Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qrde ja z doskoku.... piszemy???[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/ogloszenie/79005/Przygarne-szczeniaczka.html[/URL] EDIT! napisałam!!!
  2. [quote name='boloo77'] @shanti: ano jest spora nadzieja, i gdybym nie wierzył że tak nie będzie to byśmy się nie zdecydowali raczej...[/quote] [quote name='shanti']:loveu::loveu::loveu:[B]Kocham Cię:loveu::loveu::loveu: [/B] [B]Mam nadzieję, że Twoja Żona i mój Szanowny Małżonek tego nie przeczytają;):oops:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: boloo ci od @ (maup:eviltong::eviltong:) a ty go kochosz??? :crazyeye::crazyeye: nie wiedziałam że tak lubisz :diabloti: ja myśle że jakiś mężczyzna zrobił mu krzywde, nie dawał się złapać hyclowi, kulił się jak stróż wchodził do boxów.... dalej nieufny ... ale bedzie dobrze- tylko musi poczuć że mężczyzna to nic złego :roll: ja tego nie powiedziałam.... :diabloti: a na Pana portalu ktos szuka szczeniora [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/ogloszenie/79005/Przygarne-szczeniaczka.html[/URL] może by podesłaś Tolusia :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: po latach walki :roll:Toluś ogłoszony na miejskim portalu;)[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://www.jasnet.pl/pies/?id_rodz=&start=0[/URL]
  4. [quote name='shanti'];) A ten po moim to Ty?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:oops: yhy :diabloti: jak same [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims2.free.fr/Forum/Panneau12.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ja[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='shanti']Napisałam go:eviltong: Tyś chyba wszystkim w jebiu podpadła:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak wszystkim?? :crazyeye::crazyeye: TOBIE nie podpadłam :siara::siara:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie nawidzą mnie... no cóż.. ja napisałam ze 10 i jest 1 :p zaś napisałam.... bede upierdliwa.:diabloti::diabloti:.. a twój się ukazał to ... po moim klikaniu z babką z jasnetu:eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='shanti']O matko! Dziękujemy za wieści, bo nie wiem jak inne, ale ja zamiast sprzątać, to co chwilę przy kompku jestem;) Znaczy się, jest spora nadzieja, że psina się wpasuje do Was:multi: Trzymam kciukasy mocno i dziękuję za daną szansę temu biedakowi:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też dopiero tera biorę się do moich ulubionych :mdleje: prac domowych :roll:[/B][/COLOR][/FONT]:oops: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to ide :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=#000000][B][COLOR=#000000][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/FaireLaVaisselle.gif[/IMG][/B][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/PasserAspirateur.gif[/IMG][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/Laver02.gif[/IMG][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][COLOR=#000000][COLOR=#000000][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/LaverLesVitres.gif[/IMG] shanti... co zrobiłaś że ukazał sie twój koment na jasnecie?? :razz::razz: [/B][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: urrrraaaa!!!! NOWY DOMEK!!! :multi::multi: zacznę może od tego że pani hotelikowa mówiła że za potrzebami wychodził na zewnątrz. w pierwszą nnoc mu się zdarzyło ale był po tabletkach na robale (po czym często psiaki mają biegunkę) i stres i wogóle :cool1: potem uz tylko na podwórku. co do decyzji o obserwacji Waszej pani wet - jak najbardziej słusznie- niby pani hotelikowa go obserwowała ale to Wy macie mieć pewność ;) no to niech Rogerek vel Ramzes vel Łatek :evil_lol: sie aklimatyzuje a my czekamy na nowe wieści i fotecki najszczęśliwszego psa na ziemi (poza moim ;)) karmy suchej nie chciał jak miał do wyboru inną... dziś jechał o głodzie więc już widze jak wtarabaniał zarełko :loveu: aaa bąki... ostrzegałam :p[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzwonili?? :roll::siara::siara:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w wielu przypadkach schron staje się sposobem na życie.... nie ma tu miejsca na litość i serce dla zwierząt "kolejna suka w "schronie" za którą wpadnie grosz" , "niech sie z kundlami dzieje co chce... mi jest dobrze" :onfire: gdzie my żyjemy [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:motz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] katolicki naród [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:grab:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='shanti']Ja popieram! Zabraniam focenia mnie od pasa w dół. Wychodzę przy Was i chudziutkim Rogerku jak armata:angryy: Psinko moja:loveu: sprawuj się w nowym domciu.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzwoniłaś do pana?? :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]FAK!!! nie ma nikogo z okolic kto mógłby ją zabrać z tego piekła???? jak poczytałam o suniech rodzących notorycznie w boxach to odechciało mi się żyć :flaming: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='monika55']Fakt .Bosche co za przezycie. Fanty czekaja. To teraz nastepny. Za chwile schron stanie pustka.:razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]schron nigdy nie stanie pustką... 1 poszedł do adopcji pewnie ze 3 doszły :-( dziewczyny!!!!! czy znacie kogoś z okolic??? DT pilny!!! Żyrardów, Warszawa.... :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108018[/URL]
  13. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/180/3674716dd651e2f7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/186/f1442ae2e2844237.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/180/ddc0c5416ad28d49.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w aucie :-( rozkleiłam się :-([/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/180/96b211cbc890b2a9.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z wybawicielką Shanti :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/179/abee8fe4d2b8df8a.jpg[/IMG][/URL] dziękujemy cioteczkom za pomoc!!!! :Rose:to jeszcze nie koniec walki o jastrzębskie psiaczki :shake: [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  14. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/179/7c656fd3250ba428.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/180/a0c18cd95cd9ab86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/185/76942a164e9a119e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/179/6205aa294ce96835.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  15. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzieci... zero emocji :shake::-( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/180/357d53ad8418bdaa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/185/a16454935997ae78.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/186/cbf91e3e2079ad12.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/180/5398b6dbc61e4d9a.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  16. [quote name='monika55']:crazyeye:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zapomniałam Twoich fantów na bazarek :p podejde któregoś dnia ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/186/3b770ae6b2a5e593.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/179/ae3b0e2574986bb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/185/5313503f431fc952.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/186/4f07eb8fe8cfddac.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bez obaw ... ja od razu skomentowałam... o matko :mdleje: czytał pan na dogo??? a ONE tam takie bzdury wypisują :diabloti::eviltong: nooo ten wzrok na siatki w wózkach... :-( ale może faktycznie kojarzy miejsce, bo jak podjeżdżaliśmy to zaczął skomleć pod noskiem :-( i cały czas na spotkanku był czujny... zadzwoniłam do Pani z hteliku- też zaciska kciuki za relacjo psio-psiowe, kocyk wypierze i zatrzyma dla kolejnej bidy schroniskowej :loveu: fotki pożegnalne ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak nabraliśmy ciałka :loveu:za tydzień będzie pięknym psem :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/180/8395326b5650d7b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/186/512d056af89686f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/185/41fbd0ef1fcaf8cb.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak ciągniemy na smyczy... ze smyczą chyba nie miał do tej pory do czynienia ... nauka, nauka i jeszcze raz nauka[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/179/fcd8d61e71365fe3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/186/fd1a13c2f115188c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Rogerek w domku... mejmy nadzieje :roll: tera bierzemy sie za Ciebie moje ty cudo :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='furciaczek']Zartujesz??!!!!:multi::loveu:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG]TAK........:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [CENTER]:evil_lol::evil_lol: [/CENTER] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Teraz kolej maluszka Tolusia :loveu: o Rogerku wszystko napisze shanti jak dotrze do domu :multi: znam już całą relację ale nie odbiorę Iwonie tej radości podzielenia się wrażeniami :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='monika55']Roger pojechal. Byl bardzo zdezorientowany, biedak. Panstwo sensowni. Madzia napisze wiecej.Jak sie wzruszylam.:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też nie zabiore tej przyjemności Iwonie :p oki troszke napisze bo mnie skręca od środka :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Rogerek jest masakrycznie rozbity psychicznie.... w hoteliku powitał nas niepewnie, wręcz ze strachem... pani hotelikowa mówiła że on boi się wychodzić z boxu, wychodzi niepewnie[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:shake: ciałka już nabiera, kręgosłupek,żeberka i wystające kości na doopce powoli zanikają.[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi:[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Blue][B][FONT=Arial].[/FONT]jedzonko poranne nieruszone- za dużo w tyłku[/B][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B].:p odsikany wyqpany... qpa ładna, o ile można o qpie powiedzieć że jest ładna :eviltong::evil_lol: jedyna emocja Rogerka dziś to... ruchliwy ogonek na widok shanti[/B][/COLOR][/FONT] :loveu: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i kilka całusów w naszą strone ... potem nic, zero emocji, do dzieci też... one go głaskały on nic....wyciszony maxymalnie:-( agresji zero, do pana też nie- czyli nie jest agresywny w stosunku do mężczyzn. Po prostu nie lubił opiekunów ze schronu... :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]warknął natomiast na psa Iwonki-Shantiego, może z zazdrości bo miała go na rękach :niewiem:[U] i tu musimy trzymać kciuki. [/U]Piesek będzie u Pani .... w domku jednorodzinnym, gdzie w drugiej części mieszkają syn,córka?? :niewiem: z drugą połową i dziećmi- mają psiaka... samca...nie agresywnego:loveu: mam nadzieje że Roger z tego powodu nie wróci, że się zaprzyjaźnią... przecież z psami w schronie żył w zgodzie .... :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] co jeszcze ... psiur najprawdopodobniej będzie się nazywał RAMZES, będzie mieszkał w domku a do biegania bedzie miał ogród. będzie trzecim z kolei psiakiem pani... poprzednie odeszły z uwagi na wiek ;) obiecane mamy relacje z domku i fotki :multi:... [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]JUŻ CZEKAMY!!! jak tam Roger vel Ramzes pierwsze minuty w domku??!!! powinni już być na miejscu :roll: panie kochany dajcie no znać ;) aha... pani z hoteliku odmówiła przyjęcia zapłaty, powiedziała że te 3 dni mamy gratis, bo ona nie zbankrutowała żywiąc jedną mordkę więcej:Rose: i chyba to tyle... oby pogodził sie z psiakiem :kciuki: [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='furciaczek']Czy chcesz powiedziec ze oni zdrowe psy....:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]MOŻE nie.... [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]podnosze rudziaszka:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='furciaczek']Nie placz ciotka z pomoca dobrych duszyczek domek sie znajdzie!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam taką nadzieję.... ino dołuje mnie że w schronie sie nie dowiemy czy poszedł do adopcji czy.... [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Red][B][COLOR=Blue][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-427.gif[/IMG] melduje że JESZCZE żyje :mdleje: [/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wlazłam tu i... płake :-(:-( razem z Tobą :-([/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berek pięknisiu,,, chodź idziemy szukać domecku :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szczymcie :kciuki: [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...