpagaty [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] to ja też dam coś jeszcze [/B][/COLOR][/FONT] [url]http://www.playwielkanoc.pl/[/url] -
[quote name='furciaczek']W poniedzialek rzuce kolejne ogloszenia...tak latwo to ja sie nie poddam... moge i 12 godzin przed kompem siedziec i wsadze go na kazdy portal ogloszeniowy w tym kraju!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w tym kraju czy w tamtym kraju?? :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27923/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/respect.gif[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jak łapki?? :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
clockwork replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]domków Wam życze psiaki i to nie tylko z okazji świąt a Wam cioteczki wytrwałości w działaniach [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27923/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/respect.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Toluś jest prze prze prze :loveu::loveu::loveu: a jak łapencje?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='MARCHEWA']Niestety cisza:shake:,a Toluś się strasznie przywiązał do mnie,trzeba szybko domku szukać,bo mały będzie mocno przeżywał potem.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]SZYBKO SZUKAMY DOMKU!!! :p[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sunieczko... trzymaj sie :-([/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek maleńki nic?? cisza??? [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Pogódka']prześledziłam cały wątek, rzeczywiście nie jest dobrze, wiecie co , ja cały czas tak reagowałam, dopiero niedawno dotarło do mnie, że wszystkim nie pomożemy, po prostu się nie da ale ta psina jest szczególna, mam nadzieję, że słońce dla niego zaświeci:-([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no właśnie... nic tak nie boli jak bezsilność :-( liczę że jednak ogłoszonka coś dadzą, że ktoś go/je wypatrzy :oops:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobranoc suniu... trzymaj się cieplutko :-( sama samiusieńka w boxie :-([/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobranoc Toluś, dobranoc kochana Marchewko ;) buziol w nochale ... dla Brunia 2 :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[URL]http://video.interia.pl/obejrzyj,film,82381,sortuj,sm,st,92075,pozycja,7,Pitbull_bai_sie_HAHA[/URL] radosnych kurczaków;) [CENTER] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_3_16.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_3_33.gif[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Dwa kurczaki w koszyku siedzą, i rzeżuchę sobie jedzą, baran w szopie zioło pali, pewnie zaraz się przewali. Ksiądz za stołem już się buja WESOŁEGO HELL'ELUJA[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [LEFT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a26affd9a4716746.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/148/a26affd9a4716746.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a107e93ff41ca58c.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/148/a107e93ff41ca58c.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/LEFT] -
:kciuki:...
-
opublikowali na jasnecie w Przygarnij mnie - sunia [URL]http://www.jasnet.pl/pies/[/URL]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale szukamy domku??? nie zostaje u ciebie?? [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sunia nadal w schronie, dzwoniłam....już jest po kwarantannie... po świętach idzie do boxów ogólnych.[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
na jakiś czas znikam ... z dogo, z pomocy psom... nie wiem na jak długo bo pewnie nie dam rady siedzieć i patrzeć na ich cierpienie, ale na dzień dzisiejszy taką podjęłam decyzje....... zajmę się jeszcze poza dogo szukaniem domku dla Tolusia, bo to obiecałam Marchewie... dzięki że jesteście- nara zalanego dyngusa Wam życze i kolorowych jajek [URL]http://www2.100lat.pl/kartki/3,Wielkanoc/2,40,0,Twardzi_jajcarze.html[/URL] -
[quote name='malawaszka']Magda!!! :mad: co Ty wygadujesz??!! nie jesteś w stanie pomóc 80-ciu ale jeden już w domu, macie miejsce na jeszcze jednego w hotelu i pieniądze - bazar idzie świetnie, Dilerowa obiecałą dorzucić - normalnie sprać Wam doopska to mało! w KAŻDYM schronie przybywa psów - czy nie warto cos zrobić żeby chociaż jeden, dwa ubyły? Dla nich świat już jest piękny![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie warto... bo przybędzie kolejny rudziaszek..... i to nie ja powinnam płakac nad jego losem a jakiś zasrany dupek który się go pozbył.... wiem wiem"świat zmieni się dla tego jednego psa" ale cóż ja wiele dla niego mogę.... użalam się nad psiakami pisząc na dogo a nie mogę wziąć go nawet na tymczas :shake: do dupy takie działania... moj płacz im nie pomoże a mi dziś rozpierdziliło czache.... wycofuję się... myślałam że to prostsza sprawa ... jestem za słaba psychicznie widać ... w piekle policze sie z tymi sqr***** oprawcami amen [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobranoc Toluś.. szukaj domku- ja ci go dac nie mogę ........:-([/B][/COLOR][/FONT]